głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
skywards Lubię być sama ze swoimi problemami. Tak po prostu. Od dziecka byłam z nimi zupełnie sama a dziś to już po prostu kwestia przyzwyczajenia. To mój przyjaciel. Zr

skywards

skywards.moblo.pl
Lubię być sama ze swoimi problemami. Tak po prostu. Od dziecka byłam z nimi zupełnie sama a dziś to już po prostu kwestia przyzwyczajenia.
Lubię być sama ze swoimi... teksty

skywards dodano: 18 grudnia 2011

Lubię być sama ze swoimi problemami. Tak po prostu. Od dziecka byłam z nimi zupełnie sama , a dziś to już po prostu kwestia przyzwyczajenia.

To mój przyjaciel. Zrób mu coś a... teksty

skywards dodano: 18 grudnia 2011

To mój przyjaciel. Zrób mu coś a masz przesrane !

Be skinny  be cool  be satisfied! teksty

skywards dodano: 18 grudnia 2011

Be skinny, be cool, be satisfied!

Miłość jest niesamowita   ona nie... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

Miłość jest niesamowita ona nie wymaga odpowiedzi nie zadaje pytań ilość jej wciąż mnie zachwyca ona mi pomaga w świat uwierzyć nadaje sens życia

Wstaję zimno. Moje ciało jest... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

Wstaję zimno. Moje ciało jest rozgrzane, choć w środku przeżywam chłód. Odsłaniam rolety i dookoła jest tak ciemno. Boję się, że pewnego razu wyjdę i nie wrócę.

Kogo to obchodzi? Kiedy wpadam w taki... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

Kogo to obchodzi? Kiedy wpadam w taki nastrój, mogłabym położyć dłoń na desce do krajania chleba i bez wahania ją odciąć. Co mnie obchodzi ciało, które mnie zawiodło? Patrzę na swoją dłoń i widzę w niej tylko narzędzie, hak, przyrząd do chwytania różnych przedmiotów. Albo nogi, te ciężkie niezdarne słupy, dlaczego mam je wlec ze sobą? Co noc brać je do łóżka i razem z rękami przykrywać zmiętą pościelą, naciągając pled jak najwyżej, po szyję a potem leżeć w tym bałaganie i bez końca czekać na sen? To samo z brzuchem, z jego głuchym bulgotaniem, i biciem serca, buch, buch.Dlaczego? Czego ode mnie chcą?

 ... Zawsze towarzyszyło mi odczucie... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

[...]Zawsze towarzyszyło mi odczucie bezużyteczności, braku celu. Ktoś powie, że to chorobliwe, ale chorobliwe jest to tylko w sensie rezultatów, nie zaś z punktu widzenia filozoficznego. Filozoficznie biorąc, jest całkiem normalne, że wszystko wydaje nam się bezużyteczne.

Moje myśli o śmierci nasilają... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

Moje myśli o śmierci nasilają się. Czy można żyć normalnie, kiedy nie możesz tego uwolnić z siebie? Jak można żyć? Na marginesie wszystkiego, jak pasożyt.

'Wolność. Ona jest we mnie  tam... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

'Wolność. Ona jest we mnie, tam głęboko. Nie możesz mnie jej pozbawić, chciej zrozumieć. Każda próba odebrania mi jej porównywalna jest do związania skrzydeł jaskółce

Jedna nieudana próba to za mało  by... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

Jedna nieudana próba to za mało, by się poddać. Kilka nie udanych prób, sprawia, że rezygnujemy. Poddajemy się. Po prostu brak nam sił. Wiary, w to, że może nam się udać bez żadnej skazy. Upadku.

żałosna próba odzyskania utraconej... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

żałosna próba odzyskania utraconej nadziei

Czasami rodzi się we mnie jakiś... teksty

skywards dodano: 17 grudnia 2011

Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej. Odkrywać trzeba do końca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV