głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
siwaaa016 Zawsze będziesz dla mnie czymś więcej niż tylko wspomnieniem. powiedziałeś że odchodzisz a ja nie mogąc z siebie wykrztusić ani słowa kucnęłam dławiąc się płacz

siwaaa016

siwaaa016.moblo.pl
Zawsze będziesz dla mnie czymś więcej niż tylko wspomnieniem.
Zawsze będziesz dla mnie czymś... teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

Zawsze będziesz dla mnie czymś więcej niż tylko wspomnieniem.

powiedziałeś  że odchodzisz a ja... teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

powiedziałeś, że odchodzisz a ja nie mogąc z siebie wykrztusić ani słowa, kucnęłam dławiąc się płaczem. powiedziałam, że możesz odejść. przyzwoliłam Ci, doskonale wiedząc że i tak to zrobisz. odejdź, ale tylko wtedy, gdy zabierzesz mnie ze sobą.

Odszedłeś i nawet nie zdajesz sobie... teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

Odszedłeś i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mocno cierpiałam, kiedy musiałam zostać

Masz coś w sobie co nie pozwala mi... teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

Masz coś w sobie co nie pozwala mi Cię skreślić, choć dziś myślę o Tobie tylko w czasie przeszłym.

Bądź   to tyle. teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

Bądź - to tyle.

  Mamo  kiedy dorosnę  to będę... teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

- Mamo, kiedy dorosnę, to będę miała mężczyznę? - Jeśli będziesz dobrą dziewczynką, to tak. - A jeżeli będę złą? - Wtedy będziesz miała kilku.

Spójrz na świat z perpektywy moich... teksty

siwaaa016 dodano: 19 grudnia 2012

Spójrz na świat z perpektywy moich oczu, będziesz chciał je zamknąć.

nie mówmy już nic  słowami za... teksty

siwaaa016 dodano: 12 grudnia 2012

nie mówmy już nic, słowami za bardzo się ranimy

Jesteśmy chorzy  jemy nieregularnie... teksty

siwaaa016 dodano: 12 grudnia 2012

Jesteśmy chorzy; jemy nieregularnie, śpimy, pieprzymy się, wychodzimy, ćpamy, następnego dnia jemy inne jedzenie, śpimy gdzie indziej lepiej lub gorzej, pieprzymy się z inną osobą, wychodzimy byle gdzie, ćpamy co innego, codziennie robimy to samo, tylko szczegóły się zmieniają, wyznaczamy sobie jakieś cele, chociaż nigdy ich nie zrealizujemy, wypruwamy sobie żyły żeby czuć się dobrze, boimy się nieznanego, ciągle na coś czekamy, bo inaczej już dawno połknęliśmy za dużo tabletek, już dawno by nas nie było, ale my rozrywamy się, szukamy miłości w paskudnych miejscach, wydaje nam się, że ją znaleźliśmy i znowu spadamy w dół i umieramy powoli napchani prochami i antydeprechami, ze sztucznym uśmiechem na ustach, w chujowych miejscach, patrząc się w sufit zamiast w oczy kogoś, kogo kochamy.

Troszczyli się o nas od małolata.... teksty

siwaaa016 dodano: 11 grudnia 2012

Troszczyli się o nas od małolata. Zawsze starali się robić tak, żebysmy mogły uśmiechać się pod koniec dnia i być tymi szczęśliwymi dzieciakiemi. Obrażałysmy się o różne zakazy, ale potem zawsze wracałysmy, a z czasem zrozumiałysmy,że właśnie dzięki nim stałysmy się dzisiaj tym kim jestem i nie żałujemy. Tyle poświęconego dla nas czasu, którego już nie odzyskają, a mimo wszystko wiemy, że będĄ obok nadal. Zaczynało się od wspólnych zabaw, a dzięki temu teraz potrafimy mieć dojrzalszy kontakt. Zdarzają się większe kłótnie, potrafimy powiedzieć wiele bolesnych słów, chociaż w środku wiemy, że to właśnie oni sa tymi, którzy pierwsi wyciągna do nas rękę w potrzebie i nie odwrócą się plecami widząc łzy. Przytulą, pocieszą, a świadomość tego kim są i ile dla nas zrobili zapewnia nam bezpieczeństwo. Bo to Oni pomogli nam życ, potrafili zrozumiec i umieli zawsze wybaczac. Rodzice, właśnie dlatego nie zasługują na określenie "starzy" tylko najwspanialsi ludzie na swiecie

ludzie  są jak herbata. do swojej... teksty

siwaaa016 dodano: 11 grudnia 2012

ludzie, są jak herbata. do swojej ulubionej przywiązujesz się nad zwyczaj bardzo. do jej smaku, zapachu. ona parzy Cię w usta, ludzie parzą w serce. ale za herbatą, kiedy wycofają ją z produkcji nie będziesz rozpaczać na taką skalę jak za ludźmi, którzy mają to do siebie, że odchodzą. że zwyczajnie stygną.

wyjdź na balkon i spójrz na... teksty

siwaaa016 dodano: 11 grudnia 2012

wyjdź na balkon i spójrz na gwiazdy. wpatruj się w nie, jakbyś chciała dostrzec konkretne piękno, które kryją. zaciągnij się chłodnym powietrzem, zakreślając na ustach uśmiech. przypomnij sobie kiedy ostatni raz poświęciłaś swój czas na rozdrabnianie gwiazdozbioru. przypomnij sobie, kto wtedy był obok i jakie fakty na ten temat starał się tobie wpoić. a teraz usiądź na lodowatych płytkach, schowaj twarz w dłonie i płacz. płacz tak długo, aż zabraknie ci sił. aż ostatni łza nie będzie krystaliczna, tylko czerwona, bo będzie to kropla krwi. płacz, aż zrozumiesz, jak wielkim błędem jest tracić człowieka i nie mieć zamiaru o niego walczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV