głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Nasze ostatnie spotkanie zakończyło krótkie pożegnanie gdy wtuliłam się mocno w Twoją klatkę piersiową doskonale czując każde żebro. Spojrzałam też w górę by do

sexual

sexual.moblo.pl
Nasze ostatnie spotkanie zakończyło krótkie pożegnanie gdy wtuliłam się mocno w Twoją klatkę piersiową doskonale czując każde żebro. Spojrzałam też w górę by dostrze
Nasze ostatnie spotkanie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Nasze ostatnie spotkanie, zakończyło krótkie pożegnanie, gdy wtuliłam się mocno w Twoją klatkę piersiową, doskonale czując każde żebro. Spojrzałam też w górę, by dostrzec najukochańsze, niebieskie tęczówki, świeciły się one nienaturalnym blaskiem, były pełne łez, które wylewałeś, kiedy kopałeś w szafę czy próbowałeś wyskoczyć przez okno. Prawie popełniłeś samobójstwo by być ze mną, a to wszystko z miłości. Wiesz, brakuje mi Ciebie, przekomarzania, oświadczyn, noszenia na rękach, namiętnych pocałunków, delikatnego dotyku. Tęsknię coraz mocniej. Chyba umieram.

Wiesz  brakuje mi tych spontanów.... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Wiesz, brakuje mi tych spontanów. Ognisk, wypalonych fajek, odprowadzania do domu, kłótni z matką o to, że wróciłam za późno, wyrzutów związanych z towarzystwem. Nie zapomniałam o pocałunkach, pięknych słowach, godzinnych pożegnaniach w klatce schodowej, Twojej lufki w kieszeni mych spodni, palenia zioła, którego nie mogłam Ci odmówić. Z perspektywy czasu, wydaje mi się, iż cudownie było zmienić się na kilka tygodni z rozpieszczonej panienki, w totalnego szaleńca, początkującego ćpuna, który swobodnie przeskakuje przez siatkę, niszcząc przy tym swoje szare dresy. Opłacało się wyluzować dla Ciebie.

Nie szukałam księcia  a faceta... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Nie szukałam księcia, a faceta, który zapali ze mną papierosa, pozwoli mi się upić do granic możliwości, a potem dotrze ze mną do domu, ułoży w łóżeczku, pocałuje w czółko i wyjaśni mojej mamie, że po prostu jestem chora.

Nie zmieniłam się. Dojrzałam. To... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Nie zmieniłam się. Dojrzałam. To znacząca różnica. Wiem co to ból, nie ogarniam strachu. Fikam do wszystkich, niczego się nie boję. Buźka nie szklanka, nie pobije się. Sama daję radę. Nie potrzebne mi silniejsze koleżanki. Nie jestem Tobą, Księżniczko.

Zakochałam się. Nie jem  nie... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Zakochałam się. Nie jem, nie sypiam. Myślę, ale tylko o Nim. Non stop śpiewam, podskakuję, wariuję. Uśmiech? Naturalny. Nic pozorowanego. Nie potrzebny mi makijaż, obcisłe leginsy, czy wysokie obcasy. Kocha mnie w trampkach, krótkich szortach i za dużej koszulce. Mogę być sobą. Rozpieszczoną, wredną, ale i kochaną. Uspokaja mnie, całuje mą duszę wachlarzem ciepłych słów, których było mi brak. Nie żałuję wszystkich niepowodzeń, bo w innym przypadku nie poznałabym najcudowniejszego faceta na ziemi. Nie oszukujmy się, taka jest prawda. < M 3 !

' gdy się rodzimy  jako małe dzieci... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

' gdy się rodzimy, jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. gdy dorastamy pragniemy życia i bajki. lecz gdy nie jesteśmy już dziećmi chcemy w życiu być szczęśliwi i mieć te dziecinne marzenia wiedząc, że może kiedyś się spełnią. '

' uwielbiam te uczucie kiedy... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

' uwielbiam te uczucie kiedy sprawiasz, że serce napierdala mi pięć razy szybciej, niż powinno. ' < 3

' możesz oszukać mnie  ją  jeszcze... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

' możesz oszukać mnie, ją, jeszcze jedną, kolejną, następną i tamtą też. ale siebie nie. i tak wiesz, że kochasz tylko mnie. '

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. Gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej herbaty. Kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Wolę powiedzieć zwyczajowe  kurwa... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Wolę powiedzieć zwyczajowe "kurwa" niż pierdolić 30 sekund "bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek".

Potrafi być wredna i złośliwa... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Potrafi być wredna i złośliwa Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie.Stara się niczego w życiu nie żałować,tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta,a czasem jak rozwydrzona,bezmyślna małolata.

Moje życie jest pełne facetów... teksty

sexual dodano: 5 lipca 2011

Moje życie jest pełne facetów, piję Kubusia, jem Grześka,a na dodatek śpię z Jaśkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV