głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Nie opuszczam ludzi jestem przy nich cały czas. Nawet gdy mi prosto w twarz mówią najtrudniejszą z prawd. to fakt. jeśli poznałbyś mnie trochę bliżej mógłbyś st

sexual

sexual.moblo.pl
Nie opuszczam ludzi jestem przy nich cały czas. Nawet gdy mi prosto w twarz mówią najtrudniejszą z prawd.
Nie opuszczam ludzi  jestem przy nich... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Nie opuszczam ludzi, jestem przy nich cały czas. Nawet, gdy mi prosto w twarz mówią najtrudniejszą z prawd.

to fakt. jeśli poznałbyś mnie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

to fakt. jeśli poznałbyś mnie trochę bliżej, mógłbyś stwierdzić że jestem egoistką. pieprzoną egoistką, która jest tego świadoma, ale mimo tego brnie w to dalej. ale zrozum. ja nie potrafię inaczej. uzależniłam się od.. Niego. tylko On potrafi wywołać uśmiech na mojej twarzy nawet po całym dniu spędzonym w domu gdzie przez bite 12 godzin patrzyłam się w okno, po którym spływały kolejno maleńkie kropelki deszczu. gdzie na sam widok pogody za kawałkiem szkła, robiła mi się gęsia skórka, a usta wykrzywiały się w grymas. to On potrafi rozśmieszyć mnie samym przywitaniem się. to.. mój ulubiony rodzaj heroiny, który ostatnio biorę w za dużych dawkach, ale potrzeba z każdym dniem staję się większa. ja Go potrzebuję. muszę Go mieć choć na te kilka minut każdej doby.

są chwile  które odejmują nam... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

są chwile, które odejmują nam mowę. szczęście, serce i cały pieprzony sens, który ciągle ślepo szukamy. są chwile, które wysysają z nas ostatnie resztki sił, na to aby żyć. są chwile kiedy zostajesz całkiem sam pośród tysiąca spraw, problemów mniejszych lub większych, z którymi sobie nie radzisz. jest ciężko, chcesz przespać resztę dni. jednak mimo wszystko, trzeba odnaleźć w sobie tę siłę, i podnieść się. nie poddać się bez walki, bez żadnych starań. nie wolno. trzeba zmusić tyłek do wyjścia i przeciwstawić się temu wszystkiemu.

każdy jego ruch powodował u mnie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

każdy jego ruch powodował u mnie przyśpieszenie serce, nogi z waty i uśmiech na twarzy. każde jego uniesienie się klatki piersiowej, każde przeszywające spojrzenie i każdy krok. każde tajemnicze uniesienie się kącików i każde nieśmiałe przejście obok mnie. każdy gest i czyn. On tak na mnie działał. krok. każde tajemnicze uniesienie się kącików i każde nieśmiałe przejście obok mnie. każdy gest i czyn. On tak na mnie działał.

co byś zrobił gdybym powiedziała... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

co byś zrobił gdybym powiedziała że mi zależy? że za dużo o Tobie myślę, nie. tak naprawdę to o nikim innym nie myślę. że biorę poranny prysznic z myślą o Tobie. że jem śniadanio-obiad z myślą o Tobie. że wiąże sznurówki u trampek z myślą o Tobie. że poprawiam oko tuszem z myślą o Tobie. że chodzę po sklepach z myślą o Tobie. że wpadam do kumpla z myślą o Tobie. że wracam do domu z myślą o Tobie. że oglądam jakąś komedię z myślą o Tobie. że piszę tu teraz z myślą o Tobie. podjąłbyś się tego czy spieprzył jak każdy facet przed ważniejszą decyzją w życiu?

na karku czułam jego przyśpieszony... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

na karku czułam jego przyśpieszony oddech, który pachniał dopiero co zjedzonym kebabem. zamknęłam oczy i uśmiechając się zagryzałam dolną wargę. uwielbiałam czuć go obok siebie. uwielbiałam spędzać z nim czas i uśmiechać się nawet w najchmurniejszy dzień listopada. uwielbiałam mieć go tuż obok. uwielbiałam kiedy jego gorące ramię stykało się z moim. < 3

kurczowo trzymała papierosa w ręce... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

kurczowo trzymała papierosa w ręce, gotowa do przyjęcia kolejnej fali bólu. - no proszę! krzycz, zwyzywaj mnie, a nawet uderz. wiedz, że ja i tak mimo tego nie wyrzeknę się tego co do Ciebie czuję. jesteś.. jesteś dla mnie wszystkim. tym pieprzonym światem, który teraz wywracasz mi do góry nogami! słyszysz? - krzyczała wymachując rękoma. była roztrzęsiona. łzy lały się szczeniacko po policzkach zostawiając ślad na kolorowej koszulce. - nie.. nie chciałem Cię zranić. tak wyszło.. - wyjąkał zagryzając wargę i zostawiając ją tam całkiem samą. bezradną i bezsilną. w kilkaset kawałkach.

idę tym chodnikiem  który znam na... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

idę tym chodnikiem, który znam na pamięć. którym przechodzę już po raz tysięczny. w słuchawkach brzmi ulubiona muzyka, a oczy obserwują mijających ludzi. czasem spuszczam głowę w dół i zagryzam wargę, aby przypadkiem nie rzucić się pierwszemu lepszemu facetowi w ramiona i zacząć krzyczeć że jest mi źle. że brakuję mi tamtych chwil i szczęścia, które wisiało nad moją głową. tego beztroskiego uśmiechu i radosnych oczu.

nigdy nie udawaj przed kimś kogoś... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

nigdy nie udawaj przed kimś kogoś kim nie jesteś. może przez pierwsze dwa, trzy dni będzie Ci szło jak z płatka, potem jednak będzie Cię to potwornie męczyło. drażniło i dokuczało. będziesz musiał robić czegoś czego nie znosisz i oglądać filmów, których nienawidzisz. lubisz jeść na śniadanie porcję spaghetti zamiast płatków, nie ukrywaj tego. lubisz pić gorące kakao nawet kiedy siedzisz wygodnie w wannie, nie ukrywaj tego. lubisz śpiewać pod prysznicem i kiedy w Twojej buzi jest pasta razem z szczoteczką do zębów, nie ukrywaj tego. kiedy lubisz spać nago i czytać gazety do góry nogami, nie ukrywaj tego. jesteś jaki jesteś, a inni albo Cię zaakceptują albo i nie. wiedz, że Ci, którzy są Ciebie warci zrozumieją to. i będę Cię chcieli takiego jakim jesteś

nawet Ci  którym zawdzięczam swoje... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

nawet Ci, którym zawdzięczam swoje własne życie, Ci którym zawdzięczam uśmiech każdego dnia. rodzice, przyjaciele. bliscy. to cholernie przykre jeśli nie wierzą we mnie zakładając z góry moją przegraną. i mimo że te słowa przebijają moją klatkę piersiową na wylot, ja dam radę. wezmę kilka tabletek i podniosę się. udowodnię im że potrafię walczyć. że podołam zadaniom jakie stawia przede mną życie bez ich pomocy. że pewnego dnia stanę przed nimi i udowodnię że coś potrafię. !

hehe ja zbytnio też nie    teksty sexual dodał komentarz: hehe ja zbytnio też nie ;/ do wpisu 5 lipca 2011
nie ma to jak mama  która wpada do... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

nie ma to jak mama, która wpada do mojego pokoju z tekstem - czym Ty się dziewczyno przejmujesz?! są wakacje, pierdol wszystko i idź się bawić! a tu najzwyczajniej w świecie nie chodzi o przejmowanie się, tylko o tą chorą tęsknotę, która maltretuję moje serce od kilku dni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV