głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slonbogiem Kochałam Cię myślałam że ty mnie też . Myliłam się byłam tylko jebaną marionetką w twoich rękach . Ciągając za odpowiednie sznurki sprawiałeś że robiłam co chci

slonbogiem

slonbogiem.moblo.pl
Kochałam Cię myślałam że ty mnie też . Myliłam się byłam tylko jebaną marionetką w twoich rękach . Ciągając za odpowiednie sznurki sprawiałeś że robiłam co chcia
Kochałam Cię   myślałam że ty... teksty

slonbogiem dodano: 4 luty 2011

Kochałam Cię , myślałam że ty mnie też . Myliłam się - byłam tylko jebaną marionetką w twoich rękach . Ciągając za odpowiednie sznurki sprawiałeś , że robiłam co chciałeś . Zadawałeś ból , szczęście , euforie . Doprowadzałeś do płaczu , gniewu i wielkiej rozpaczy . Zdradzałeś , bo wiedziałeś , że i tak Ci wybaczę . Manipulowałeś moimi uczuciami . Zachowywałeś się jak pierdolony gówniarz , ale i tak moje serce należało do Ciebie .

Moja osoba . Przedstawię wam ją w... teksty

slonbogiem dodano: 1 luty 2011

Moja osoba . Przedstawię wam ją w prawdziwym świetle . Cała prawda o mnie . Więc jeżeli będzie cię śmieszyło co tu przeczytasz to masz jakieś zrycie na bani więc wypierdalaj . Z pozoru towarzyska dziewczyna , w głębi duszy samotna . Nikt nie potrafi jej zrozumieć , a może po prostu nie chce ? Twarda i opanowana , ale do czasu . Lekomanka . Codziennie musi łyknąć kilka tabletek bo inaczej dostaje skrajnej kurwicy . Ludzie twierdzą , że jest ułożona i rozpieszczona . Chuja prawda . Cały hajs potrafiła przepierdolić na towar . Od dłuższego czasu jest dobrze . Odstawiła kilka nałogów , ale czasami po prostu lubi sobie czymś dokurwić . Pojebana - tak właśnie twierdze . Wieczorami włącza sobie czarno-białe romansidła i ryczy . Przeżyła wiele - zmarł jej kumpel , przećpał się . Pozytywna cecha - inteligencja i logika .

Kolejna nudna lekcja geografii .... teksty

slonbogiem dodano: 31 stycznia 2011

Kolejna nudna lekcja geografii . Siedząc bazgroliłam karykaturę nauczycielki na kartce dyskretnie chichocząc pod nosem . Nagle usłyszałam : "Karolina do odpowiedzi" . Westchnęłam ciężko odkładając długopis , spojrzałam na nią z ironicznym uśmiechem na twarzy i odpowiedziałam "Kiss my ass" . Klasa wybuchła śmiechem . Nauczycielka luknęła na mnie z wielkim bulwersem na ryju , a ja bez żadnych zahamowań dodałam : "Jeżeli nie wie pani co to znaczy to proszę udać się do biblioteki . Wychodząc z klasy skręcić w lewo , iść prosto wzdłuż korytarza , otworzyć drzwi - dodam iż jest to drewno z klamką i napisem biblioteka , poprosić o słownik angielsko-polski , wyszukać w nim wypowiedziane przeze mnie słowa , a gdy już będzie pani znała ich znaczenie to proszę wrócić , pochwalić się klasie swoją inteligencją i wstawić w dzienniku numerowi dziesiątemu naganną albo udać się ze mną do dyrektora , proszę bardzo" .

nienawidzę widoku Twoich zaćpanych... teksty

slonbogiem dodano: 26 stycznia 2011

nienawidzę widoku Twoich zaćpanych oczu - nienawidzę siebie za wiedzę , za to , że mam świadomość , że ćpasz. / veriola
Autor cytatu: veriolla

takich jak ty kurwo powinno się... teksty

slonbogiem dodano: 26 stycznia 2011

takich jak ty kurwo powinno się ubijać kamieniem.

po co się wpierdalasz tam gdzie... teksty

slonbogiem dodano: 26 stycznia 2011

po co się wpierdalasz tam gdzie ktoś cię nie lubi ?

szacunek to świętość   nie... teksty

slonbogiem dodano: 25 stycznia 2011

szacunek to świętość, nie szanujesz dobrych ludzi to zapłacisz za to gębą.

mój .  d teksty slonbogiem dodał komentarz: mój . ;d do wpisu 25 stycznia 2011
 To te miejsce którego ta ciemność... teksty

slonbogiem dodano: 25 stycznia 2011

"To te miejsce którego ta ciemność szuka . A zamiast Boga to śmierć do twojego domu puka. Kto szuka to znajdzie, a gdzie są modlitwy ?A szczęścia szuka w kawałku brzytwy . I tylko piśnij to krew cie zaleje . Tylko śmierć sie tu śmieje kiedy człowiek wciąż sie starzeje . Ty pamiętaj w snach dopadnie cie Fredi Kruger . Ty sam w domu o dwunastej flaki ci wypruje. Pamiętasz... Ulica Wiązy . Nie uciekniesz od tej klątwy . Będziesz miał głębokie blizny A jak umrzesz weźmie cie za ręke antychryst . Lubisz takie wkręty jak dzień krwawy. W głowie zamiast myśli chory stan myśli masz głosy zabij . Tony ciał suchych dawno co to jest dance macabre . Coś w stylu wyższy niższy setki powieszonych 1 kablem . Wbijali sobie zadre pod oczy na zły sen Kolejnych ofiar śpiących szukają noc i dzień" / pierwsza zwrota tekstu .

Brakuje mi tych chwil kiedy... teksty

slonbogiem dodano: 23 stycznia 2011

Brakuje mi tych chwil kiedy siedzieliśmy do siebie przytuleni , a ty muskałeś delikatnie wargami moje płatki uszu szepcząc sprośne słówka . Brakuje mi tych wspólnych chwil sam na sam . Brakuje mi twojego szczerego uśmiechu i czułych pocałunków . Brakuje mi zabaw z bitą śmietaną i truskawkami i naszego wspólnego usypiania twojej siostrzenicy . A co najgorsze to brakuje mi Ciebie nawet gdy jesteś obok mnie . . .

Wybacz mi tą słabość  ale bez... teksty

slonbogiem dodano: 23 stycznia 2011

Wybacz mi tą słabość, ale bez ciebie po prostu trudno jest przetrwać .

do chuja pana   czemu tak jest   że... teksty

slonbogiem dodano: 22 stycznia 2011

do chuja pana , czemu tak jest , że jeżeli jestem w związku to nagle banda moich byłych baranów sobie o mnie przypomina ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV