głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual On Ja kochał jak nikogo na świecie. Tylko bal się. Czego? Tego co będzie musiał poświecić. Tego ze pokocha ja tak bardzo ze nie będzie umiał bez niej żyć. Tego

sexual

sexual.moblo.pl
On Ja kochał jak nikogo na świecie. Tylko bal się. Czego? Tego co będzie musiał poświecić. Tego ze pokocha ja tak bardzo ze nie będzie umiał bez niej żyć. Tego ze ta
On Ja kochał  jak nikogo na... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

On Ja kochał, jak nikogo na świecie. Tylko bal się. Czego? Tego co będzie musiał poświecić. Tego ze pokocha ja tak bardzo ze nie będzie umiał bez niej żyć. Tego ze taki Twardziel jak on przecież nie może kochać.. Bo co by pomyśleli koledzy .

uwielbia łamać zasady  patrzeć w... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

uwielbia łamać zasady, patrzeć w niebo. Lubi wracać do wspomnień, śmiać się z niczego, jeść słodycze, słuchać muzyki i rozmawiać- najczęściej bez sensu, chodzić na spacery... Wie, co znaczy nienawidzić a potem znowu kochać... Dąży do swojego celu, zazwyczaj jest uparta... Choć stara się "być", ale jest tylko "obecna"... Uważa, że życie jest niesprawiedliwe... Życie nauczyło ją, żeby nie wybiegać za bardzo w marzenia... "...co będzie dalej - zależy od Ciebie..."

Byli ze sobą ponad rok   zawsze rano... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Byli ze sobą ponad rok , zawsze rano gdy się obudziła w skrzynce odbiorczej miała już kilka eesów od niego , tym razem nie napisał . " pewnie nie ma nic na koncie " - pomyślała . Następnego dnia rano , gdy nadal nic nie pisał , pomyślała " a matka nie chce mu dać , nigdy mnie nie lubiła " - chciała wierzyć w te swoje myśli , ale rozum mówił jej zupełnie co innego . Pomyślała , że da mu czas do soboty , jeśli nie napisze w sobote o północy pójdzie i skoczy z mostu . Nie napisał . Stała na ogromnym moście i patrzyła w dół . " kocham Cie " - krzyknęła i skoczyła z telefonem w ręku . W momencie gdy leciała poczuła wibracje w prawej ręce . " skarbie przepraszam , że nie pisałem ale matka .. sama wiesz . Kocham Cie " - napisał . Chciała się jakoś ratować , ale nie dała rady , było o pare sekund za późno .

Założyć słuchawki  włączyć... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Założyć słuchawki, włączyć ulubioną muzykę i rozmyślać nad sensem swojego życia izolując się od otoczenia.

  Codziennie powtarzam sobie  że za... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

` Codziennie powtarzam sobie, że za Tobą nie tęsknię, ` że Cię nie Kocham, mając nadzieję, że kiedyś sama w to uwierzę.

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno .... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno . Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami, a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe . Wiesz czemu ? Bo nie ma w nim Ciebie.

A teraz życie jest mi tak cholernie... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

A teraz życie jest mi tak cholernie obojętne. Na każde zadane pytanie, wzruszam ramionami i odpowiadam "nie wiem, ch*j mnie to".

 zawsze kiedy myślę o Tobie mam... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

`zawsze kiedy myślę o Tobie mam rumieńce na twarzy , uśmiech od ucha do ucha i erotyczne myśli.

22:22 ja Ciebie też. teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

22:22 ja Ciebie też.

Mówią o niej szalona wariatka... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Mówią o niej szalona wariatka , która cieszy się z byle czego , jest wiecznie dziecinna i nie przejmuję się niczym . Ona tylko gra . Nie chcę pokazać jak bardzo się pogubiła i jak bardzo jej życie jest do dupy ..

I wiesz  chciałabym żeby kiedyś On... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

I wiesz, chciałabym żeby kiedyś On żałował, że mógł mnie mieć, a nie miał . Żeby kiedyś zobaczył co stracił.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

sexual dodano: 16 czerwca 2011

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV