głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
semprelavosta Żyję jak gwiazda rocka chociaż czasem coś nie tak jest. I chuj już się nie martwię. Nie obchodzi mnie jak mnie nazwiesz. Dziewczyna jak każda inna mila jak żadn

semprelavosta

semprelavosta.moblo.pl
Żyję jak gwiazda rocka chociaż czasem coś nie tak jest. I chuj już się nie martwię. Nie obchodzi mnie jak mnie nazwiesz.
Żyję jak gwiazda rocka  chociaż... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Żyję jak gwiazda rocka, chociaż czasem coś nie tak jest. I chuj, już się nie martwię. Nie obchodzi mnie jak mnie nazwiesz.

Dziewczyna jak każda inna mila jak... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Dziewczyna jak każda inna mila jak żadna była jak czarna bila bo wpadała tam ostatnia i nigdy nic nie piła zawsze dwoje trzeźwych oczu, a gdy wychodziła nie umiałem do niej więzi poczuć innej niż to co było miedzy nami chyba dziwnie Miłość, czy jakoś tak to się nazywa.

Bez wątpienia była to miłość od... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Bez wątpienia była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej z mojej strony. Dla niego była to po prostu gra i zdecydował się grać ze mną do samego końca.

Mój świat  moja codzienność... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Mój świat, moja codzienność, kolejna rutyna. To życie przeszło w strone piekła. Codzienność? To już nie to samo co kiedyś, teraz wszystko składa się z popisu przed kolegą. Zostaw w spokoju moje ambicje, to ja je tworze, a nie Ty przyjacielu. Wiele z nas nie przetrwało tego wszystkiego próbowali uciec nawet nie dokaczając wódki bo jego zdaniem koniec był blisko. Wyszedł zamknął drzwi i nigdy nie wrócił...Ambicje wzięły górę jego przyjaciela postanowił go odnaleźć, ale nic z tego. Mówił, że czekał, czeka i będzie to robić, bo jego przyjaciel to było coś więcej niż codzienność to był jego mistrz, sensej lub coś w ten deseń. Ziom zostaw go w spokoju już.

nie odzywałam się przez tydzień... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

nie odzywałam się przez tydzień - wiem, że tego nie lubisz. ja po prostu czasem tego potrzebuję - jestem cholernie inna niż te wszystkie dziewczyny, które znasz. nie dzwonię co pięć minut, pytając czy aby na pewno nie sączysz teraz piwa. nie kontroluję - bo wiem jak kontrola wkurwia. czasem Cię tym doprowadzam do szału,wiem. nie ma mnie przez kilka dni - znikam. lubię znikać. zamykać się gdzieś, zupełnie odcięta od świata. nie odbieram wtedy telefonu - bo nie mam ochoty na słowa, zdania, czy też dłuższe wypowiedzi. zrozum to - ja po prostu czasem muszę odpocząć - taki ze mnie dziwny charakter.

Cześć kochanie dzisiaj znowu jest... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Cześć kochanie,dzisiaj znowu jest jeden z tych wieczorów, gdy sobie nie radzę, ale się staram. Znowu stoję przy otwartym na szerokość oknie, z kubkiem gorącej kawy, luźnym swetrze i wpatruję się w gwiazdy. Lubiłeś mnie taką,taką rozmarzoną, spokojną. Patrzę sobie w niebo, jest ciemne jak nigdy, ale mogę sobie płakać. Patrzeć w blask ulic, wsłuchiwać się w głuchą ciszę i pisk wiatru, szum falujących liści. Popatrz razem ze mną w niebo, żyjemy pod tym samym. Jesteś pół świata dalej, a ja tutaj. Ja wiem, że Ciebie dzisiaj nie ma, ale wierzę w to, że Ty będziesz, że już nie pozwolisz mi na łzy, że to Ty mnie uratujesz od pękającego co dnia, serca. Zbyt mało sił mam w sobie, by gonić sens, dziś. Mogłabym Ci powiedzieć, że jak to wszystko boli, ale..nie zrozumiesz. Szepcę do Ciebie dusząc rozpacz.Tonę w barwach nocy, wspomnieniach, tym wszystkim, wyrzucam z siebie łzy. Mogę płakać, nie widać moich łez, nie czekam na dzień, czekam na Ciebie, chcę tak zostać, bezczynnie, bezsilnie, smutna tak.

Ona sama nie szukała miłości lecz... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Ona sama nie szukała miłości lecz, gdy zobaczyła go nie miała wątpliwości , chciała tylko jego oczu i ramion on patrząc na nią chyba czuł to samo.

widzisz go  wysokiego  w szerokiej... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

widzisz go, wysokiego, w szerokiej siwej bluzie z kapturem na głowie, w szerokich spodniach i zajebiście aroganckim spojrzeniu, które paraliżuje każdą część Twojego ciała i wiesz, że chciałabyś go mieć dla siebie, już tak na zawsze.

Ona nie chciała by każdego dnia... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Ona nie chciała by każdego dnia, musiał patrzeć jak upada, tak..

Pierwszy oddech masz od matki  my... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Pierwszy oddech masz od matki, my weźmiemy twój ostatni

Stoje na przeciw tych dziwek  które... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Stoje na przeciw tych dziwek, które moralnie upadły. I trudno, jest być aniołem, jeśli wokół są diabły

W tej smutnej opowieści śmierć ma... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

W tej smutnej opowieści śmierć ma rolę swatki..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV