głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim I chcę tylko Ciebie w zamian bo to Ty jesteś tym wszystkim loveinjail Kiedyś odejdę zapomnę przestanę czekać a w

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim I chcę tylko Ciebie w zamian bo to Ty jesteś tym wszystkim loveinjail
Mogę dać Tobie wszystko i być... teksty

smokingkilss dodano: 24 maja 2014

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim I chcę tylko Ciebie w zamian, bo to Ty jesteś tym wszystkim / loveinjail

Kiedyś odejdę  zapomnę  przestanę... teksty

smokingkilss dodano: 24 maja 2014

Kiedyś odejdę, zapomnę, przestanę czekać, a wtedy Ty przyjdziesz i będziesz rozpaczliwie szukać mojej obecności. Wtedy będziesz prosił abym jeszcze raz spojrzała w Twoje oczy, ale ja Cię nie rozpoznam, będziesz dla mnie taki obcy. Nie pokocham Cię kolejny raz, we mnie po prostu już nic nie będzie. Pewnie przejdę obok Ciebie niczym kolejny przechodzeń, a wtedy Ty zrozumiesz jak bardzo musiałam cierpieć czekając na Twój jeden mały gest. To będzie moment kiedy dla Ciebie wszystko będzie jasne, ale dla mnie to będzie o chwilę za późno. Kiedyś po prostu przyjdzie dzień, który zmieni wszystko i da mi nowe życie i to właśnie takie, w którym nie będzie już miejsca dla Ciebie. / napisana

Może boli Cię dzisiaj  ale wiesz... teksty

smokingkilss dodano: 24 maja 2014

Może boli Cię dzisiaj, ale wiesz, jutro może nie być nic.

Żebyś przeze mnie nie mógł spać... teksty

smokingkilss dodano: 24 maja 2014

Żebyś przeze mnie nie mógł spać i jeść, tak jak ja przez Ciebie. Żeby wszystko straciło dla Ciebie pierdolony sens.

To nie jest takie proste zapominać o... teksty

smokingkilss dodano: 24 maja 2014

To nie jest takie proste zapominać o ludziach.

Powiedz  że wytrwamy  że... teksty

smokingkilss dodano: 24 maja 2014

Powiedz, że wytrwamy, że przeżyjemy każdą słabość.

Nasze marzenie wciąż jest na... teksty

smokingkilss dodano: 22 maja 2014

Nasze marzenie wciąż jest na pierwszym miejscu i robimy wszystko, aby się spełniło. Każdego dnia idziemy do przodu, a na horyzoncie jest ten nasz wspólny cel. I gdy wydaje się nam, że to już - już tak blisko, już niedługo... On umyka, a my wracamy do początków. Jesteśmy Syzyfami.

Lubię usiąść na swoim parapecie... teksty

smokingkilss dodano: 21 maja 2014

Lubię usiąść na swoim parapecie wsadzić słuchawki w uszy patrzeć w spływające po szybie strugi deszczu lubię wtedy płakać i wspominać wszystko, co dobre i złe. bo w życiu piękne są tylko chwile. bo ja nigdy nie zapomnę tego, za czym tęsknię.

opowiedziałabym ci o nim wszystko... teksty

smokingkilss dodano: 21 maja 2014

opowiedziałabym ci o nim wszystko, ale wtedy ty także byś się w nim zakochała.

Czasami jeszcze za Tobą tęsknię.... teksty

smokingkilss dodano: 21 maja 2014

Czasami jeszcze za Tobą tęsknię. To są ułamki sekundy, kiedy zgina mnie w pół i nie jestem w stanie myśleć o niczym innym jak tylko o Tobie. Wtedy świat na chwilę się zatrzymuję, nie ma nic przed, ani po. To są te chwile, kiedy pobiegłabym do Ciebie choćby boso, przytuliła i wyszeptała, że wszystko jeszcze możemy naprawić. Tylko, że potem to mija, mogę znowu oddychać, kocham kogoś innego i Cię nie potrzebuję.

Wiesz  myślę  że chciałabym Ci... teksty

smokingkilss dodano: 21 maja 2014

Wiesz, myślę, że chciałabym Ci wybaczyć. Tak naprawdę zapomnieć, potrafić machnąć ręką i mijając Cię, uśmiechnąć się bez żadnej ironii i ukłucia żalu. Chciałabym życzyć Ci szczęścia, mimo tego, że Ty moje spierdoliłeś. Pozbyć się z serca tego cienia, który przybiera Twój kształt, żeby nic więcej go nie zatruwało. Naprawdę chciałabym, ale nie potrafię. Nadal są przecież noce kiedy pamiętam, przypominam sobie każdy dzień po Twoim odejściu i nie umiem zdecydować się, który był najgorszy, bo każdy łamał serce na nowo. Wiem ile łez wylałam, ile razy dawałeś i łamałeś obietnice, ile razy wybaczałam zupełnie bez sensu. Przypominam sobie całe Twoje skurwysyństwo, to jak głęboko w dupie miałeś fakt, że cierpię, że kręciłeś tym nożem w moich plecach z uśmiechem na ustach. Chciałabym wybaczyć, ale nie umiem tego zrobić komuś, kto tak wiele spierdolił, komuś od kogo nawet nie usłyszałam "przepraszam", choć przecież kiedyś twierdził, że kocha. Nie wybaczę, nie zapomnę, nienawidzę.

obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

smokingkilss dodano: 21 maja 2014

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV