głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Jeśli chłopak spyta Cię czy będziesz z nim chodzić a potem powie prima aprilis napluj mu w twarz i powiedz śmingus dyngus. On zaczyna się śmiać i mówi : prima a

sexual

sexual.moblo.pl
Jeśli chłopak spyta Cię czy będziesz z nim chodzić a potem powie prima aprilis napluj mu w twarz i powiedz śmingus dyngus.
Jeśli chłopak spyta Cię czy... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Jeśli chłopak spyta Cię czy będziesz z nim chodzić a potem powie prima - aprilis, napluj mu w twarz i powiedz - śmingus - dyngus.

On zaczyna się śmiać i mówi :... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

On zaczyna się śmiać i mówi : - prima aprilis. no więc Ona napluła na Niego i mówi : - śmigus dyngus. To On zgasił Jej papierosa na czole i mówi : - popielec. to Ona chwyciła Go za gardło i mówi : - zaduszki. ;d

Słuchając jednego z kawałków rapu... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Słuchając jednego z kawałków rapu zrozumiała ,że nie warto ,wstała ,wyłączyła mp4 i zapomniała.Przestała go kochać ,o nich zapomniała i zaczęła budować wszystko od nowa..

Dla mnie słowa  kocham Cię   to... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Dla mnie słowa "kocham Cię", to coś wyjątkowego, coś, czego nie mówi się każdemu, a komuś kto na to zasługuje i komuś, kogo naprawdę darzy się tym uczuciem. Szkoda, że dla Ciebie to tylko dwa głupie słowa, coś jak 'cześć', bez większego znaczenia, coś, co możesz powiedzieć każdej przypadkowo napotkanej dziewczynie, aby tylko była Twoja przez jakiś czas..

musiał odejść  choć nie... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

musiał odejść, choć nie wyobrażał sobie życia bez niej. wiedział, że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca. cierpiał, bo po raz kolejny los udowodnił mu, jak kruche bywa szczęście. pocałował ją w policzek, wdychając może już po raz ostatni zapach jej ciała ..

A najbardziej kocham w Tobie to  że... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

A najbardziej kocham w Tobie to ,że jesteś cały mój! < 3

. Trzymając wypalającego się już... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

.`Trzymając wypalającego się już do końca papierosa w swojej drżącej dłoni, siedziała na brzegu krawężnika jednej z najruchliwszych ulic w mieście. deszcz padał jak oszalały. wstała, nietrzeźwo idąc przed siebie. jeden z samochodów, nie zdążył zahamować. uderzył ją z niesamowitą siłą. upadła. kierowca samochodu, cały roztrzęsiony wybiegł z pojazdu, krzycząc z zapytaniem czy żyje. - ujął w dłonie jej zakrwawioną twarz, po której spływały krople łez, wymieszane z jej ciemno czerwoną krwią. - nic Ci nie jest?! - krzyczał pełen amoku. - właściwie to jestem Ci wdzięczna. - wyszeptała, resztkami sił..

Kocham patrzeć jak się śmiejesz  i... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Kocham patrzeć jak się śmiejesz, i wiesz co ? Mój świat bez Ciebie nie istnieje. < 3

Kocham twój charakter   kocham to... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Kocham twój charakter , kocham to , jak się uśmiechasz , kocham to jak na mnie patrzysz , uwielbiam to , jak na mnie działasz.< M 3

możesz mnie kochać i starać się... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

możesz mnie kochać i starać się najlepiej jak umiesz. możesz nie palić, nie pić, nie przeklinać i chodzić w sweterkach. podobać się moim rodzicom i być młodym dziadkiem jak mówi babcia, ale nigdy nie zastąpisz mi tego który palił, pił, nie robił wrażenia na rodzinie, ale jego kochałam a na ciebie mam wyjebane.

dziesięciolatki  które na siłe... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

dziesięciolatki, które na siłe chcą być dorosłe. jebane blachy, które w makijażu wyglądają starzej niż ja. wbije się taka jedna z drugą do klubu - choć nie wiem jak - wypije browara, i odpada. dzieciaku - zajmij się swoim dzieciństwem - tak dobrze czytasz - dzieciństwem! idź na rolki, do kina, na spacer z przyjaciółmi - jeszcze będziesz miała czas żeby się skurwić.. !

Wyjebane miej i sie smiej  dd teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Wyjebane miej i sie smiej ;dd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV