głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Nieważne że jesteś skurwysynem bez uczuć nieważne że potrafisz nosić tą samą bluzę przez tydzień nieważne że nie lubisz spacerów nieważne że zgrywasz kozaka nie

sexual

sexual.moblo.pl
Nieważne że jesteś skurwysynem bez uczuć nieważne że potrafisz nosić tą samą bluzę przez tydzień nieważne że nie lubisz spacerów nieważne że zgrywasz kozaka ni
Nieważne  że jesteś skurwysynem... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Nieważne, że jesteś skurwysynem bez uczuć, nieważne, że potrafisz nosić tą samą bluzę przez tydzień, nieważne, że nie lubisz spacerów, nieważne, że zgrywasz kozaka, nieważne, że "kurwa" traktujesz jak przecinek, nieważne, że nie umiesz przepraszać, nieważne, że mnie ranisz, nieważne, że co drugi dzień jesteś najarany, nieważne, że nadużywasz alkoholu, nieważne, że za dużo palisz, nieważne, że nie dbasz o swój pokój, nieważne, że chodzisz wiecznie ubrany na czarno, nieważne, że nie jesteś drugim Bradem Pittem, nieważne... Wiedz, że w chuj tęsknie...

Mężczyzna  który powie Ci  że... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Mężczyzna, który powie Ci, że jesteś piękna zamiast krnąbrnie palnąć, że 'niezła z Ciebie dupa'. facet, który tanią obmacywankę na przystanku tramwajowym zamieni w objęcie Cię swoimi ramionami tylko po to, abyś przez moment poczuła się bezpieczna jak kilkuletnia dziewczynka w objęciach ojca. mężczyzna, który kiedy zobaczy, że trzęsiesz się z zimna, elokwentnie odda Ci swoją bluzę, zamiast próbować Cię rozgrzać w nieco sprośniejszy sposób. ten, który pod Twoją bluzką będzie szukał serca, a nie biustu. mężczyzna, który zamiast klepnąć Cię w tyłek, czule pocałuje Cię w czubek nosa. facet, który przy kolegach, przedstawi Cię jako wybrankę serca, a nie dziewczynę na jedną noc. ten, który szybki numerek w publicznej toalecie zamieni na romantyczną noc, wyścieloną płatkami róż. mężczyzna, którego obecności dzisiaj już nie zaznasz.

Jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem, jesteś szczylem, imbecylem i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś. Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę. I to tylko moja wina... Pokochałam skurwysyna.

i nadchodzą takie wieczory  gdy... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

i nadchodzą takie wieczory, gdy słuchając muzyki szukasz senu życia.

Chociaż raz być suką i olewać... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką egoistka tak jak Ty.`

czasem kiedy mówię:   u mnie w... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

czasem kiedy mówię: " u mnie w porządku " chciałbym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mnie mocno i powiedział " wiem, że wcale tak nie jest... "

Żeby nam się ułożyło  by do... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Żeby nam się ułożyło, by do końca git już było. By marzenie się ziściło, żeby każdy mógł to przyjąć..

Jeśli to jest warte posiadania... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Jeśli to jest warte posiadania, warte jest też walki.

Co się dzieje z człowiekiem gdy... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Co się dzieje z człowiekiem gdy pęka mu serce? -Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu..

Ejj zmieniłaś się?!  czemu tak... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Ejj zmieniłaś się?! -czemu tak sadzisz?? -jesteś taka...taka obojętna... -wiesz życie skopało mi dupe kilka razy wiec sie uodporniłam..

Jeśli poczujesz smutek  a oczka... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Jeśli poczujesz smutek, a oczka zaszklą Ci się łzami, pamiętaj, że jestem z Tobą snem i myślami . ;*

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza. Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba. I odmienia nasze życie. Bezpowrotnie.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV