głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tydzień. Wróciłeś na tydzień... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Tydzień. Wróciłeś na tydzień, bym znów od nowa musiała cierpieć. Tym razem błagam nie wracaj bo nie przeżyje kolejnego rozstania. Nie potrafisz wrócić i kochać mnie ponad wszystko, nie potrafisz o mnie zadbać, nie zależy ci na moim szczęściu. Twoje starania kończą się na słowach, a przecież tak perfekcyjnie kłamiesz.

Przecież wiedziałaś  że on z... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Przecież wiedziałaś, że on z Tobą pogrywa, że on nie potrafi kochać. Wiedziałaś, że oszukuję. Co cię trzymało przy tym by wierzyć w to, że kiedyś będzie mu zależeć tak jak zależy tobie? Miłość. Przecież miłości nie ma. Już to ustaliliśmy.

Nie jestem w stanie pogodzić się z... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Nie jestem w stanie pogodzić się z faktem, że wszytko w co wierzyłam to bzdury. Nienawidzę Cię za to, że odebrałeś mi wszystko w co wierzyłam. Miłość miała być taka piękna, taka czysta. Miałeś być jednym mężczyzną w moim życiu. Będziesz jedyną porażką. Żałuję, że kiedykolwiek Cie poznałam. Żałuję, że cała Ci się oddałam. W tym momencie już nic nie ma dla mnie wartości.

Z mojej strony obsesja nie miłość.... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Z mojej strony obsesja nie miłość. Z twojej kłamstwo nie miłość. Gorzka prawda- prawdziwej miłości nie ma.

On nigdy się nie zmieni. Albo... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

On nigdy się nie zmieni. Albo skończysz to teraz albo będziesz całe życie przez niego cierpieć. Nie ma co się łudzić.

Widzisz jak on szybko potrafi o tobie... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Widzisz jak on szybko potrafi o tobie zapomnieć. Kolejny raz wystarczył mu jeden dzień. Ty leżysz w łóżku skołowana albo idziesz posiedzieć i popłakać na tą waszą starą ławkę by dławić się wspomnieniami. A on po raz kolejny idzie lansować się na miasto. Baw się dobrze.

Nie chcę już twojej chorej... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Nie chcę już twojej chorej patologicznej miłości.

Zawsze wyobrażam sobie co robisz... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Zawsze wyobrażam sobie co robisz, gdy nie jesteś obok mnie, a zwłaszcza, gdy nie jesteś ze mną. Zastanawiam się czy siedzisz tak jak zwykle wpatrzony w monitor i nie zwracasz na nic uwagi. Zastanawiam się czy myślisz chociaż trochę o mnie. Zastanawiam się czy chociaż raz pomyślałeś, że mógłbyś zrobić dla mnie wszystko, wszystko by mnie odzyskać, by mnie mieć. Czy chociaż raz przeszło Ci przez myśl, że zasługuje na to byś zmienił swoje zachowanie w stosunku do mnie. Czy kiedykolwiek siedziałeś godzinami i czekałeś na jakąś wiadomość ode mnie.

Czego tym razem chcę? Chcę chyba by... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Czego tym razem chcę? Chcę chyba by stało się cokolwiek. Chcę usłyszeć całą prawdę. Każde kłamstwo rozebrane do prawdy. W końcu mogłabym siedzieć, płakać i mieć gdzieś cały świat. Ewentualnie mogłabym też zaakceptować jakiś cudowny gest, który udowadniałby, że miłość to nie kłamstwo. Ale ty wolisz żebym się męczyła. Lubisz to robić. Nie odezwiesz się, bo jesteś zbyt dumny by udowodnić, że to ma sens. Dlatego wciąż chodzą mi po głowie myśli, że to nie ma sensu. Widzisz wszystko to twoja wina!

Kiedyś zrobiłbyś wszystko by... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Kiedyś zrobiłbyś wszystko by postawić na swoim. Dziś bez słowa odpuszczasz. Nawet nie próbowałeś przepraszać. Nie oczekuję, że przyjedziesz, dasz mi kwiaty, czekoladki i będziesz obiecywał, że się zmienisz, że nigdy więcej mnie nie okłamiesz, że będziesz o mnie dbał. W sumie cokolwiek byś nie powiedział teraz wszystko brzmi jak podłe kłamstwo. Nie stać cię na żaden gest, który udowodnił by mi, że się mylę. Nie zrobisz nic nadzwyczajnego, a twoje słowa, one już nie mają dla mnie znaczenia.

Czemu ludziom tak łatwo żyć w... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Czemu ludziom tak łatwo żyć w zakłamaniu?

Jak bardzo żałosne jest przegrać... teksty

shiva92 dodano: 9 maja 2011

Jak bardzo żałosne jest przegrać jedyną rzecz na której nam zależy w życiu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV