głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual słuchaj proszę Cię posłuchaj mnie raz nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć że są ludzie na świecie którzy Cię zrozumieją i

sexual

sexual.moblo.pl
słuchaj proszę Cię posłuchaj mnie raz nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć że są ludzie na świecie którzy Cię zrozumieją i tac
słuchaj  proszę Cię posłuchaj... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

słuchaj, proszę Cię posłuchaj mnie raz, nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważnatwoja uroda a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz wnajgłębszym wnętrzu i wiesz co? wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z twoimi zaletami ... jeśli nie chcesz mnie to wybierz taką.

A w życiu nie chodzi tylko o... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

A w życiu nie chodzi tylko o miłość. Chodzi przede wszystkim o to, by zatopić sięw czyiś oczach, by pragnąć bezgranicznie, by ciągle potrzebować, no chyba że to nazywane jest miłością.? gdybyś tu był, gdybyś tylko tu był to wszystko było by łatwiejsze. zrób mi przyjemność uwielbiaj mnie mimo wszystko.

I w pewnym momencie pada kilka nie... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

I w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnychsłów. Nie wiesz co powiedzieć, nagle nie wiesz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć.miałam spytać, czy chcesz herbaty. tak naprawdę wole jednak się dowiedzieć, czy masz ochotę spędzić ze mną resztę życia. więc .? jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać zadzwoń do mnie. obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho. Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los. ale nie zapominaj, że jestem zwykłą dziewczyną, która stoi przed chłopakiem prosząc go, by ją kochał.

 Chcę chłopaka  który...... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

"Chcę chłopaka, który... trzymałby moją rękę bez przerwy, nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. Rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów. Robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła. Opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach. Kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie kupując kinder niespodzianki. Liczyłby ze mną gwiazdy. Byłby moim najlepszym przyjacielem. I nigdy, przenigdy niezłamałby mi serca." czyli w skrócie, chcę chłopaka - geja.

Chcę na zawsze zakończyć ten... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

Chcę na zawsze zakończyć ten rozdział mojego , naszego życia. nie chcę we wspomnieniach widzieć nas. chcę widzieć Ciebie i mnie. a jeśli kiedyś zobaczysz mnie na ulicy , chcę abyś pamiętał , że byłeś dla mnie wszystkim, i dalej zajmujesz wielkikawałek mojego serca. bo nic nie jest w stanie zmienić tego , co do Ciebie czułam. kochałam cię , a Ty rozwaliłeś moje życie w 2 sekundach. nic nie jest w stanie skleić złamanegoserca. trudno jest teraz zaufać komukolwiek.

Jest cudowny. Ma najpiękniejsze... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

Jest cudowny. Ma najpiękniejsze spojrzenie na świecie, a swoim uśmiechem bezwarunkowo wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Tylko on wie, jak po poprawić mi humor. Gdy mnie dotyka, przez cale me ciało przechodzi dreszcz. Pocałunkami osładza moje życie, a gdy przytula, od razu przestaje być smutna. Zna mnie jak nigdy inny, nigdy nie kłamie i wiem, ze mogę na nim polegać. Jest miły, mądry i zabawny. Właściwie idealny! - A wady jakieś ma? - Nie kocha mnie. Nic więcej.

Miłość jest dziwna. Raz wydaję mi... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

Miłość jest dziwna. Raz wydaję mi się, że już coraz mniej mnie obchodzisz, a później uświadamiam sobie, jak ogromny poziom sięga moja tęsknota za twoją osobą. To odchodzi i wraca, odchodzi i wraca... Kurwa, miłość weź sobie już odpuść, bo to jest męczące. Na tego pana szkoda już czasu. Wystarczająco dużo go zmarnowałam. Teraz proszę o takiego, który nie popełni jego błędów. Który będzie mnie kochał i okazywał to uczucie. Chcę poczuć się ważna i potrzebna właśnie takiemu osobnikowi. Potrzebuję odwzajemnionej miłości i odrobiny szczęścia w życiu.

W sumie to dopiero tydzień   ale... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

W sumie to dopiero tydzień , ale przyzwyczaiłam się do jego obecności . Pokochałam tą rutynę kiedy przytulam się do niego , w garściach ściskam jego bluzę , a w płuca wdychając głęboko jego zapach , zatracam się cała . Lubię kiedy kładę się do łóżka , wtulam twarz w poduszkę i czuję na niej zapach , twój zapach . Moja podświadomośćnawet przesiąkła całym moim życiem . Czasem mnie wkurwia , puszczają nerwy i myślę sobie " Co za dupek " . - ale momenty w których mnie przepraszasz - bezcenne , zdecydowanie bezcenne . Czasem jest na serioźle , ale wiem że cholernie ciężko będzie mi wrócic do codzienności , kiedy jej tak na prawdę zabraknie

Mała informacja dla facetów... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

Mała informacja dla facetów, którzy będą to czytać : kobieta to nie tylko dupa i cycki. !

ideałów nie ma..   mylisz się. 50... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

ideałów nie ma.. - mylisz się. 50% facetów to zajebiści kolesie - ale zdradzają i są skurwielami.. 20% to kujoni -niby świetni, ale tylko jak nie umiesz matmy.. 10% to geje, 19% to brzydcy lub głupi kolesie, a ten 1% jest twoim wybrankiem - nie ideałem.

I ta cholerna ciekawość czy... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

I ta cholerna ciekawość czy myślisz o mnie czasem ...

zalezy Ci ? To zrób coś kurwa zanim... teksty

sexual dodano: 15 czerwca 2011

zalezy Ci ? To zrób coś kurwa zanim będzie za późno !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV