głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shreww Męczy mnie to. oboje czekamy aż to drugie napisze. Wiem Ty ostatnio się odzywałeś więc teraz moja kolej.Ale nie ja nie napiszę. Chcę wiedzieć czy jeśli nie będę

shreww

shreww.moblo.pl
Męczy mnie to. oboje czekamy aż to drugie napisze. Wiem Ty ostatnio się odzywałeś więc teraz moja kolej.Ale nie ja nie napiszę. Chcę wiedzieć czy jeśli nie będę się od
Męczy mnie to. oboje czekamy aż to... teksty

shreww dodano: 21 stycznia 2013

Męczy mnie to. oboje czekamy aż to drugie napisze. Wiem, Ty ostatnio się odzywałeś,więc teraz moja kolej.Ale nie, ja nie napiszę. Chcę wiedzieć, czy jeśli nie będę się odzywała zatęsknisz, czy po prostu mam mieć na Ciebie wyjebane. Strasznie mi ciężko, ale dam radę.

Cześć  piszę do Ciebie  ponieważ... teksty

shreww dodano: 21 stycznia 2013

Cześć, piszę do Ciebie, ponieważ nie ma odwagi Ci tego wyznać. Strasznie mi głupio,że nie mówię Ci tego wprost, ale inaczej nie dałabym rady. Pamiętam jak pierwszy raz do mnie napisałeś, zwykły dzień,ale Ty go pokolorowałeś. Pierwszy tydzień pisania, i tak kolejne. Kurcze, nie wiem kiedy,ale zaczęło mi na Tobie zależeć. Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę z którą przebywasz. Boję się,że któraś doceni Ciebie i po prosu mi zabierze. Pamiętam jak mówiłeś '' nie chce na razie angażować się w nowe związki'' może nie takie słowa padły,ale tak je odebrałam. Kurcze, nie wiem co zrobić. Czy dalsze spotykanie sie ma sens? Nie mam pojęcia. Nawet nie wiem na czym stoję. Jest mi cholernie smutno.

Kiedy ze mną rozmawiasz  w moim... teksty

shreww dodano: 21 stycznia 2013

Kiedy ze mną rozmawiasz, w moim serudzszku robi się tak strasznie cieplutko i coś mi lata tam w brzuszku ♥.♥

Wpuść do serca miłości trochę... teksty

shreww dodano: 20 stycznia 2013

Wpuść do serca miłości trochę, zobaczysz co będzie potem. Poczujesz,że wszystko jest proste, jest łatwe. A zwykły dzień, nie będzie koszmarem. Poczuj tą miłość, poczuj to szczęście. Nie wierzysz? Mówię Ci, staw się na to miejsce. Chodź spróbuj i wyznaj jej miłość, pokaż że kochasz, nie zranisz. Ja w Ciebie wierzę i wiem, że w jej ramionach znajdziesz szczęście. Czy wiesz co teraz tracisz? Tak Ziomek, chwile do wspólnej fotografii. Uwierz w Siebie, uwierz,że warto. Nie bądź żyła, stąpaj nawet po lodzie, twardo.

zależy  mi strasznie  zależy mi... teksty

shreww dodano: 19 stycznia 2013

zależy mi strasznie, zależy mi mocno. ogarnij ziom, już nie chce żyć sama, chce być do Ciebie czymś więcej przywiązana. chce byś mój był, jak to dziwnie brzmi. zakochałam się i wszystko poszło w dym.

złap mnie za rękę i prowadź. nie... teksty

shreww dodano: 17 stycznia 2013

złap mnie za rękę i prowadź. nie ważne gdzie, ważne,że z Tobą.

Niesamowite jak jeden człowiek... teksty

shreww dodano: 17 stycznia 2013

Niesamowite jak jeden człowiek sprawia,że stawia mnie na nogi, a później odchodzi. Tylko szkoda,że z nim odeszło moje szczęście... Czy on na prawdę nie wiedział,że jest moim światem? Stwierdził, że jestem silna i odszedł,tak? Moja siła była, ona była w nim...

Nie zależy mi ale jestem cholernie... teksty

shreww dodano: 16 stycznia 2013

Nie zależy mi,ale jestem cholernie zazdrosna o każdą dziewczynę, z która rozmawiasz,albo na którą sie patrzysz, czy ona na Ciebie.

DZIĘKUJĘ SZANOWNA RODZINO ZA... teksty

shreww dodano: 23 grudnia 2012

DZIĘKUJĘ SZANOWNA RODZINO ZA SPIEPRZENIE MI ŚWIĄT! Nie dość,że nie były by takie samej jak kiedyś, bo bez dziadzia. Nie umiałam sobie nawet tego wyobrazić, ale chciałam spróbować. Zmiana godziny, kolejności jest dla mnie zmianą tradycji. Dziękuję, nie piszę sie. Spędzam Święta sama, w domu, ewentualnie pójdę o tej godzinie co zawsze, na cmentarz, i tam spędzę je z dziadziem.

 Wszystko co tak kochałem w tym... teksty

shreww dodano: 16 grudnia 2012

"Wszystko co tak kochałem w tym grobie sie mieści, Bóg zabrał mi Ciebie nie zabrał boleści. "

Mowią że 21 koniec świata... teksty

shreww dodano: 16 grudnia 2012

Mowią,że 21 koniec świata, niektórym świat się skończył wczoraj, czy dzisiaj, nawet jutro.

Jak to się stało że kilka godzin... teksty

shreww dodano: 7 grudnia 2012

Jak to się stało,że kilka godzin przed imprezą obczaiłam go na fejsie. Nie znałam go, nie widziałam,że będzie, mieszkał w innej miejscowości,a akurat jego znalazłam. Jak to się stało,że z imprezy zapamiętał tylko mnie- przeznaczenie? Nie, nie, nie. TO najzwyczajniej w świecie był przypadek, niestety.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV