głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual zawsze byłeś dziwny. nigdy nie potrafiłam zrozumieć tego że codziennie późnym wieczorem pisząc sprawdzałeś czy już śpię. traktowałeś napisanie mi 'dobranoc' jak

sexual

sexual.moblo.pl
zawsze byłeś dziwny. nigdy nie potrafiłam zrozumieć tego że codziennie późnym wieczorem pisząc sprawdzałeś czy już śpię. traktowałeś napisanie mi 'dobranoc' jak obow
zawsze byłeś dziwny. nigdy nie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

zawsze byłeś dziwny. nigdy nie potrafiłam zrozumieć tego , że codziennie późnym wieczorem pisząc sprawdzałeś czy już śpię. traktowałeś napisanie mi 'dobranoc' jak obowiązek , miły obowiązek. nigdy też nie zrozumiem dlaczego tak bardzo walczyłeś o to by na mojej twarzy zawsze był uśmiech. ale za to Cię uwielbiałam, to mnie w Tobie fascynowało.

Czuję jak Twój wzrok przeszywa... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Czuję jak Twój wzrok przeszywa każdy milimetr mojego ciała. Czuję ciepło, którego tak bardzo mi brakowało. Jesteś lekarstwem na wszystko. Na każdy zły dzień, na każdą niepogodę. Tylko Ty potrafisz sprawić że śmieję się z najgłupszych rzeczy. Magia Twoich oczu daje nadzieję, że będzie lepiej, a uśmiech.. nawet ten najzwyklejszy sprawia tyle radości, że starcza na wieki. Nie pozwól by mi tego zabrakło. Nie pozwól, aby moje życie znów było szare.

  Pierwszy raz w życiu trafiłam na... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

` Pierwszy raz w życiu trafiłam na kogoś takiego jak Ty . Rozumiesz mnie , bez słow a.Wystarczy , że popatrzysz mi w oczy i od razu wiesz o co chodzi . Jesteś cierpliw y, tłumaczysz mi wiele. nie denerwujesz się odrazu , gdy podniose głos , tylko przytulasz i czekasz aż się uspokoje . Nie wiedziałam , że ktoś taki jak Ty istnieje . dziekuje . < 3 !

Uśmiech to pół pocałunku.... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Uśmiech to pół pocałunku. Uśmiechnij się do mnie dwa razy ; )

Niemyślenie o Tobie  jest jak... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Niemyślenie o Tobie, jest jak wypicie Tymbarka bez zaglądania pod kapsel. ; )

mężczyzna to taka literka Q wielkie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

mężczyzna to taka literka Q wielkie zero z małym ogonkiem ; ) xD

kupiła jabłkowo   miętowego... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

kupiła jabłkowo - miętowego tymbarka . gdy otworzyła , on podszedł i powiedział : ' daj przeczytać co jest napisane. ' Nie patrzącco jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach . Przeczytał , spojrzał na nią , pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. chwilę nie wiedziała co sie stało , w końcu przeczytała napis na tymbarku : ' jeśli ją kochasz , pocałuj' ;* `

w tym samym czasie   jedna osoba... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

w tym samym czasie , jedna osoba płacze , przeklina życie , jak jej źle na tym świecie że nie ma nikogo kto by mógł jej pomóc , podać rękę , przytulić , powiedzieć że będzie dobrze , a druga osoba jest szczęśliwa , ma to co chce , ma tą osobę przy której jest bezpieczna tą z tą osobą chce spędzać resztę swojego życia , ma cudowny świat . dlaczego życie jest takie nie sprawiedliwe ?

  moje myśli ograniczają się Tylko... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

~ moje myśli ograniczają się Tylko do Twojego Imienia . < 3

to nie jest tak  że nastolatka nie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

to nie jest tak, że nastolatka nie może nic wiedzieć na temat miłości. mamy XXI w. w tych czasach 15latka przeżyła o wiele więcej niż kiedyś ktoś mógł to sobie wyobrazić.

Może i jest wariatką... może i... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Może i jest wariatką... może i rozpiera ją energia i miewa szalone pomysły... a czasem ludzie uznają ją za psychiczną, ale to nie znaczy że można jej łamać serce... ona też ma uczucia!

może za często przeklinam  bywam... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru. chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostszymi dla innych problemami. dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. nienawidzę rasizmu i egoizmu. cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi. nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce. upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem Sobieskiego. jestem, bo muszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV