głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie chcę Cię więcej widzieć  a... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Nie chcę Cię więcej widzieć, a śni mi się twoja kłamliwa twarz z uśmiechem na ustach. Marzy mi się, żebyś przeprosił za wszystko i chciał udowodnić, że warto do siebie wrócić. A powtarzam w kółko, że chcę o tym wszystkim zapomnieć. Mną się trzeba opiekować, ja sama sobie nie potrafię poradzić. Ale mam dość twojej litości. Nigdy sie o mnie nie troszczyłeś, więc muszę poradzić sobie sama.

Poszłabym się upić po raz kolejny... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Poszłabym się upić po raz kolejny, gdyby nie ta pieprzona matura. Trzeba trzymać fason. Żałosne, jaka jestem słaba.

Pierwszy raz w życiu chciałabym... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Pierwszy raz w życiu chciałabym się zemścić, chciałabym żebyś cierpiał tak jak ja. Żebyś nocami nie mógł zmrużyć oka, a za dnia tępo patrzył w ścianę dławiąc się tym wszystkim. Nienawidzę cię i chciałabym byś nie istniał. Tak bardzo żałuję, że pozwoliłam Ci wrócić, gdy pierwszy raz odszedłeś. Żałuję, że wybaczyłam Ci, że traktowałeś mnie jak kolejną zabawkę i zdobycz. Byłam taka ślepa. Wcześniej powinnam się od tego wszystkiego uwolnić. Przecież wiedziałam, że ten związek przynosi więcej cierpienia niż szczęścia. Wiedziałam, że to nie ma przyszłości. Wiedziałam, że nie bierzesz tego na poważnie. Wszystko to wiedziałam, a jakoś to do mnie nie docierało, gdy słyszałam to plugawe kocham z twoich ust.

Uważam Cię za najgorszego... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Uważam Cię za najgorszego człowieka na świecie. Skrzywdziłeś mnie tyle razy, a mówiłeś, że kochasz. Widzisz skarbie miłość, to nie pieprzenie się godzinami. Nie jesteś zdolny do miłości, dlatego nie należy Ci się moja miłość. Jesteś podłym kłamcą, manipulujesz ludźmi żeby zaspokoić swoje egoistyczne pragnienia. Jesteś nic nie wartym podłym draniem. Płaczę tylko nad swoją głupotą, nie nad tym, że Cię straciłam.

Zawiodłam się na tobie. Na tych... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Zawiodłam się na tobie. Na tych twoich pięknych słowach. Zawiodłam się, bo wierzyłam, że mnie kochasz. Jakie to ohydnie śmieszne, że tak łatwo można było mną manipulować. Zrobiłabym wszystko dla Ciebie, a ty bezczelnie to wykorzystywałeś.

Zniszczyłeś we mnie wiarę w ludzi... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Zniszczyłeś we mnie wiarę w ludzi, w świat, w miłość. Nic mi już nie zostało. Miłość, która determinowała całe moje życie, okazała się być kiepskim żartem.

Powinnam ignorować każdą myśl o... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Powinnam ignorować każdą myśl o Tobie. Każde wspomnienie wyrzucić. Zapomnieć o tobie, o tym co czuję, o tym co nas łączyło. Dam sobie trochę czasu by zapamiętać, że zniszczyłeś mi najlepsze chwilę, że cię nienawidzę, że nie jesteś warty tego wszystkiego.

To co dajesz  prędzej czy później... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

To co dajesz, prędzej czy później do ciebie wraca. Więc nie licz, że z taką postawą będziesz kiedykolwiek szczęśliwy.

Byłabym załamana  szczęście w... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Byłabym załamana, szczęście w nieszczęściu, że maturę mam. Muszę się skupić i nie zwracać uwagi na to, że życie mi się pieprzy. Normalnie pewno leżałabym na wznak i lamentowało jaka jestem nieszczęśliwa rzucając chusteczkami po całym pokoju. A tak to siedzę grzecznie, jak maszyna powtarzam kolejny raz jedno i to samo.

Za każdym razem walczyłam o to byś... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Za każdym razem walczyłam o to byś za wszelką cenę był mój. Prosiłam, błagałam. Nic się nie zmieniło. Za każdym razem udowadniałeś mi tylko, że nic nie znaczę. Mogę mieć chyba dość. Zasłużyłam na coś lepszego. Nie mówię, że ty jesteś zły. Nasz związek był zły. To się musiało kiedyś skończyć. Oboje o tym wiedzieliśmy, że przyjdzie dzień w którym ja zrezygnuje, a ty nie potrafisz kochać na tyle by cokolwiek zmienić. Nieubłagana śmierć miłości.

Jesteś kompletnie niedojrzały.... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Jesteś kompletnie niedojrzały. Czego więc ja po tobie w ogóle oczekiwałam. Nie potrafisz nawet normalnie ze mną rozmawiać. Może nigdy nie zapomnę, ale przysięgam znienawidzę.

Cała twoja miłość zamyka się w... teksty

shiva92 dodano: 10 maja 2011

Cała twoja miłość zamyka się w mówieniu kocham. Nauczyłeś się wypowiadać to słowo i uważasz, że tyle wystarczy. Nie nie wystarczy, bo twoje słowa nic nie znaczą. Nadal nie wiesz co to znaczy kochać. Więc błagam skończ kłamać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV