głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkadenajslodszawmiescie Pewnie nie wiesz ile razy chciałam umrzeć. Przez Ciebie. Obiecywałeś że zostaniesz na zawsze. Nie dotrzymałeś słowa nigdy tego nie zrobiłeś. Nigdy nie potrafiłe

slodkadenajslodszawmiescie

slodkadenajslodszawmiescie.moblo.pl
Pewnie nie wiesz ile razy chciałam umrzeć. Przez Ciebie. Obiecywałeś że zostaniesz na zawsze. Nie dotrzymałeś słowa nigdy tego nie zrobiłeś. Nigdy nie potrafiłeś te
Pewnie nie wiesz  ile razy chciałam... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 września 2012

Pewnie nie wiesz, ile razy chciałam umrzeć. Przez Ciebie. Obiecywałeś, że zostaniesz na zawsze. Nie dotrzymałeś słowa, nigdy tego nie zrobiłeś. Nigdy nie potrafiłeś też przyznać się do błędu. Całą winą obarczałeś mnie, a ja jak mały potulny piesek, wszystko brałam na siebie. Przepraszałam Cię za rzeczy, które Ty zrobiłeś. Doprowadziłeś mnie do stanu, gdzie nie potrafiłam się kontrolować - Ty robiłeś to za mnie. Ale odszedłeś i skończyło się. Znowu mogę decydować o tym, co zrobię. Mogę, ale nie chcę. Brakuje mi Ciebie, egoisto.

będzie mi brakowało twojej... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 23 sierpnia 2012

będzie mi brakowało twojej obecności, widoku twojego kochanego uśmiechu, spojrzenia w którym widzę to wszystko, co tak trudno powiedzieć, twojego dotyku, który przyprawia mnie o dreszcze, szeptu mówiącego jak kochasz, głosu rozgrzewającego serce, brzmienia śmiechu, tego ciepełka rozlewającego się po wnętrzu, bezpiecznieństwa które mi zapewniasz, wtulania się w twoje ramiona, leżenia razem całymi dniami bez zamiaru ruszenia dupsk z łóżka też będzie mi brakowało, i zapachu twojego ciała, gorącego oddechu, tego, jak bawisz się moimi włosami i zaczynasz pieprzyć coś o tym że kiedyś pachniały troche inaczej, i że mimo to i tak mnie kochasz, i jak nakręcasz je na palce, będę ogromnie za tym wszystkim tęsknić, i za słuchaniem czy czuciem bicia twojego serca przyspieszającego synchronicznie z moim, pocałunków, za które mogłabym oddać wszystko, ciepła twoich ust na ciele, i świadomości że jesteś tuż obok mnie.

Nigdy nie dziel się szczęściem.... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 23 sierpnia 2012

Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło, że się uśmiechasz. Ludzie, to jebani egoiści i będą chcieli Ci to odebrać, pamiętaj.

Wszyscy Cię pocieszają  ale tak... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 10 sierpnia 2012

Wszyscy Cię pocieszają, ale tak naprawdę to z wszystkim zostałaś sama. nikt przecież nie popłacze za ciebie, nie będzie czytał wiadomości, przeglądał zdjęć, tęsknił za tym co było. mówią że będzie dobrze bo to nie ich problem, a Ty jesteś ze złamanym sercem.

Chłopaku pokochaj Wariatkę   jeśli... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 13 lipca 2012

Chłopaku pokochaj Wariatkę , jeśli zwariuję na Twoim punkcie będziesz najszczęśliwszy na Świecie . / mój.

Nie pytaj więc jak się czuję... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 9 lipca 2012

Nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj. Najwspanialsze słowa nie zrobią na tobie wrażenia, jeżeli nie pochodzą od właściwej osoby. Nie jesteś marionetką, sam pociągasz za swoje sznurki i decydujesz o sobie. Ty decydujesz o czynach, nigdy czyny o Tobie. nie żałuj swoich wyborów, to one ukształtowały Cię takiego, jakim jesteś. Bo żeby w życiu dostrzec piękne momenty, trzeba uodpornić się na wszelką krytykę i obojętność drugiego człowieka.

Miłość jest tyranem  wiesz.. Nie... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 9 lipca 2012

Miłość jest tyranem, wiesz.. Nie da się jej uniknąć ani utrzymać na dystans. W miłość trzeba wierzyć. Konsekwentnie i uparcie twierdzić, że będzie wieczna. Trzeba jej ufać. Ludzie są silni dopóki nie okażą uczuć. Uczucia to słabość. Niekiedy każdy impuls jest bolesny, a bicie serca nie do zniesienia. Czasami jest tak źle, że można albo się śmiać, albo oszaleć. Istnieją w ludzkim sercu struny, których lepiej nie dotykać. Momentami nie czuję że jesteś mój. Nie czuję że jestem twoja. Nie czuję że jesteśmy dla siebie. Problem tkwi w tym, że pewni ludzie są niezastąpieni. Każda kobieta od zawsze szuka ramion, w których mogłaby się schować, mając gorszy dzień. Zawsze chciałam czuć się bezpiecznie.

Ktoś kiedyś powiedział  że... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 9 lipca 2012

Ktoś kiedyś powiedział, że największą krzywdą jaką można wyrządzić drugiej osobie, jest zamknięcie przed nią serca. Nie módl się o to żeby z nim być, a o to żeby był szczęśliwy. Jeżeli jesteś jego szczęściem, będziecie razem.

Kochać  to tylko pierwszy... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 9 lipca 2012

Kochać, to tylko pierwszy, najprostszy etap, podstawa. Później trzeba nauczyć się być z tą drugą osobą, być dla niej. Nieważne jak bardzo jesteś szczęśliwa. czasami każdy potrzebuje dnia kiedy może wyżyć się na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać. Zamieniam się w kompletną sukę, kiedy mam zły humor i ktoś mnie denerwuje. Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? Że nawet jeśli odbiorą ci oddech, ukochane usta, tak dobrze znane ci perfumy, dłonie i uśmiech, twój jedyny sens życia, to świat się nie zatrzyma. Nie poczeka i nie da ci chociażby kilkudniowego urlopu. Nie wyciągnie ku tobie żadnej pomocnej dłoni. Zostawi cię w tyle, z bólem i bezradnością. alkoholem i prochami. Świat idzie po trupach, po naszych błędach i pomyłkach serca. Musimy po prostu zaakceptować to, że ludzie zostaną w naszych sercach, nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu. Bo to świat zapomina, co w ludziach jest ważne.

czy kochałeś kiedyś tak bardzo... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 8 lipca 2012

czy kochałeś kiedyś tak bardzo, że czasem płaczesz do dziś, że to tak łatwo zgasło?

pytasz czy to trudne. nie. musisz... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 lipca 2012

pytasz czy to trudne. nie. musisz zrozumieć, że to miłość sama w sobie jest trudna. musisz być gotów do poświęceń. musisz zdawać sobie sprawę z tysiąc sekund kłótni i zgadzać się na kompromisy. porzucasz egoizm, a w zamian dostajesz najwspanialsze uczucie na świecie. w sercu zamieszkuje ci jego śmiech, smak jego ust, perfumy, głos, ale i serce. kawałek jego serca, który ci oddaję. jego charakter i poglądy. ufa ci, jak małe dziecko matce. ufa, ale to nie znaczy, że będzie tak zawsze. to działa w dwie strony. to samo dzieję się u niego w środku. może tego nie okazuję. może jego miłość jest w tych niebieskich oczach, a może w uśmiechu, którym cię obdarza każdego ranka i każdego wieczoru. to wszystko polega na tym, aby być dla siebie. żyć dla siebie i spędzać ze sobą czas. kochać się i stawać za sobą murem. uzależniać się i rozkochiwać codziennie od nowa. /happylove

chciałam być Twoim małym planem na... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 lipca 2012

chciałam być Twoim małym planem na przyszłość. drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął ' wyluzuj, i tak Cię kocham ' . chciałam żyć z Tobą wiecznie i każdego dnia móc kochać Cię bardziej. [ yezoo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV