głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Jeśli się mnie boisz to zadzwoń na 997. jeśli Cię rozpalam zadzwoń na 998. Jeśli Cię ranię to zadzwoń na 999. Jeśli tęsknisz to zadzwoń do mnie. Zero smutków ze

sexual

sexual.moblo.pl
Jeśli się mnie boisz to zadzwoń na 997. jeśli Cię rozpalam zadzwoń na 998. Jeśli Cię ranię to zadzwoń na 999. Jeśli tęsknisz to zadzwoń do mnie.
Jeśli się mnie boisz  to zadzwoń... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Jeśli się mnie boisz, to zadzwoń na 997. jeśli Cię rozpalam, zadzwoń na 998. Jeśli Cię ranię, to zadzwoń na 999. Jeśli tęsknisz, to zadzwoń do mnie.

Zero smutków  zero złości.... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Zero smutków, zero złości. WYJEBANE po całości ;dd

Miłość w naszych czasach nie... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać.

jest mi cholernie ciężko patrzeć... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

jest mi cholernie ciężko patrzeć na Ciebie tak po prostu, jakby nigdy niczego pomiędzy nami nie było.

Ludzie o identycznych charakterach... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Ludzie o identycznych charakterach odpychają się jak magnesy. Dopiero gdy jedno odwróci się dupą do drugiego, zaczyna się przyciąganie.

Zawsze gdy siedziała sama w pokoju... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Zawsze gdy siedziała sama w pokoju zastanawiała sie nam swoim życiem, nad swoją przyszłością. Nigdy nie układała swojej bajki z nim, bezwarunkowo wykluczała go ze swojego szczęścia. Wiedziała jak było i jak jest. On był podstępny, zawsze zjawiał się w najmniej spodziewanym Momencie, kiedy ona czuła się samotna i potrzebowała bliskości. Nie wiadomo dlaczego... Zastanawiała sie tylko, czemu znów on. Jak zwykle burzył wszystko i znów znikał na parę tygodni, miesięcy. A ona zostawała sama ze swoimi problemami. Czuła jego słowa, pamiętała każde wypowiedziane słowo, każdą związaną z nim radość Następnie dostawała obłędu kiedy on o niej zapominał

Przyjaźń ? Wiesz   to nie tylko... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Przyjaźń ? Wiesz , to nie tylko wspólne imprezy , zdjęcia czy dobra zabawa . To też upijanie się do nieprzytomności na smutno ,ocieranie sobie wzajemnie łez i pójście za sobą nawet w najgorsze bagno - to ta świadomość , że co by się niedziało masz zawszę wsparcie przyjaciela .

Jestem jak ćpun na głodzie  on jest... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Jestem jak ćpun na głodzie, on jest jak narkotyk. Patrze na igłe i myśle, że to wszystko wróci. Mieszanka wybuchowa.. namiętność, prędkość a najważniejsze, że głód zostaje..

Chciałabym wpaść pod samochód... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Chciałabym wpaść pod samochód, umrzeć .. Obojętne mi to . Byle by już nigdy się nie podnieść nie widzieć niczyjej twarzy, pożegnać się z rodziną znajomymi i prawdziwymi przyjaciółmi i rozpłynąć się w powietrzu . Szkoda że to tylko marzenia..

Bądź kimś   kto usiądzie obok i... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Bądź kimś , kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust . Bądź kimś, kto przytuli , gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy . Bądź kimś , kto zawsze będzie po mojej stronie , chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata .

Odszedłeś z dość retorycznym... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: Zastanów się, czy to ma sens. A ja milczałam. Ale to nie było tak, że mi nie zależało, o nie. po prostu nie byłam na tyle silna, żeby powiedzieć: zostań, potrzebuję Cię..

Najbardziej lubiła siadać na... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Najbardziej lubiła siadać na schodku, i patrzeć przed siebie. Kiedy tak siedziała, ciepła herbata ogrzewała jej dłonie, a wiatr delikatnie muskał jej twarz myślała o tym, jak przecudownie by było, gdybyś był w tym momencie obok niej...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV