głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Ostra impreza. Opary alkoholu dym nikotynowy i ona. Wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. Kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. Uwodzici

sexual

sexual.moblo.pl
Ostra impreza. Opary alkoholu dym nikotynowy i ona. Wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. Kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. Uwodzicielska
Ostra impreza. Opary alkoholu  dym... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Ostra impreza. Opary alkoholu, dym nikotynowy i ona. Wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. Kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. Uwodzicielska i pewna siebie. Wystarczyło jednak na chwilę się zatrzymać aby dostrzec w jej niebieskich oczach małą, przestraszoną dziewczynkę, która pogubiła się we własnym świecie..

Nieodwzajemniona miłość po prostu... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Nieodwzajemniona miłość po prostu ją niszczyła, odbierała szansę na normalne ułożenie sobie życia. A zarazem gdzieś w głębi duszy wciąż tliła się głupia nadzieja.

Pijesz. Myślisz  że to pomoże... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Pijesz. Myślisz, że to pomoże uciec Ci od problemów, zapomnieć. Owszem, pomoże, ale tylko na chwilę. Każdy kieliszek, pomoże coś wymazać, ale tylko na moment.

uderzył ją   pierwszy  drugi i... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

uderzył ją - pierwszy, drugi i dziesiąty raz. mimo to trwała przy Nim - znosiła każdy ból, każdy krzyk, każde wyzwiska. mocno wierzyła w to , że jednak miłość wygra i wszystko ułoży się tak jak powinno. wierzyła, do pewnego czasu - gdy uderzenia stały się tak mocne , że wychodziła z obitymi żebrami i ranami na całym ciele. chciała to ukrócić, zaprzestać temu - ale nie potrafiła. to pierdolone serce czuło za mocno - za bardzo kochało.

Pochyliła głowę i przycisnęła... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. - Mój - szepnęła. - To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek. - Moja - odszepnął

Olej go   nie warto się nim... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Olej go , nie warto się nim przejmować , docenia się po stracie.

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego ja mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu .Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo ..Powiedzieć coś, cokolwiek .. bo wiem , że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim .. Spojrzeć w Twoje oczy , dotykać twojej twarzy , ust pocałować ..Poczuć się jak mała dziewczynka , bezbronna istota , bezpieczna w Twoich ramionach .. Chciała bym zapomnieć o tym co było i żyć chwilą obecną .. Pragnę czuć , że jestem Ci potrzebna , wiedzieć że jestem jedyna .. Chcę się z Tobą drażnić , pokłócić , tylko po to , by później czule pogodzić .. I tęsknić wiedząc , że i Ty tęsknisz .

Znajde chłopaka  który będzie mi... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Znajde chłopaka, który będzie mi mówił, że jestem piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do mnie zaraz po tym jak odłoże od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak spie. Który bedzie chciał mnie pokazać całemu światu, który bedzie trzymał moją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który bedzie myślał, że jestem zarówno piękna bez makijażu. Który nie będzie mógł odejść wiedząc, że jestem na Niego zła. Który nie będzie potrafił zasnąć bez mojego głosu, który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy będzie przypominał mi jak bardzo mu na mnie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma mnie ;)

Ty go kochałaś  on Cię rzucił... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Ty go kochałaś, on Cię rzucił - bądź honorowa, nie proś by wrócił !

Pomyślałeś choć raz jak ona się... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Pomyślałeś choć raz jak ona się czuła, gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania, bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak mocno bolało gdy gnoiłeś ją za każdym razem,gdy wyszła z koleżanką na miasto nie mówiąc Ci o tym ?jak słone musiały być łzy, które połykała licząc na to, że się zmienisz? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość , że zwyczajnie jesteś - a Ty miałeś ją w dupie?

ten stan  kiedy budzisz się w... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

ten stan, kiedy budzisz się w południe, nie znając dnia tygodnia. na poduszce tylko pozostałości wczorajszego makijażu, a obok,na szafce nocnej niedokończone opakowanie tabletek nasennych. siadasz na skrajułóżka uświadamiając sobie, że jest z Tobą naprawdę źle.jednak jeszcze gorsza jest świadomość, że nie ma jednej osoby, która byłaby Twoim stanem chociaż w niewielkim calu - zainteresowana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV