głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
skywards “Kolejne świeczki jedna za drugą. Kolejne imiona. Kolejne historie. Ta zmaga się z chorobą rok tamta 5 lat ... Zamiast poruszać się swobodnie między światem a c

skywards

skywards.moblo.pl
“Kolejne świeczki jedna za drugą. Kolejne imiona. Kolejne historie. Ta zmaga się z chorobą rok tamta 5 lat ... Zamiast poruszać się swobodnie między światem a ciemnoś
“Kolejne świeczki  jedna za... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

“Kolejne świeczki, jedna za drugą. Kolejne imiona. Kolejne historie. Ta zmaga się z chorobą rok, tamta 5 lat [...] Zamiast poruszać się swobodnie między światem a ciemnością, utknęły w strefie mroku. Umierały na zawał w łazience, w łóżku, w szpitalu. Umierały w domu, w szkole, w samotności. Zostawiały zapłakanych rodziców i zdezorientowanych przyjaciół. Umierały, zanim zdążyły pożyć. Bo gdy do głosu dochodził demon, życie właściwie się kończy.” // książka Harriet Brown " Kiedy jedzenie wymaga odwagi "

 Nie wierzę w bajki  ale i tak... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

*Nie wierzę w bajki, ale i tak marzę o szczęśliwym zakończeniu. Chcę, żeby wróciło do mnie dziecko, które kiedyś znałam. Zanim zaczęło się głodzić, poddało poczuciu winy i przerażeniu. Zanim się zaczęły niekończące się miesiące bólu, rozpaczy i przygnębienia.* // książka Harriet Brown " Kiedy jedzenie wymaga odwagi "

“Rady w rodzaju  weź się w... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

“Rady w rodzaju "weź się w garść" są okrutne i nieskuteczne, zwłaszcza jeśli udziela się ich dzieciom, bo zdolność racjonalnego myślenia, dedukcji, dokonywania syntezy i oceniania rozwija się w pełni, dopiero gdy człowiek ma dwadzieścia parę lat.” // Harriet Brown " Kiedy jedzenie wymaga odwagi " książka.

Grzeczne dziewczynki kończą z... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

Grzeczne dziewczynki kończą z nadwagą.

paradoksalnie jestem wulgarna i chyba... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

paradoksalnie jestem wulgarna i chyba z każdym dniem bardziej chamska.

I zbliża się nowy rok   pełen... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

I zbliża się nowy rok , pełen nowych problemów

kolejny melanż   kolejne picie do... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

kolejny melanż , kolejne picie do nieprzytomności . w tle telefon od mamy jak się bawię i nieszczera obietnica , że nie będe pić . znowu zaczynam życie , które mnie wykończy . wróciłam do tego , mimo , iż broniłam się przed tym cholernie . znów jest pięknie , gdy pijesz , a świat wydaje się tak prosty do ogarnięcia . i ponownie wrócę rano do domu kłamiąc im prosto w oczy i mówiąc : " tak , popcorn był za słony , ale film się spisał " .

wyloguje się z tego świata na... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

wyloguje się z tego świata na wieczność, zostaną po mnie tylko litery, które składały w całość moje imię. nic więcej // sky.

cieknące już łzy zatrzymywał... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

cieknące już łzy zatrzymywał jedynie szalik, ale nic nie było w stanie powstrzymać kolejnych // skywards

Mam siłę walczyć  nie mam tylko po... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

Mam siłę walczyć, nie mam tylko po co.

gdybym trzymała wtedy nóż w ręku... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

gdybym trzymała wtedy nóż w ręku nie miałabym żadnych skrupułów, by wsadzić jej w serce, krew nie tylko przyniosłaby chwilowy spokój dla mojej duszy, ale i kolejną śmierć. moją.

gra się toczy  życie będzie... teksty

skywards dodano: 20 grudnia 2011

gra się toczy, życie będzie nagrodą, a śmierć karą za przegraną, za wszystkie błędy, później już nic nie będzie miał większego znaczenia, nastąpi nicość // skywards umiera żyjąc..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV