głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slonbogiem nieważe jak trudno będzie ale chce iść przez to pojebane życie z Tobą . chcesz wóde ? chcesz fajki i dobry bit ? kurwa zaraz będę d Jak mnie potrzebujesz jestem

slonbogiem

slonbogiem.moblo.pl
nieważe jak trudno będzie ale chce iść przez to pojebane życie z Tobą .
nieważe jak trudno będzie  ale... teksty

slonbogiem dodano: 7 luty 2011

nieważe jak trudno będzie , ale chce iść przez to pojebane życie z Tobą .

chcesz wóde ? chcesz fajki i dobry bit ? kurwa  zaraz będę d teksty slonbogiem dodał komentarz: chcesz wóde ? chcesz fajki i dobry bit ? kurwa , zaraz będę ;d do wpisu 7 luty 2011
Jak mnie potrzebujesz  jestem . Ale... teksty

slonbogiem dodano: 7 luty 2011

Jak mnie potrzebujesz - jestem . Ale czy to kurwa nie powinno działać w dwie strony ?

Miałeś zadzwonić  nie... teksty

slonbogiem dodano: 7 luty 2011

Miałeś zadzwonić - nie zadzwoniłeś . Nie widzieliśmy się dwa tygodnie . Tęsknie cholernie , potrzebuję Cię jak nigdy , a ty i tak masz to w dupie . Wolisz spotkać się z kumplami i najarany zapierdalać po mieście . Dobra kurwa , ja sobie to zapamiętam . Walentynki spędzisz sam , bo moja druga połówka na mnie czeka w sklepie w dziale alkoholowym .

przyjdzie pora że powiem chodź tu... teksty

slonbogiem dodano: 6 luty 2011

przyjdzie pora, że powiem chodź tu, spojrzę ci w oczy i zaczniemy od początku.

Pierwsza z nich była zdzirą z... teksty

slonbogiem dodano: 6 luty 2011

Pierwsza z nich była zdzirą z charakteru od zawsze . Żeby mieć ją wystarczyło mieć jakąś flaszke. Jakiegoś jointa, paczke tanich szlugów z filtrem . I tyle tylko żeby poświęciła Tobie chwilkę .

Rap i braterstwo tępić kurestwo... teksty

slonbogiem dodano: 6 luty 2011

Rap i braterstwo, tępić kurestwo , oni skończą się szybciej niż jarane w blecie zielsko .

Moja wina  że mam takie zrycie na... teksty

slonbogiem dodano: 5 luty 2011

Moja wina , że mam takie zrycie na bani , że wypierdalam o północy na dwór z flaszką wódki w ręce i dre ryja , że mam wyjebane ?

  teksty slonbogiem dodał komentarz: ;** do wpisu 5 luty 2011
Kochałam Cię  myślałam że ty... teksty

slonbogiem dodano: 4 luty 2011

Kochałam Cię , myślałam że ty mnie też . Myliłam się - byłam tylko jebaną marionetką w twoich rękach . Ciągając za odpowiednie sznurki sprawiałeś , że robiłam co chciałeś . Zadawałeś ból , szczęście , euforie . Doprowadzałeś do płaczu , gniewu i wielkiej rozpaczy . Zdradzałeś , bo wiedziałeś , że i tak Ci wybaczę . Manipulowałeś moimi uczuciami . Zachowywałeś się jak pierdolony gówniarz , ale i tak moje serce należało do Ciebie .

Moja osoba . Przedstawię wam ją w... teksty

slonbogiem dodano: 1 luty 2011

Moja osoba . Przedstawię wam ją w prawdziwym świetle . Cała prawda o mnie . Więc jeżeli będzie cię śmieszyło co tu przeczytasz to masz jakieś zrycie na bani więc wypierdalaj . Z pozoru towarzyska dziewczyna , w głębi duszy samotna . Nikt nie potrafi jej zrozumieć , a może po prostu nie chce ? Twarda i opanowana , ale do czasu . Lekomanka . Codziennie musi łyknąć kilka tabletek bo inaczej dostaje skrajnej kurwicy . Ludzie twierdzą , że jest ułożona i rozpieszczona . Chuja prawda . Cały hajs potrafiła przepierdolić na towar . Od dłuższego czasu jest dobrze . Odstawiła kilka nałogów , ale czasami po prostu lubi sobie czymś dokurwić . Pojebana - tak właśnie twierdze . Wieczorami włącza sobie czarno-białe romansidła i ryczy . Przeżyła wiele - zmarł jej kumpel , przećpał się . Pozytywna cecha - inteligencja i logika .

Kolejna nudna lekcja geografii .... teksty

slonbogiem dodano: 31 stycznia 2011

Kolejna nudna lekcja geografii . Siedząc bazgroliłam karykaturę nauczycielki na kartce dyskretnie chichocząc pod nosem . Nagle usłyszałam : "Karolina do odpowiedzi" . Westchnęłam ciężko odkładając długopis , spojrzałam na nią z ironicznym uśmiechem na twarzy i odpowiedziałam "Kiss my ass" . Klasa wybuchła śmiechem . Nauczycielka luknęła na mnie z wielkim bulwersem na ryju , a ja bez żadnych zahamowań dodałam : "Jeżeli nie wie pani co to znaczy to proszę udać się do biblioteki . Wychodząc z klasy skręcić w lewo , iść prosto wzdłuż korytarza , otworzyć drzwi - dodam iż jest to drewno z klamką i napisem biblioteka , poprosić o słownik angielsko-polski , wyszukać w nim wypowiedziane przeze mnie słowa , a gdy już będzie pani znała ich znaczenie to proszę wrócić , pochwalić się klasie swoją inteligencją i wstawić w dzienniku numerowi dziesiątemu naganną albo udać się ze mną do dyrektora , proszę bardzo" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV