głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shreww Wiesz bywają takie dni kiedy koniecznie muszę się odstresować muszę wszystko z siebie wyrzucić opowiedzieć. Bywają również takie dni kiedy uśmiech nie schodzi m

shreww

shreww.moblo.pl
Wiesz bywają takie dni kiedy koniecznie muszę się odstresować muszę wszystko z siebie wyrzucić opowiedzieć. Bywają również takie dni kiedy uśmiech nie schodzi mi z
Wiesz  bywają takie dni kiedy... teksty

shreww dodano: 28 listopada 2012

Wiesz, bywają takie dni kiedy koniecznie muszę się odstresować, muszę wszystko z siebie wyrzucić, opowiedzieć. Bywają również takie dni kiedy uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Wiem,że musi być czasem źle,żeby później był dobrze.

I jak zwykle. Jak mi zależało... teksty

shreww dodano: 26 listopada 2012

I jak zwykle. Jak mi zależało, miał mnie głęboko. Teraz jemu zależy,a ja mam wyrzuty sumienia,że go ranię. Niby nie potrafię odmówić spotkania,ale jak już jestem, czuje się okropnie. Kłamię? Nie, bo przecież nic mu nie obiecywałam. Jebana litość.

u mnie to samo:  ehh  a podobno przez nieśmiałość traci się najwięcej... świetnie piszesz   D teksty shreww dodał komentarz: u mnie to samo:( ehh, a podobno przez nieśmiałość traci się najwięcej... świetnie piszesz;*;D do wpisu 26 listopada 2012
Każdy ma taki moment w życiu  kiedy... teksty

shreww dodano: 26 listopada 2012

Każdy ma taki moment w życiu, kiedy zastanawia się jak to możliwe, że stał się nikim.
Autor cytatu: kinia10107

powinnam spać. powinnam już dawno... teksty

shreww dodano: 25 listopada 2012

powinnam spać. powinnam już dawno,dawno spać. a co robię? Znęcam się nad swoim nieudanym życiem. Użalam się nad wszystkim. Kurwa, nie mogę znaleźć pozytywnego toku myślenia, nie umiem zobaczyć tego co mam. Pewnie zaraz coś znowu stracę. Spierdoli mi zanim się ogarnę.

Widzisz  mój drogi. Życie  choć... teksty

shreww dodano: 25 listopada 2012

Widzisz, mój drogi. Życie, choć krótkie, często jest morzem łez i niepowodzeń. Kiedy stracimy coś, co pokochaliśmy, trudno nam jest zacząć żyć na nowo. Iść dalej. Robić postępy. Czas leczy rany, ale nigdy nie usunie blizn. Na pewien sposób rodzimy się nowi, bardziej wrażliwi, choć często zamknięci w sobie. Wtedy już wszystko zależy od naszego otoczenia  jeśli ktoś życzliwy pokaże nam, że świat nie jest pułapką, z czasem otworzymy się z powrotem, choć trudno będzie znów zaufać. Już zawsze będzie kierować nami strach, że jeśli zaufamy, znów to stracimy.

monotonność. jebana monotonność. teksty

shreww dodano: 25 listopada 2012

monotonność. jebana monotonność.

ja nawet nie mam za kim tęsknić... teksty

shreww dodano: 25 listopada 2012

ja nawet nie mam za kim tęsknić, nie mam co wspominać. mogę płakać,mogę,ale chcę coś przeżyć.

Olej pozory  spójrz mi w oczy... teksty

shreww dodano: 25 listopada 2012

Olej pozory, spójrz mi w oczy, zeskanuj duszę, otrzyj łzy, złap za rękę, pomóż uciec, pokaż że jesteś.

Wiesz wcale nie jestem zadowolona ze... teksty

shreww dodano: 24 listopada 2012

Wiesz,wcale nie jestem zadowolona ze swojego życia.No bo jak mogę się cieszyć skoro moim przyjaciółkom już na nas nie zależy. Każda każdą ma głęboko w dupie. Może i czasem jest normalnie,może umiemy dobrze udawać. Ciekawe ile to jeszcze przetrzyma, Przecież nie może mi samej na ty zależeć,one też muszę się starać. A co jest? Nie ma nic. Nie powiem,żeby moje oceny zachwycały,wręcz przeciwnie. Nie radzę sobie. 12 pał. Ostra przesada. Jest ciężko, boję się. A miłość? Miłość nie jest dla mnie. Nie wiem czemu wciąż mnie omija szerokim łukiem. Przecież każda potwora znajdzie swojego amatora. Czy ja naprawdę jestem taka brzydka i zasługuje na samotność? Wiem, nie zasługuje na najprzystojniejszego chłopaka w szkole, na mega popularnego, chociaż na takiego jakiego sobie wymarzyłam,ale może kogoś mogę jednak pokochać?Kogoś kto będzie mnie kochał, będzie dla mnie mimo wszystko idealny. Wiem, gubię się nawet w pisaniu. Ale jeśli tego nie napiszę załamię się. STRATA CZASU.

nie żałuj umarłych Harry..żałuj... teksty

shreww dodano: 17 listopada 2012

nie żałuj umarłych,Harry..żałuj żywych,a szczególnie tych,którzy żyją bez miłości.

Nie będę cierpieć. Nie będę... teksty

shreww dodano: 11 listopada 2012

Nie będę cierpieć. Nie będę płakać. Nie będę tęsknić. Nie dam Ci tej pieprzonej satysfakcji, frajerze.
Autor cytatu: noniegadaj

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV