głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Cholerny ucisk w klatce piersiowej smutne oczy udawany uśmiech powracające uczucie zagubienia i bezradności znasz to? Od tej chwili nie będzie już grzecznej mił

sexual

sexual.moblo.pl
Cholerny ucisk w klatce piersiowej smutne oczy udawany uśmiech powracające uczucie zagubienia i bezradności znasz to?
Cholerny ucisk w klatce piersiowej... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Cholerny ucisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności, znasz to?

Od tej chwili nie będzie już... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Od tej chwili nie będzie już grzecznej, miłej, potulnej i uroczej dziewczynki. Od teraz będzie tylko i wyłącznie wredna suka, mówiąca absolutnie wszystko - absolutnie każdemu.

Ty jesteś lekiem na całe zło Ty... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Ty jesteś lekiem na całe zło Ty wyleczysz moją duszę i ciało, na koniec świata prosto, za tobą pójdę dnia każdego miłość lekiem jest, więc ty daj mi go.. : )

  lubię twój przepity wzrok i... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

` lubię twój przepity wzrok i skurwysyński wyraz twarzy. wielbię tą arogancką minę i chamski głos. kocham mimo tego iż masz w sobie tak dużo ze skurwiela.

  nie jestem zazdrosna  gdy widzę... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

` nie jestem zazdrosna, gdy widzę mojego byłego z inną. rodzice nauczyli mnie, że zużyte zabawki oddaje się bardziej potrzebującym.

On nie jest doskonały. Ty również... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy, jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się go i daj mu z siebie ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji, nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili, ale on da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się otrzymać więcej, niż może Ci dać. Nie analizuj. Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim, gdy go nie ma. Kochaj mocno, jeśli może zaistnieć miłość. Ponieważ doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze istnieje jeden facet, który jest idealny dla Ciebie.

Pierwsze spotkania z reguły zawsze... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Pierwsze spotkania z reguły zawsze są stresujące - Jak się ubrać? jak zachować co mówić czego nie? - Jednak gdy dostrzegłam go czekającego od 15 minut w umówionym miejscu te wszystkie pytania zniknęły. Gdy nasz wzrok się spotkał kąciki ust natychmiast ułożyły się w wielki uśmiech, i chodź serce waliło mi jak oszalałe, wiedziałam że musi być tylko lepiej. Słońce, woda, i on czego więcej można chcieć? Rozmawialiśmy i śmialiśmy się bez końca. aa te 5 wspólnie spędzonych godzin było jak 5 minut. Gdy mnie przytulił byłam najszczęśliwszą osobą na ziemi. Gdy wziął mnie za rękę zapragnęłam aby zawsze już tak było..

Ty palisz?   Nie...   No przecież... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Ty palisz? - Nie... - No przecież widzę! to przez niego..? - .... - chodzi do mnie do szkoły. Wiesz? on chyba też za Tobą tęskni, mógłby mieć każdą, a nie ma nikogo. Często wpatruje się w ekran swojego telefonu, jakby miał tam kogoś zdjęcie i wiesz? jest strasznie smutny gdy tak patrzy..

MAM WYJEBANE   czyli zajebiście mi... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

MAM WYJEBANE - czyli zajebiście mi zależy i cholernie się przejmuję , ale wstydzę się do tego przyznać

Miłość jest wtedy gdy odchodzę od... teksty

sexual dodano: 18 lipca 2011

Miłość jest wtedy gdy odchodzę od niego obrażona a on idzie za mną. Gdy zaczynam na niego przeklinać a on całuje mnie i mówi że kocha. Gdy jestem cicha pyta co się stało. Gdy go ignoruję poświęca mi swoją uwagę. Gdy go odpycham przyciąga mnie do siebie. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie mówi że jestem piękna. Gdy zaczynam płakać przytula mnie i nie odzywa się słowem. Gdy widzi jak idę podkrada się za mną i przytula. Gdy się boję ochrania mnie. Gdy kradnę jego ulubioną bluzę pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy.Gdy łapię go za rękę on łapie moją.. < 3

możesz spotykać ludzi... lepszych... teksty

sexual dodano: 18 lipca 2011

możesz spotykać ludzi... lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja. ale jest jedna rzecz którą chcę Ci powiedzieć. zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawiąeć. zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią

' podziwiam tych wszystkich ludzi... teksty

sexual dodano: 18 lipca 2011

' podziwiam tych wszystkich ludzi którzy większość czasu przebywają w moim towarzystwie za cierpliwość, wyrozumiałość i tak samo zrytą banie. ' za cierpliwość, wyrozumiałość i tak samo zrytą banie. '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV