głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Nie tęsknię za Tobą nie myślę już o Tobie nie chcę byś wrócił. Tęsknię tylko za tymi uczuciami i emocjami tęsknię za tymi myślami w których wiem że jest ktoś kt

sexual

sexual.moblo.pl
Nie tęsknię za Tobą nie myślę już o Tobie nie chcę byś wrócił. Tęsknię tylko za tymi uczuciami i emocjami tęsknię za tymi myślami w których wiem że jest ktoś kto mn
Nie tęsknię za Tobą  nie myślę... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Nie tęsknię za Tobą, nie myślę już o Tobie, nie chcę byś wrócił. Tęsknię tylko za tymi uczuciami i emocjami, tęsknię za tymi myślami, w których wiem, że jest ktoś kto mnie potrzebuje, chcę by wróciły chwile szczęścia. Ale już nie z Tobą. Chcę na nowo poczuć się kochana, ale przez kogoś, kto jest mnie wart.

Mnie już nawet nie boli  to co... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Mnie już nawet nie boli, to co robisz. Ja nawet, już nie płaczę po nocach. mnie po prostu, to wszystko wkurwia. Brak mi słów, by opisać mój żal do samej siebie, że Ci na to pozwalam. Brak mi słów, by opisać moje rozczarowanie w stosunku do Ciebie.

Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

Bo kobiety już takie są. Czasem za... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Bo kobiety już takie są. Czasem za dobrze nam z ideałami, podświadomie chcemy faceta, który będzie trzymał nas w niepewności, żebyśmy zawsze zdawały sobie sprawę z tego, ze on tak jak my w każdej chwili może trzepnąć drzwiami i odejść. A tego nie mamy. Nie mniej, wszystkie te nasze misiowate Misie oraz Panowie Idealni - gotowi stać pod domem dzień w dzień z bukietem róż, potrafiący powtarzać ciągle jak bardzo kochają - powodują prędzej czy później reakcje znużenia, wątpliwości no i paradoksalnie odpychają nas tą swoją miłością. Tęsknimy za czymś innym, poszukujemy jakiejś lepszej drogi mimo, ze lepiej już przecież być nie może. Właśnie, bo kobiety nie mogą mieć dobrze, od razu czują się jakoś dziwnie zagubione.

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach.

Powiedz ile jeszcze chcesz dowodów... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Powiedz ile jeszcze chcesz dowodów na miłość mą?

Nic  ani nikt nie będzie mi mówił... teksty

sexual dodano: 15 lipca 2011

Nic, ani nikt nie będzie mi mówił co mam robić. to moje pieprzone życie, a nie Twoje. mogę robić sobie z nim co chcę. mogę olać szkołę, przeklinać i palić kilka paczek na dzień. mogę wcinać lody z chipsami i mogę trzymać z chłopakami, których Ty nie trawisz, a nawet mogę się zeszmacić tak jak Ty, ale ja mam coś czego Tobie doszczętnie brakuję. rozum, szacunek i zasady. zapamiętaj. to ja decyduję co robię, jak gdzie i kiedy, a Tobie nic do tego. możesz jedynie obrabiać mi tyłek za plecami, bo jakoś mnie to nie rusza..

Drodzy mężczyźni. Puknąć... teksty

sexual dodano: 15 lipca 2011

Drodzy mężczyźni. Puknąć możecie się w czoło, przelecieć możecie się samolotem, posunąć możecie krzesło, a bzykać może pszczoła.

Gdy ktoś nie chce mi czegoś... teksty

sexual dodano: 15 lipca 2011

Gdy ktoś nie chce mi czegoś powiedzieć, zawsze mam wrażenie że chodzi o mnie.

zamknij się i posłuchaj! dasz radę... teksty

sexual dodano: 15 lipca 2011

zamknij się i posłuchaj! dasz radę, masz siłę, dużo siły, jesteś kobietą! to Ty masz cudowne oczy i najpiękniejszy uśmiech, którym możesz zdobyć każdego. to On traci na tym , że Cię zostawił, nie Ty! nie poddawaj się! - motywuje, nie? i pomyśleć , że mówi to ta, która się poddała.

Zawsze robiłam smutną minę a on... teksty

sexual dodano: 15 lipca 2011

Zawsze robiłam smutną minę a on śmiał mi się prosto w twarz. Szturchałam go wtedy mocno w ramię i mówiłam jaki jest głupi. Śmiał sie wtedy jeszcze głośniej a ja wpatrując się w jego twarz krzyżowałam ręce.Kazałam mu wtedy mówić do mojej ręki i szłam w przeciwną stronę. Dotrzymywał mi kroku , obejmując mnie i całując.Nikt tak słodko nie przeprasza za swój debilizm.

ze łzami w oczach stwierdzam fakt... teksty

sexual dodano: 15 lipca 2011

ze łzami w oczach stwierdzam fakt, że jestem bezwarunkowo i nieodwołalnie zajebiście mega bardzo zakochana w pewnym panu. wiem, chyba mnie coś popierdoliło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV