głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual myślisz że jesteś fajną dziwką i się szczerzysz? stań z prawdą naprzeciwko tylko ty w to wierzysz. Bóg napisał wstęp: szanuj ludzi kurwy tęp! Przestań stroić te

sexual

sexual.moblo.pl
myślisz że jesteś fajną dziwką i się szczerzysz? stań z prawdą naprzeciwko tylko ty w to wierzysz.
myślisz że jesteś fajną dziwką i... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

myślisz że jesteś fajną dziwką i się szczerzysz? stań z prawdą naprzeciwko - tylko ty w to wierzysz.

Bóg napisał wstęp: szanuj ludzi... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

Bóg napisał wstęp: szanuj ludzi, kurwy tęp!

Przestań stroić te swoje głupie... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

Przestań stroić te swoje głupie minki, i skończ udawanie grzecznej dziewczynki.

Zimne drinki w barze  upał jak na... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

Zimne drinki w barze, upał jak na Saharze, milion mocnych wrażeń - te wakacje będą nasze! ; )

jeśli zachowasz mojego esa   kochasz... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

jeśli zachowasz mojego esa - kochasz mnie. jeśli wykasujesz - pragniesz mnie. jeśli odpiszesz - chcesz ze mną być. a jeśli nie odpiszesz - nie możesz beze mnie żyć. no i co teraz zrobisz ?

kiedyś postawiłam sobie określony... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

kiedyś postawiłam sobie określony cel, który zdawał się być tylko marzeniem - dziś ? nie jest nawet planem. jest rzeczywistością. więc nie mów mi , że marzeń nie da się zrealizować. w większości przypadków wystraczy ruszyć dupę z miejsca i zacząć działać, a nie przyjmować postawę pesymisty i twierdzić , że się nie da - no tak, wiadome , że to najprostsze wyjście. tylko pomyśl, czy nie będzie Ci kiedyś wstyd przed samą sobą, że nie zrealizowałaś marzenia tylko dlatego , że brak Ci było na to chęci ?

Jestem jedną z tych wariatek... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.m nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.

szczęście jest wtedy  gdy przytulam... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

szczęście jest wtedy, gdy przytulam się do Ciebie bez konkretnego powodu i wiem, że odpowiadasz mi na to słodkim pocałunkiem. < M 3 ; *

Nigdy nie byłam dobra w okazywaniu... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

Nigdy nie byłam dobra w okazywaniu uczuć , no chyba że tych negatywnych. Ale wystarczy że spojrzysz mi w oczy a zobaczysz w nich wszystko. Bezgraniczną miłość , oddanie i zaufanie. Wiarę w nasz związek i siłę której nikt nie złamię. Jednak możesz też dostrzec strach , strach o każdy kolejny dzień , lęk i niepokój że mogę Cię kiedyś stracić oraz ból towarzyszący mi po każdej kłótni. Pamiętaj w tych tęczówkach ukryte jest wszystko.. < 3

  Gdy zobaczysz w jej oczach łzy... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

" Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, nie pytaj się dlaczego. I tak Cię okłamie. Ale badź przy niej i oboje milczcie, dla niej cisza to lekarstwo. Nigdy nie pytaj co się stało. I tak Ci nie powie prawdy. Bo ona jest inna. Ona ma swój świat. Zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić a później wypłakać. Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwiarzać. Za bardzo ją to boli. Zapisuje to tylko w swoich myślach. Wszyscy mają ją za szczęśliwą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona sie śmieje, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz wgłąb jej oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje i jaka naprawde jest, a potem ile dla niej znaczysz. "

Kobieta jest twoja  kiedy nie wstydzi... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

Kobieta jest twoja, kiedy nie wstydzi się przy tobie rozebrać. Mężczyzna jest twój wtedy, gdy nie wstydzi się przy tobie płakać..

  Słyszałes bajke o wężu? + Nie... teksty

sexual dodano: 11 lipca 2011

- Słyszałes bajke o wężu? + Nie, opowiedz. - Ssssssssspierdalaj !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV