głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual chodź kochanie usiądź na moim łóżku i pozwól mi położyć głowę na twoich kolanach . albo połóż się obok mnie przytul pocałuj w szyję i wyszepcz że kochasz . tyle

sexual

sexual.moblo.pl
chodź kochanie usiądź na moim łóżku i pozwól mi położyć głowę na twoich kolanach . albo połóż się obok mnie przytul pocałuj w szyję i wyszepcz że kochasz . tyle m
chodź kochanie  usiądź na moim... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

chodź kochanie , usiądź na moim łóżku i pozwól mi położyć głowę na twoich kolanach . albo połóż się obok mnie , przytul , pocałuj w szyję i wyszepcz , że kochasz . tyle mi wystarczy , aby dziś być szczęśliwą

Kochane koleżanki  opowiadając o... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Kochane "koleżanki", opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami, łaskawie nie dodawajcie , wymyślonych przez siebie szczegółów. moje życie jest na tyle zajebiste, że nie trzeba go ubarwiać.

coraz częściej o nim myślę coraz... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

coraz częściej o nim myślę, coraz częściej brakuje mi jego zapachu, widoku błękitnych tęczówek, częściej mógłby wysyłać smsy, częściej moglibyśmy się spotykać, częściej mógłby mi dawać swoją bluzę, częściej mógłby mnie przytulać czy całować, częściej mógłby być, coraz częściej czuję jego brak i tęsknotę. tak, uzależniłam się od niego i wcale nie jest mi z tym dobrze.ęściej mógłby mi dawać swoją bluzę, częściej mógłby mnie przytulać czy całować, częściej mógłby być, coraz częściej czuję jego brak i tęsknotę. tak, uzależniłam się od niego i wcale nie jest mi z tym dobrze.

Dbaj bardziej o swój prawdziwy... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Dbaj bardziej o swój prawdziwy charakter niż o reputację, gdyż Twój charakter mowi prawdę o Tobie, podczas gdy reputacja to tylko cudza o Tobie opinia. !

niech znikną ci co się... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

niech znikną ci co się przeszłością szczycą.. albowiem każda dziwka też była dziewicą..

Cięła się ale dlaczego to... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Cięła się, ale dlaczego to robiła? walczyła z emocjami, wspomnienia wylewały się litrami przez oczy, rozsadzało ją, znalazła wyjście.. po prostu cięła, krew wypływała razem z cząstkami miłości, myślała że tak pozbędzie się śladów po nim. jednak to nic nie dało, teraz kiedy budzi się rano i widzi swoją rękę cierpi jeszcze bardziej, te kilkadziesiąt zwykłych kresek pokazuje jej tylko jak strasznie upadła przez miłość do jego osoby..

Wierzę w UFO bo w ludzi już nie... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

Wierzę w UFO, bo w ludzi już nie warto.

 Mimo tego że szłam tym szlakiem... teksty

sexual dodano: 17 lipca 2011

* Mimo tego, że szłam tym szlakiem sama - walczyłam o nasze szczęście, tak długo, jak tylko mogłam, więc nie mów mi, że to ja przegrałam, bo to Ty okazałeś się być tchórzem, który stwierdził, że nie potrafi walczyć o to, co kocha.

proszę nie każcie mi wziąć się... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

proszę, nie każcie mi "wziąć się w garść"! Przez to czuję się jak śmieć, bo po prostu nie mam siły. Nawet nie wiem czy chcę szczęścia, nie potrafię sobie wyobrazić, jak to jest. Już zapomniałam. Cierpliwość się kiedyś kończy, ile razy można próbować? Czas się poddać. Po prostu jestem zmęczona..

Prawdziwy mężczyzna... to nie tylko... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Prawdziwy mężczyzna... to nie tylko zwykła istota z krawatem pod szyja. Prawdziwy mężczyzna ma swój honor, którego nie zlekceważy nawet ukochana kobieta. Prawdziwy mężczyzna wie kiedy pojawić się z szampanem w ręku i kiedy zniknąć po angielsku. Prawdziwy mężczyzna z szacunku do swej kobiety wymawia jej imię z dużej litery. Prawdziwy mężczyzna o krok wyprzedza kobiece myśli. Prawdziwy mężczyzna ma silne ramiona gotowe do kobiecych wzruszeń i żalu. Prawdziwy mężczyzna nie obiecuje Złotych Gór, nie przynosi bukietów róż nie zapewnia o dozgonnej miłości. On sprawia ze kobieta codziennie chce znajdować nową, usłaną różami drogę na szczyt możliwości bycia kochaną..

Rzucała wszystkim co wpadło w jej... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Rzucała wszystkim co wpadło w jej kruche dłonie, rozwalając każdy z przedmiotów o ścianę. Miała władzę nad wszystkim poza sobą. Podświadomość nie pozwalała jej zapomnieć, a nocami zwijała się z bólu, bo przecież nic nie boli tak bardzo, jak świadomość ulatniającego się szczęścia..

Mężczyzna to mężczyzna a nie... teksty

sexual dodano: 16 lipca 2011

Mężczyzna to mężczyzna a nie robot czy zabawka. Popełnia błędy czasami nie wie którędy ma iść, gubi się w sobie by potem odnaleźć siebie i wybrać jedno z wyjść. Raz nieogarnięty raz ogarnia wszystko, zdobywa szczyty lub upada nisko. Kobieto wiedz jedno, co by się nie działo on będzie przy tobie blisko zawsze będą go gnębić spychać na sam dól a on się mocno zaprze rękoma nogami będzie cie chronił skrzywdzić ciebie nie pozwoli..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV