głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
siwaaa016 Dziś już nie wstaję o siódmej rano by nie tracic dnia. Najczęściej śpię do szesnastej bo nie mam dla kogo wstawać i z kim dzielić dnia. Dziś nie cieszą mnie gwi

siwaaa016

siwaaa016.moblo.pl
Dziś już nie wstaję o siódmej rano by nie tracic dnia. Najczęściej śpię do szesnastej bo nie mam dla kogo wstawać i z kim dzielić dnia. Dziś nie cieszą mnie gwiazd
Dziś już nie wstaję o siódmej... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

Dziś już nie wstaję o siódmej rano - by nie tracic dnia. Najczęściej śpię do szesnastej - bo nie mam dla kogo wstawać, i z kim dzielić dnia. Dziś nie cieszą mnie gwiazdy na niebie - nie mam w nie z kim patrzeć. Dziś nie potrzebne mi serce - nie mam go komu oddać.

Mam w domu zielone drzewko  jest... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

Mam w domu zielone drzewko, jest kozackie i pachnie Holandią - nie, to nie choinka panie władzo.

jak miło  gdy role się odwróciły.... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

jak miło, gdy role się odwróciły. jakie to cudowne uczucie wiedzieć , że to Tobie bardziej zależy. nie pisać, milczeć i czekać na odezwanie się z uśmiechem na twarzy, bo wiem , że co by się nie działo i tak napiszesz, ewentualnie zadzwonisz. cudownie jest się poczuć dokładnie tak jak Ty czułeś się rok temu.

emocje sa  ale uczuć zero teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

emocje sa, ale uczuć zero

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. tyle, że pewnego dnia przeznaczenie od tak, bez uprzedzenia zmieniło zdanie.

Powierzchowne obietnice i rozmazane... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

Powierzchowne obietnice i rozmazane sny. ...

  kiedyś po prostu podszedł .... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

, kiedyś po prostu podszedł . złapał mnie za rękę . położył ją sobie na lewej piersi . spytał : ''czy tak bije serce kogoś, kto bajeruje?'' .

  gdy już myślałam że jest mój... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

, gdy już myślałam że jest mój, ona złapała go za rękę .

A gdy pierwszy raz zapłakałam... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

A gdy pierwszy raz zapłakałam przeze ciebie - powinienes poczuc się skurwysynem. Raniłes mnie tak mocno, a mimo to nadal przy tobie trwałam. Każdy moj smutek powinien byc jak cios prosto w twarz z otwartej ręki. Paradoks - zabijałes samego siebie tym , że sprawiałes mi ból. To było jak błędne koło - byliśmy zależni od swojego cierpienia.

Najpiękniejsze wspomnienia ? Jest... teksty

siwaaa016 dodano: 20 maja 2011

Najpiękniejsze wspomnienia ? Jest ich mnóstwo - jest mnóstwo tych chwil, które pamiętam. Jednak najbardziej w głowie utkwiły mi momenty, które może dla Ciebie są ani troche nieistotne. Pamiętam gdy na plazy gralismy w alfabet. Pamiętam ubrudzoną ketchupem buźkę, i ten słodki uśmiech. Pamiętam złość, gdy nie mogłeś otworzyć drzwi, które wystarczyło pociągnąć, a nie pchać. Pamiętam też każdą Twoją pobudkę, wszystkie włosy w inną stronę i minę typu: "przestań się gapić,bo Ci przypierdolę". I każdy Twój oddech pamiętam - choć było ich tak wiele.

mamy . w dzieciństwie zawsze... teksty

siwaaa016 dodano: 19 maja 2011

mamy . w dzieciństwie zawsze mówiły o cudownej miłości , która nas spotka , zupełnie nie nastawiając nas na rozczarowanie , ból i tęsknotę gdy ten ktoś odejdzie

Otworzyłam zaspane oczy i... teksty

siwaaa016 dodano: 19 maja 2011

Otworzyłam zaspane oczy i zobaczyłam jego śpiącą postać.Mimowolnie przymknęłam powieki a w głowie jak mantrę zaczęłam powtarzać jedno zdanie ' to sen , to tylko sen' chodź doskonale wiedziałam że to nie prawda. Leżałam tak kilkadziesiąt minut praktycznie bez ruchu. Nie chciałam go zbudzić , nie chciałam słyszeć tembru jego głosu , już za dużo było o jego słodki oddech przyprawiający moje ciało o drżenie i właśnie z owych wewnętrznych rozmyśleń wyrwał mnie owy baryton. 'żałujesz ?' spytał cicho , ledwo słyszalnie.Westchnęłam , podniosłam się na rękach ' żałuję że nie potrafię tego żałować' wyszeptałam po czym wstałam i obwijając się pościelą ze łzą spływającą po policzku ruszyłam w kierunku łazienki /

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV