głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Zazwyczaj osoba z którą kłócisz się najwięcej jest osobą którą najbardziej kochasz. Szczęście to taki moment kiedy chcesz by czas się zatrzymał. Jeśli ludzie są

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Zazwyczaj osoba z którą kłócisz się najwięcej jest osobą którą najbardziej kochasz.
Zazwyczaj osoba  z którą kłócisz... teksty

smokingkilss dodano: 24 lipca 2014

Zazwyczaj osoba, z którą kłócisz się najwięcej jest osobą, którą najbardziej kochasz.
Autor cytatu: eldoo

Szczęście to taki moment  kiedy... teksty

smokingkilss dodano: 24 lipca 2014

Szczęście to taki moment, kiedy chcesz, by czas się zatrzymał.
Autor cytatu: eldoo

Jeśli ludzie są ze sobą blisko i... teksty

smokingkilss dodano: 24 lipca 2014

Jeśli ludzie są ze sobą blisko i psychicznie, i fizycznie, to lubią to i wzajemnie sobie sprzyjają. Intymność jest możliwa wtedy, gdy czujemy się swobodnie i zachowujemy naturalnie - nie musimy nieustannie odgrywać jakiegoś teatru. Możemy posiedzieć sobie w kapciach i ulubionej piżamie w łosie i nie chować się po kątach, kiedy nam burczy w brzuchu. To też jest intymne. Rutyna rodzi się z zaniku intymności, wzajemnej akceptacji i zainteresowania.

Każdy człowiek ma wspomnienia... teksty

smokingkilss dodano: 24 lipca 2014

Każdy człowiek ma wspomnienia, których nie ujawniłby nikomu oprócz własnych przyjaciół. Ma on także inne myśli, których nie ujawniłby nawet swoim przyjaciołom, aby pozostały sekretem dostępnym tylko dla niego. Ale istnieją także inne kwestie, których człowiek boi się oznajmić nawet samemu sobie. Każdy porządny człowiek ma kilka takich myśli, które są gdzieś ukryte w głowie.

Wyobrażasz to sobie ? Wszystko co... teksty

smokingkilss dodano: 24 lipca 2014

Wyobrażasz to sobie ? Wszystko co się do tej pory zdarzyło to dopiero prolog , jesteś młoda , najgorsze jeszcze przez Tobą.

Może moglibyśmy być dla siebie... teksty

smokingkilss dodano: 24 lipca 2014

Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem . I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie.

Prawda :  teksty smokingkilss dodał komentarz: Prawda :( do wpisu 23 lipca 2014
Ciebie tam nie ma i nie będziesz... teksty

smokingkilss dodano: 23 lipca 2014

Ciebie tam nie ma i nie będziesz się uśmiechać już do mnie i te myśli sprawiają, że mi się nie chce żyć, bo myślę ciągle przebyliśmy tyle serpentyn we dwoje wyłącznie po to, żeby ujrzeć koniec na kolejnej z nich?

z Tobą oprócz całego cudownie... teksty

smokingkilss dodano: 21 lipca 2014

z Tobą oprócz całego cudownie spędzonego czasu, cudowne były też szczegóły, które dla innych kompletnie są nieistotne. bo cudownie było robić dwie herbaty, i przynosić o kilka ciastek więcej. cudownie było móc poczuć, że siedząc nosem w książce od biologii, ktoś spogląda na Ciebie cały czas. cudownie było w lustrze zobaczyć również Twoje odbicie. cudownie było kasować w autobusie dwa bilety. cudownie było mówić: 'my, Nas'. cudownie było dzielić się wodą cytrynową. cudownie było móc być z Tobą, i mieć okazję dostrzec każdy ten szczegół.

Chcę żebyś znosił moje humory.... teksty

smokingkilss dodano: 21 lipca 2014

Chcę żebyś znosił moje humory. Głaskał mnie po brzuchu gdy przeżywam ciężki okres. Rozumiał, że mimo iż nie powinnam jeść czekolady, czasem po prostu muszę pochłonąć całą tabliczkę. Chcę żebyś wiedział, że podoba mi się gdy zaznaczasz palcami linię moich ust zaraz przed pocałowaniem mnie. Gdy delikatnie przejeżdżasz ustami po mojej szyi aż do ucha. Chcę żebyś nadal przytulał mnie jakbym była czymś najcenniejszym. Byś uśmiechał się jak najczęściej, byś był szczęśliwy i robił to co lubisz. Byś bez pytania mnie, wpadał do mnie co rusz, nawet jeśli miałbyś spędzić ze mną tylko sekundkę. Bo ja tak naprawdę jestem uzależniona od ciebie już od dawna, tylko nie wiem jeszcze jak ci to powiedzieć.

Znowu jesteś. I znowu odejdziesz. teksty

smokingkilss dodano: 21 lipca 2014

Znowu jesteś. I znowu odejdziesz.

uwielbiam twoje wpisy teksty smokingkilss dodał komentarz: uwielbiam twoje wpisy do wpisu 21 lipca 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV