głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual gdybym miala tyle odwagi to podeszłabym do ciebie powiedziała ze kocham pocałowała i uciekła . juz więcej byś mnie nie zobaczył . Jego usta Jego dotyk uzależnia

sexual

sexual.moblo.pl
gdybym miala tyle odwagi to podeszłabym do ciebie powiedziała ze kocham pocałowała i uciekła . juz więcej byś mnie nie zobaczył .
gdybym miala tyle odwagi to... teksty

sexual dodano: 18 czerwca 2011

gdybym miala tyle odwagi to podeszłabym do ciebie powiedziała , ze kocham , pocałowała i uciekła . juz więcej byś mnie nie zobaczył .

Jego usta  Jego dotyk uzależniają... teksty

sexual dodano: 18 czerwca 2011

Jego usta, Jego dotyk uzależniają mnie jak narkotyk.

Jesteś moim słońcem w ciemne dni... teksty

sexual dodano: 18 czerwca 2011

Jesteś moim słońcem w ciemne dni,moim powietrzem,moim światem,moim szczęściem,moją 6 w totolotka,moim ostatnim papierosem,moją ulubioną czekoladą,moja oazą,moją wiarą w lepsze jutro,jesteś moim życiem,pierdolonym wszystkim

Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz... teksty

sexual dodano: 18 czerwca 2011

Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz mnie w dupie ? Przeżyje. Ale kurwa błagam powiedz mi to, wykrzycz mi to w twarz choćby na przystanku pełnym ludzi, nie każ mi katować się domysłami.

Zapomnieć... o tamtych chwilach.... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Zapomnieć... o tamtych chwilach. Zapomnieć... o twoim uśmiechu. Zapomnieć... o twoich oczach, w których było to coś. Zapomnieć... o tym, jak na mnie patrzyłeś. Zapomnieć... o tym, jak słodko się do mnie zwracałeś. Zapomnieć... o tym, jak czułam, że ci zależy. Zapomnieć... o tych wszystkich rozmowach. Zapomnieć... o tych smsach, które znam na pamięć, mimo że minęło tyle czasu. Zapomnieć... o wszystkich twoich obietnicach. Zapomnieć... o tamtym dniu, który spieprzył wszystko. Zapomnieć... o tym, jak mnie przytulałeś. Zapomnieć... o tym, jak trzymaliśmy się za ręce. Zapomnieć... o bólu, jaki mi to wszystko sprawiło. Zapomnieć... o tych wszystkich dniach pozbawionych sensu. Zapomnieć... o twoich słowach, które były jak ostry sztylet wbijający się w moje serce. Zapomnieć... o tobie. Tylko tego pragnę... Zapomnieć.

Zatrzymać ten czas kiedy jestem w... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Zatrzymać ten czas kiedy jestem w twych ramionach. Chce wykrzyczeć temu światu jak bardzo Ciebie kocham. Jak wiele dla mnie znaczysz już zdążyłeś się przekonać. Pokarzemy im wszystkim, że świat należy do nas. !

Spójrz. Dotknij. Pocałuj. Obejmij.... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Spójrz. Dotknij. Pocałuj. Obejmij. Szepnij. Zaufaj. Pokochaj.'

  A wiesz co jest najgorsze?   To... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

- A wiesz co jest najgorsze? - To, że cały czas o nim myślisz? - Nie. To, że gdy pojawia się taki dzień, w którym czuję tak zajebisty optymizm i postanawiam sobie, że od dziś zero przejmowania się, że będę robić wszystko żeby było lepiej i mam na niego wyjebane, to że trwa to zaledwie chwilę, czasem przedłuża się do jednego dnia, ale w końcu i tak mija. Najgorsze jest właśnie to, że ten optymizm znika tak szybko, jak się pojawił. I znowu wracam do szarej rzeczywistości, bólu i cholernej niewiedzy, co dalej będzie.

czasami się po prostu zastanawiam... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

czasami się po prostu zastanawiam, czy nie byłoby lepiej gdybym z tym wszystkim skończyła. Ale dociera do mnie, że nie mogłabym tego zrobić mojej rodzinie, przyjaciołom. Chyba sprawiłabym im ból, a tego najzwyczajniej nie chcę. Tylko Oni trzymają mnie przy życiu i tylko dzięki Nim jeszcze się uśmiecham.

I wciąż tylko zadaje sobie pytanie... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

I wciąż tylko zadaje sobie pytanie : 'Co zrobić, żeby w końcu było lepiej?' Czuje nieziemsko wkurwiającą bezsilność, która towarzyszy Jej każdego dnia. I sama już nie wie, czy to przez niego tak jest, czy po prostu brakuje Jej tej prawdziwej odwzajemnionej miłości.

I chyba nikt tak do końca nie wie... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

I chyba nikt tak do końca nie wie, jak bardzo z Nią źle. Ona sama nie może uwierzyć w to, że to wszystko doprowadziło Ją do takiego stanu.

Stop frajerom! Nie ma przejmowania... teksty

sexual dodano: 17 czerwca 2011

Stop frajerom! Nie ma przejmowania się, zamartwiania i dołowania przez nich. Przynajmniej dzisiaj. Taki jeden dzień inny od innych. W końcu kiedyś trzeba uwierzyć w lepsze chwile. A oni nie są warci marnowania naszego czasu na myślenie o nich. Po prostu na to nie zasługują ; D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV