głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slonbogiem w kieszeni butelka Lecha w ręku nie do końca wypalony papieros bluza o zapachu mojego ulubionego perfumu delikatne dłonie i namiętne usta.. Tak coś się zmieniło

slonbogiem

slonbogiem.moblo.pl
w kieszeni butelka Lecha w ręku nie do końca wypalony papieros bluza o zapachu mojego ulubionego perfumu delikatne dłonie i namiętne usta..
w kieszeni butelka Lecha  w ręku nie... teksty

slonbogiem dodano: 1 sierpnia 2011

w kieszeni butelka Lecha, w ręku nie do końca wypalony papieros, bluza o zapachu mojego ulubionego perfumu, delikatne dłonie i namiętne usta..
Autor cytatu: ciasteek

Tak   coś się zmieniło. Nie... teksty

slonbogiem dodano: 1 sierpnia 2011

Tak , coś się zmieniło. Nie całujesz mnie tak jak kiedyś, nie przytulasz tak jak kiedyś, nie dotykasz tak jak kiedyś i nie rozmawiasz ze mną tak jak kiedyś. Wiem że masz coś na sumieniu i nie chcesz się przyznać. Ale ja i tak się dowiem , sam o tym dobrze wiesz .

Pierwszy dzień wyjazdu . Na... teksty

slonbogiem dodano: 1 sierpnia 2011

Pierwszy dzień wyjazdu . Na początku wszystko pięknie , ładnie , słoneczko świeci. A nagle amstaw atakuje mojego pieska - yorka . Próbowałam go wyrwać z jego paszczy, bezskutecznie. Przypierdolił jego właściciel i mi pomógł. Od razu do samochodu i do kliniki. Siedziałam obok niego głaskając delikatnie jego uszko i spoglądając jak umiera. Płakałam jak opętana a serce mi pękało. Dojechaliśmy. Połamane żebra i mostek , naderwane płuco , złe ciśnienie , kłopoty z oddychaniem i zła praca serca. Chcieli go uspać. Nie pozwoliłam. Musiał zostać na operacje. Nie spałam całą noc. W dłoni trzymałam telefon i płakałam. Nazajutrz zadzwonił - umarł . . .

Chociaż był niższy ode mnie... teksty

slonbogiem dodano: 1 sierpnia 2011

Chociaż był niższy ode mnie przytulał jak nikt inny ; *

Tak   wyjeżdżasz z rodzicami na... teksty

slonbogiem dodano: 1 sierpnia 2011

Tak , wyjeżdżasz z rodzicami na wakacje i od razu jesteś do nich źle nastawiona. Patrzysz się jak starsi chleją wódkę a ty nie możesz. Więc przełam tą nieśmiałość, zapierdalaj poznawać nowych ludzi a też się najebiesz .

zawieszone   wyjeżdżam   libacja... teksty

slonbogiem dodano: 28 lipca 2011

zawieszone - wyjeżdżam - libacja - wracam w niedziele .

nie   nie z mojego . znalazłam na necie i poluje na taką :P teksty slonbogiem dodał komentarz: nie , nie z mojego . znalazłam na necie i poluje na taką :P do wpisu 27 lipca 2011
Żałosne . Gdy mężczyzna bawi się... teksty

slonbogiem dodano: 27 lipca 2011

Żałosne . Gdy mężczyzna bawi się uczuciami , oszukuje , zdradza i wraca błagając o drugą szansę , by za chwilę znów złamać serce . Udawane emocje , to opanował do perfekcji. Za każdy jego błąd , płaci swoimi wyrzutami sumienia , czując się winna , mimo że nic nie zrobiła . A co jest najlepsze ? Kiedy ona popełniła mały błąd , on syczy tylko , że nie zasługuje na przebaczenie . Ironia . // nieogarnieesz

o tak   święta prawda    teksty slonbogiem dodał komentarz: o tak , święta prawda ;/ do wpisu 27 lipca 2011
o tak ! zajebiste . teksty slonbogiem dodał komentarz: o tak ! zajebiste . do wpisu 27 lipca 2011
Słoń Shellerini   synu kowboje z... teksty

slonbogiem dodano: 27 lipca 2011

Słoń Shellerini - synu kowboje z piekła !

od rana najebani znowu siejemy trzodę ! teksty

slonbogiem dodano: 27 lipca 2011

od rana najebani znowu siejemy trzodę !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV