głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Mówią mi zostaw i tak się wszystko wali. Specjaliści znawcy serc którzy nigdy nie kochali... słodki do granic jak pieprzony cukier wole go nie pamiętać chuj z n

sexual

sexual.moblo.pl
Mówią mi zostaw i tak się wszystko wali. Specjaliści znawcy serc którzy nigdy nie kochali...
Mówią mi zostaw  i tak się... teksty

sexual dodano: 20 lipca 2011

Mówią mi zostaw, i tak się wszystko wali. Specjaliści, znawcy serc, którzy nigdy nie kochali...

słodki do granic jak pieprzony... teksty

sexual dodano: 20 lipca 2011

słodki do granic jak pieprzony cukier wole go nie pamiętać chuj z nim i chuj mu w dupe !
Autor cytatu: ladydiil_x3

.Bądź pewny tego co do Ciebie czuje... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

.Bądź pewny tego co do Ciebie czuje, nie żartuje! Z dnia na dzień się coraz bardziej w Tobie zakochuje.< M 3

Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że dni, które spędziłam z Tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem?

nawet sobie nie wyobrażasz tego  jak... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

nawet sobie nie wyobrażasz tego, jak już się z tobą zżyłam. jak tęsknie kiedy cię nie widzę przez 2 dni. nie zdajesz sobie sprawy z tego że byłabym w stanie zrobić wszystko żeby być już razem.

Mamo  zrozum. Wtedy to było... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Mamo, zrozum. Wtedy to było zupełnie inaczej. Nie potrzebowałam fajek , tylko kilku czekolad. Nie potrzebowałam alkoholu, żeby się uśmiechnąć tylko nowej łopatki do piaskownicy. Nie potrzebowałam łóżka i chusteczek, tylko wyjścia z koleżankami na rowerek. Wtedy nie zakochałam się w chłopaku, który pije, pali, przeklina i nieziemsko mnie rani, tylko w chłopcu, który miał sześć lat, szpanerską kolorową piłkę i uwielbiałam gdy miałam z nim w przedszkolu dyżur. Zrozum to wreszcie. Wtedy byłam mała, kochałam mniej...

DZIEWCZYNY ! : miałyśmy wziąć... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

DZIEWCZYNY ! : miałyśmy wziąć się za swoje życie, miałyśmy dać sobie radę, zapomnieć. miałyśmy być silne i pokazać, że jest dobrze, chuj trafił nasze plany, a my dalej płaczemy po nocach.

pytasz kim On dla mnie jest?... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

pytasz kim On dla mnie jest? uśmiechem, radością, smutkiem, każdą łzą, wschodem i zachodem słońca, poniedziałkiem i piątkiem, uzależnieniem, powietrzem, tlenem, słońcem, chmurą, trawą, ulubionym gatunkiem muzyki, ukochaną bluzką i trampkami, najlepsza książką, pięknym wspomnieniem, balsamem dla duszy, sensem życia... wszystkim jest.♥ >M

rozstali się. ona płakała całymi... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

rozstali się. ona płakała całymi dniami nie wyobrażała sobie życia bez niego. któregoś wieczoru kiedy była sama w domu usiadła na podłodze ściągnęła koszulę tą ulubioną i na lewej piersi wyryła sobie serce. po jej drobne ciele polała się krew, z jej oczu wylały się łzy rozmywając czarny tusz na policzkach. wzięła do jednej ręki palącą się zapałkę a do drugiej zdjęcie na którym byli razem. podpaliła je. kiedy ze zdjęcia został sam popiół, polała wodą utlenioną ranę i delikatnie przyłożyła watę. ściskając misia wyszeptała do niego cichutko " nauczę się żyć bez niego, właśnie dzisiaj usunęłam go z mojego serca"

Ona dla niego była więcej niż... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Ona dla niego była więcej niż całym światem. Była sensem istnienia. Bez niej jego serce było w rozsypce. Ona jednym uśmiechem przywracała mu chęć do życia w gorsze dni. On nigdy jej o tym nie mówił, ale wiedział że jest tak samo. Czuł to trzymając ją za dłoń i przysłuchując się jej biciu serca.

Nie ma sensu żyć wspomnieniem tego... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

Nie ma sensu żyć wspomnieniem tego co za nami w tyle ..

I jeśli o coś mamy się kłócić... teksty

sexual dodano: 19 lipca 2011

I jeśli o coś mamy się kłócić, to tylko o to, kto kogo bardziej kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV