głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
simplel A dzisiaj znów zasnę wpatrując się w gwiazdy i słuchając naszej piosenki. Przyjdź zawsze coś może być między nami .... Ludzie zarzucają mi że jestem dla innych

simplel

simplel.moblo.pl
A dzisiaj znów zasnę wpatrując się w gwiazdy i słuchając naszej piosenki.
A dzisiaj znów zasnę wpatrując... teksty

simplel dodano: 16 stycznia 2011

A dzisiaj znów zasnę wpatrując się w gwiazdy i słuchając naszej piosenki.

Przyjdź  zawsze coś może być... teksty

simplel dodano: 16 stycznia 2011

Przyjdź, zawsze coś może być między nami ....

Ludzie zarzucają mi  że jestem dla... teksty

simplel dodano: 16 stycznia 2011

Ludzie zarzucają mi, że jestem dla innych nie miła, chamska i potrafię tylko obgadywać. Skarbie, po pierwsze ja nie obgaduję tylko mówię prawdę, a po drugie: czy ty kiedyś widziałeś relacje z moimi przyjaciółmi? Oni zawsze mogą na mnie liczyć, na nich nie powiem złego słowa. To dla nich zrywam się z rodzinnej imprezy i idąc do domu gadam przez całą drogę kiedy któryś ma problem, albo w ciągu godziny przyjeżdżam na umówione spotkanie kiedy tylko mnie o to poprosi. To właśnie oni mogą na mnie liczyć. A wiesz dlaczego? Bo zasłużyli. Zasłużyli na to, żeby mnie poznać i żeby zyskać moje zaufanie. A ty? Nie znasz mnie w ogóle, nigdy nie rozmawiałeś ze mną dłużej niż 5 minut, a i tak jesteś w stanie rozpowiedzieć wszystkim, jaka to ja nie jestem. I kto tu skarbie obgaduje?

Nawet nie wiesz jak boli kiedy... teksty

simplel dodano: 15 stycznia 2011

Nawet nie wiesz jak boli kiedy przechodzisz obok człowieka, któremu jeszcze parę miesięcy temu ryczałaś do telefonu, który był najlepszym przyjacielem, a potem nagle przestał się odzywać. Teraz mijając Cię na mieście nie wydusi z siebie 'cześć' tylko patrzy w inną stronę i udaje, że Cię nie widzi.

  3 teksty simplel dodał komentarz: < 3 do wpisu 15 stycznia 2011
czuję  że mi przeszło  ale... teksty

simplel dodano: 14 stycznia 2011

czuję, że mi przeszło, ale wątpię w to za każdym razem, kiedy Cię widzę..

i to burczenie w sercu. ten cholerny... teksty

simplel dodano: 12 stycznia 2011

i to burczenie w sercu. ten cholerny głód miłości.
Autor cytatu: taa

Kocham kiedy krzyczysz na mnie  że... teksty

simplel dodano: 12 stycznia 2011

Kocham kiedy krzyczysz na mnie, że nie ubieram się ciepło a potem narzekam, że się źle czuję. I kocham kiedy krzyczysz że koniecznie chce się rozchorować. A potem i tak z uśmiechem mówisz że mnie kochasz i całujesz w czubek nosa.

Teraz jedyne co mi pozostało to... teksty

simplel dodano: 12 stycznia 2011

Teraz jedyne co mi pozostało to udawać że wszystko jest ok....Że twoje imię nie wywołuje u mnie dreszczy...Że na twój widok moje serce nie przyśpiesza.
Autor cytatu: kropeczka7127

możesz zabrać mi dom   ale nigdy w... teksty

simplel dodano: 12 stycznia 2011

możesz zabrać mi dom - ale nigdy w życiu nie zabierzesz mi panującego w nim ciepła rodzinnego. możesz zabrać mi podwórko - ale nigdy nie zabierzesz mi blizn na łokciu, czy kolanie które nabyłam właśnie na nim. możesz zabrać mi samochód - ale nigdy nie zabierzesz mi rozmów jakie były w nim przeprowadzane podczas wyjazdów na wakacje. możesz zabrać mi laptopa - ale nigdy nie zabierzesz z przed moich oczu obrazów tych wszystkich zdjęć i filimków z najwazniejszymi w roli głównej. możesz zabrać mi tusz do rzęs - ale nigdy nie zabierzesz blasku mym oczom. możesz zabrać mi błyszczyk - ale nigdy nie zabierzesz mi uśmiechu. możesz zabrać mi rzeczy materialne - ale nigdy nie odbierzesz mi wnętrza. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

I kolejny dzień idzie do pudełka z... teksty

simplel dodano: 11 stycznia 2011

I kolejny dzień idzie do pudełka z zakładką 'udane'. Zaspałam na autobus, który był o 9:40. W szkole chodziłam zakręcona, nie kojarzyłam, a przyjaciele śmiali się ze mnie i po raz trzeci tłumaczyli tą samą sprawę. A teraz siedzę, jem pomarańczowe tictaci i myślę o Tobie. Nawet nie wiesz ile dajesz mi szczęścia. Mimo, że właściwie Cię nie znam sprawiasz że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. I kiedyś się poznamy! Obiecuję Ci to.

plan na noc ? siedzieć skulona z... teksty

simplel dodano: 10 stycznia 2011

plan na noc ? siedzieć skulona z poduszką pod głową i płakać. nie bez powodu. powodem jest on. / maniia
Autor cytatu: maniia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV