głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkadenajslodszawmiescie czasami gdy go widzę czuję się jak alkoholiczka po odwyku na widok butelki wódki. jak ludzi których wszystko łączyło może zacząć wszystko dzielić ? Mdli Cię na

slodkadenajslodszawmiescie

slodkadenajslodszawmiescie.moblo.pl
czasami gdy go widzę czuję się jak alkoholiczka po odwyku na widok butelki wódki.
czasami  gdy go widzę  czuję się... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

czasami, gdy go widzę, czuję się jak alkoholiczka po odwyku na widok butelki wódki.

jak ludzi  których wszystko... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

jak ludzi, których wszystko łączyło, może zacząć wszystko dzielić ?

Mdli Cię na myśl  że inne wargi... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

Mdli Cię na myśl, że inne wargi, niż Jego mogłyby dotykać teraz Twoich.

Układam w myślach tysiące wersji... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

Układam w myślach tysiące wersji, dlaczego się nie odzywa, martwię się i pocieszam na zmianę. Patrząc ogólnie na to, co robię to pracuję na półtora etatu starając się pomóc innym, doradzić coś i rozwiązać wszelakie problemy, a zarazem nie mogę znaleźć choć grama taktyki na swoje życie. Znajomy wyciąga maryśkę zapewniając, że takowy gram mi wiele ułatwi, a mi trzęsą się dłonie, i to nie Parkinson. To moje serce jest chore.

nie noszę szpilek. nie chodzę co... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

nie noszę szpilek. nie chodzę co tydzień na balety. nie mam cudownie długich włosów i nóg. nie zaskoczę Cię idealną figurą, i świetnymi ruchami w tańcu. nie zjem z Tobą kolacji w najdroższej restauracji w mieście. nie pójdę z Tobą na bal, czy temu podobną szopkę. nie będę jedną z tych wielku lalek, które podobają się facetom. będę sobą - tą, z którą możesz zatańczyć w deszczu, wypić daniellsa na dachu bloku i zapalić skręta. tą, która przegada z Tobą całą noc i wysłucha, bez względu na to jakim samochodem jeździsz, i jaka jest grubość Twojego portfela. tą, której nie znajdziesz w pierwszym lepszym klubie z laserami.

W życiu chodzi o to  żeby... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

W życiu chodzi o to, żeby odnaleźć tą jedną osobę, która będzie zawsze. Nie odejdzie wraz z podmuchem wiatru, nie zniknie z gorszym, pochmurniejszym dniem. Ktoś kto do zwykłej szarej codzienności dnia wniesie swój promyk, promyk nadziei i wiary zarówno w ludzi jak i każdą najdrobniejszą rzecz które nas otacza. Człowiek znający Cię na wylot, ale nigdy nie wykorzysta Twoich słabości przy najbłahszej jak i najpoważniejszej kłótni, bo po prostu ma świadomość jakim zaufaniem została obdarzona i jak wiele się poświęciło by móc znowu się do kogoś przywiązać i pozwolić poznać swoje wnętrze. To cudowne uczucie, posiadać swoją własną stabilkę. Osobę pewną, która drogą prób, błędów i kompromisów pomoże znieść, przetrwać i przezwyciężyć wszystko. Daje kopa w dupe, motywuje do walki, zwalczania nałogów i przyzwyczajeń. Motywuje do życia.

Dzisiaj mija 492 dzień  od czasu... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

Dzisiaj mija 492 dzień, od czasu kiedy Go poznałam, od czasu kiedy spojrzałam w jego oczy, poznałam zapach od którego jestem teraz uzależniona, od czasu kiedy poznałam chłopaka o którym zawsze marzyłam. Poznałam tego łysego dresiaka, bez którego nie wyobrażam Sobie teraz życia. Dzisiaj mija 260 dni od pierwszego pocałunku, 251 dni od kiedy oficjalnie jesteśmy razem, 245 dni od czasu gdy dowiedziałam się,że Mnie kocha, . Jeszcze jakiś czas temu po tych wszystkich rozczarowaniach, złamanych sercach nie pomyślałabym,że będę potrafiła pokochać kogoś kiedykolwiek tak bardzo i bezgranicznie, teraz jestem już przekonana, że nigdy nikogo bardziej nie pokocham, nie chce pokochać. Jestem pewna, że chce spędzić przy Nim resztę swojego życia, chcę dać mu tą miłość, to uczucie, że jest dla mnie wszystkim tym co mam, jest sensem mojego życia.

Coraz częściej zastanawiam się co... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 5 października 2012

Coraz częściej zastanawiam się co się z Nami stało. jak bardzo przez tak króki okres czasu zmieniło się każde z Nas. kiedyś tak wiele Nas łączyło. byliśmy w stanie zrobić dla siebie wszystko. a dziś? zero porozumienia. miliony raniących słów. krzyk i łzy - a gdzieś pomiędzy tym wszystkim Nasza mała miłość, która oddala się z każdym dniem coraz bardziej. nigdy nie myślałam, że nadejdzie ten dzień, kiedy powiem, że nie chcę budzić się już obok Ciebie. to przecież było takie piękne. to przecież trwało tak długo - ale wszystko się kiedyś kończy. to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie...

ostatni raz okłamie  gdy powiem że... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 13 września 2012

ostatni raz okłamie, gdy powiem że już nie kocham.

Takie czasy  życie bólem... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 września 2012

Takie czasy, życie bólem przesiąknięte.

między uderzeniami serca  między... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 września 2012

między uderzeniami serca, między jednym a drugim oddechem, między wpływem, a wypływem krwi z serca, między zamknięciem, a otwarciem powieki. gdzieś tam jesteś, zawsze.

I nie ważne co byś zrobił  jak... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 września 2012

I nie ważne co byś zrobił, jak bardzo zranił, tak naprawdę nigdy nie będę potrafiła Cię nienawidzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV