głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś panicznie się tego bojąc. 747456 ludzi płacze przez wspomnienia. 388948 jest chora na miłość a ja

sexual

sexual.moblo.pl
Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś panicznie się tego bojąc. 747456 ludzi płacze przez wspomnienia. 388948 jest chora na miłość a ja ja już
Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś, panicznie się tego bojąc. 747456 ludzi płacze przez wspomnienia. 388948 jest chora na miłość, a ja, ja już się zdążyłam na to uodpornić - wyłożyłam nogi na biurko, zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane. Nareszcie.

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Najlepsi przyjaciele? Wiedzą jak... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Najlepsi przyjaciele? Wiedzą jak przyjebany jesteś a i tak pokazują się z Tobą w miejscach publicznych. ; D

. będę Ci kłamać prosto w twarz... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

. będę Ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. bezwiednie będę Tobą manipulować. nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt .

ze słuchawkami w uszach  patrząc w... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

ze słuchawkami w uszach, patrząc w gwiazdy myślała o Nim.. Tak bardzo chciała się z Nim zobaczyć, wtulić się w Jego ramiona i poczuć Jego ciepło, bo tylko przy Nim czuła się tak spokojna i bezpieczna.. Choć wyrządził Jej tyle przykrości, nadal Go kochała jak nikogo na świecie.

' dlaczego za mną idziesz?... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

'-dlaczego za mną idziesz? - chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. - widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

rozmawiałam z przyjaciółką. W... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.

Jestem wredna  mam nawroty... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?

Najwięcej witaminy mają polskie... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny, a największe braki mają polskie chłopaki. ;)

Ej Mała   nie płacz. rób wszystko... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Ej Mała - nie płacz. rób wszystko - pij, pal, klnij ile wlezie, wal pięścią o ścianę, gryź wargi z bólu - ale nie płacz. nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna.

Panie Boże! Proszę Cię o... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Panie Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć mężczyznę. O miłość, bym mogła mu przebaczyć. O cierpliwość, bym mogła znieść jego humory. Nie proszę Cię o siłę, bo bym go zajebała.

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci,że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie,stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV