głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Kurwa a dzisiaj przyglądając się mojemu eks ogarnęło mną dziwne uczucie . Przypomniały mi się wszystko związane z nim chwile spędzone razem . Wszystko wróciło .

sexual

sexual.moblo.pl
Kurwa a dzisiaj przyglądając się mojemu eks ogarnęło mną dziwne uczucie . Przypomniały mi się wszystko związane z nim chwile spędzone razem . Wszystko wróciło . I wiesz
Kurwa a dzisiaj przyglądając się... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Kurwa a dzisiaj przyglądając się mojemu eks ogarnęło mną dziwne uczucie . Przypomniały mi się wszystko związane z nim , chwile spędzone razem . Wszystko wróciło . I wiesz kochanie nawet nie wiesz jak bardzo miałam ochotę Ci wpierdolić .

Mówisz  że jest tylu innych... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu, niewinnego spojrzenia, szyderczego uśmieszku, miliona buziaków na gadu - gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo..

Opowiedz mi coś o sobie...  Mam na... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Opowiedz mi coś o sobie... -Mam na imie Miłość. Moją matka jest Pomyłka ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją&. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej stałam się silniejsza. Mimo to boje się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Zdrade Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy juz śpią. Zaufanie strasznie choruje, Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama..

olać realia  pieprzyć... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

olać realia, pieprzyć rzeczywistość. pieprzyć to że znów coś nie wyszło.

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

Nie jestem jak ta dziewczyna z gazet... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Nie jestem jak ta dziewczyna z gazet, telewizji czy programów, jakie oglądasz. Nie jestem idealna, nie mam mega drogich ciuchów, nie chodzę w szpilkach, wybieram trampki. Lecz ja jestem realna i cała dla ciebie, marząca byś przestał być obojętny.

Może czasami musimy trochę... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Może czasami musimy trochę pocierpieć, by potem móc docenić jak pięknym uczuciem jest brak bólu.

Minęło dużo czasu odkąd Cię nie... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Minęło dużo czasu odkąd Cię nie ma, a ja wciąż mam ustawione Twoje zdjęcie na tapecie i wyświetlaczu w telefonie, nawet w dalszym ciągu mam zapisany Twój numer komórkowy, tak na wypadek, gdybyś jednak wrócił.

miłość   miłoś   miło   mił... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

miłość - miłoś - miło - mił - mi - m - widzisz jak miłość może szybko zniknąć ?

ejj mała sprawdź to Ty jesteś... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

ejj,mała sprawdź to Ty jesteś lekiem na całe zło,Ty wyleczysz moją dusze i ciało na koniec świata,prosto z Tobą pójdę dnia każdego miłość jest lekiem więc Ty daj mi go.

1 zasada życia: nie przywiązuj się... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

1 zasada życia: nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi.

i mniej mnie w dupie. nie odzywaj... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

i mniej mnie w dupie. nie odzywaj się. nie odpisuj na moje wiadomości. nie musisz na mnie nawet patrzeć, czy chociażby przelotnie dotykać. do niczego nie zmuszam, ale potem nie waż się prosić o szansę. na miłość trzeba zasłużyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV