głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual on ją kocha. skąd wiesz? spójrz jak na nią patrzy.. 3 przy Tobie moje usta wykrzywiają się na kształt serca a oczy świecą tym jasnym blaskiem w który tak bardz

sexual

sexual.moblo.pl
on ją kocha. skąd wiesz? spójrz jak na nią patrzy.. 3
 on ją kocha.  skąd wiesz?... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

- on ją kocha. - skąd wiesz? - spójrz jak na nią patrzy.. < 3

przy Tobie moje usta wykrzywiają... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

przy Tobie moje usta wykrzywiają się na kształt serca, a oczy świecą tym jasnym blaskiem, w który tak bardzo lubisz się wpatrywać. ; *

zależy mi na Tobie bardziej niż na... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

zależy mi na Tobie bardziej niż na słońcu w ten weekend. bardziej niż na dostawie moich ulubionych lodów czy moich ukochanych truskawek. kocham Cię bardziej niż narkoman fetę. myślę o Tobie częściej niż Ci się zdaję. śnię o Tobie i tęsknie też. bardzo.

czujesz to?  ale co?  no wakacje... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

czujesz to? - ale co? - no wakacje kurwa!

usiadła na ławce w parku. wyjęła... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

usiadła na ławce w parku. wyjęła z kieszeni ich wspólne zdjęcie i roztargała na dwie części. wyrzuciła je za siebie wstając. otrzepała spodenki i odważnym krokiem ruszyła do pobliskiego sklepu, aby kupić swojego ulubionego tymbarka , tym samym rozpoczynając wakacje, gdzie miała zacząć wszystko od nowa.

Byłam ofiarą zamkniętą w klatce... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Byłam ofiarą, zamkniętą w klatce stworzonej z uczuć. Miłość? Nienawidzę suki. Całymi dniami myślałam o Tobie. Siedziałam zwinięta w kłębek, ze łzami w oczach, słuchając naszej muzyki. Tęskniłam? To mało powiedziane, ja wariowałam! Każda sekunda bez Ciebie była jak godzina, każdy dzień jak rok. Już wiesz, dlaczego od czterech dni nie opuszczam Cię nawet na krok.

Kocham wpadać w chude ramiona mojego... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Kocham wpadać w chude ramiona mojego ukochanego, ot tak.. < 3

Lubiłam na niego patrzeć. Był taki... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Lubiłam na niego patrzeć. Był taki słodki. Gdy zamieniłam z Nim kilka słów wiedziałam, że coś z tego wyniknie. Świadomie dążyłam do celu. Te niebieskie oczy, te pełne wargi musiały być moje. Wygrałam naturalnie.

Zadzwonił. Usłyszałam wyrwane... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Zadzwonił. Usłyszałam wyrwane słowa. Chwilę później zapanowała radość przyjaciół w małym domku na działce, prawie go roznieśli. Byłam zaskoczona. Siedziałam patrząc w jeden punkt. Poczułam łzy płynące po moim policzku, dłonie, które trzęsły się szybko i cholernie mocno. Wstałam, powoli zmierzałam w nasze miejsce. Krzyczałam na całe boisko na przyjaciela, nerwowo odpalałam papierosa za papierosem. Dostrzegłam sylwetkę mojego Skarba, twarz w dłoniach, nie wiedziałam czego się spodziewać. Dopiero gdy przytulił mnie mocno do siebie zrozumiałam. Wrócił i będzie zawsze przy mnie, sen się spełnił.

Któregoś dnia pełna smutku i... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Któregoś dnia, pełna smutku i problemów rodzinnych, poszłam usiąść sama i przemyśleć życie. Poprosiłam by dał mi trzydzieści minut totalnego spokoju. Obiecał, iż spróbuje. Trzy minuty później otrzymałam wiadomość od przyjaciółki - M. nie wytrzymuje, marudzi, że musi do Ciebie. Nie odpisałam. Za niecałe pięć minut siedział obok, a ja wylewałam łzy zostawiając smugi czarnej maskary na rękawie szarej bluzy jaką miał na sobie.

To próba dla naszej miłości... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

To próba dla naszej miłości, jeżeli jest prawdziwa przetrwa wszystko. Nigdy nie miałam tak trudnej sytuacji, ale życie pisze przeróżne, niespodziewane scenariusze. Rozmazany tusz, potok łez, srebrna żyletka, paczka papierosów, fifka pełna zielska dziś to na porządku dziennym. Robię wszystko by chociaż na chwilę wyluzować, nie myśleć o Tobie, ale nie potrafię, bo cholera, zależy mi.

Całkiem sama oglądałam zaćmienie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Całkiem sama, oglądałam zaćmienie księżyca siedząc na parapecie w moim pokoju, paląc papierosa i pijąc czerwone wino z butelki. Łzy mimowolnie ciekły po mych policzkach, w dłoni błyszczał srebrny przedmiot żyletka moja mała przyjaciółka, ukojenie nerwów. Przejechałam po ręce, raz, drugi, trzeci. Kreski utworzyły literę M, potem dorysowałam serduszko. Pamiątka długotrwała, nie jak napisy mazakiem, które przywykliśmy nosić na co dzień. W tym momencie nie ma Cię, a ja potrzebuję czegoś stałego, bym pamiętała, że niedługo cierpienie się skończy i będziemy razem. Na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV