głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
semprelavosta Zrobiła to . Nie chciała żyć bez niego . Bez swego ukochanego . Wzięła do ręki nóż . Jednym cięciem na ręku przekreśliła wszystkie swoje plany . Wiedziała że ni

semprelavosta

semprelavosta.moblo.pl
Zrobiła to . Nie chciała żyć bez niego . Bez swego ukochanego . Wzięła do ręki nóż . Jednym cięciem na ręku przekreśliła wszystkie swoje plany . Wiedziała że niedługo j
Zrobiła to . Nie chciała żyć bez... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Zrobiła to . Nie chciała żyć bez niego . Bez swego ukochanego . Wzięła do ręki nóż . Jednym cięciem na ręku przekreśliła wszystkie swoje plany . Wiedziała , że niedługo już nic ją nie zaboli . Wreszcie . Wraz z ciepłą , ciemna krwią spływała jej miłość . Wspomnienia . Marzenia . Jej nadzieja , którą kiedyś żyła . W tych ostatnich chwilach była sama . Tylko w ręku trzymała jego zdjęcie . Przed oczami jego pełną radości twarz . Wiedziała , że niedługo spotkają się . W ich wspólnych snach . Krew spływała cicho , uwolniona z żył , po jej białej skórze . Nie mówiła nic . Wyruszała w swą ostatnią drogę . Ku śmierci . Zostawiła za sobą bagaż łez , bólu serca , samotnych nocy . Spojrzeń , w których było tylko współczucie . Wzięła ze sobą jedynie cząstkę uczucia do niego , by w razie , gdyby się nie spotkali , mieć go przy sobie , choć w maleńkiej cząstce . Na zawsze .

Grzeczne dziewczyny idą do nieba... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Grzeczne dziewczyny idą do nieba , złe wolą bawić się z nami , pod sukienkami nie noszą majtek , zdobią swe ciała tatuażami . Grzeczne dziewczyny słuchają radia , kochają słodką muzykę . Złe wolą słuchać starych winyli , rock&roll zmarnował im życie . Grzeczne dziewczyny nie przeklinają , lubią chodzić do szkoły , złe przeklinają , palą i piją , w ich oczach uśmiech jest wesoły . Grzeczne smakują jak tani cukierek , są słodkie i nic poza tym . Złe są dzikie , ogniste i wściekłe i kochać jak nikt potrafią.

Całujesz go  drażnisz paznokciami... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Całujesz go, drażnisz paznokciami jego kark, delikatnie mruczysz. Przychodzi wiadomość. Tłumaczysz się, że to mama, że musisz odpisać. Jednak twoja rodzicielka zupełnie nie pamięta o swojej puszczalskiej córci. Straciłaś swoją wartość w jej oczach. To on - ten, który nocami daje ci najwięcej przyjemności. Odpisujesz pośpiesznie, że będziesz około dziewiątej. Wracasz do pieszczot ze swoim formalnym mężczyzną. Potem wychodzisz, wracasz do swojego domu, zmienisz ciuszki i lecisz. Proszę cię, nie mów mi więcej, że się szanujesz.

Chcesz poznać moją psychikę? Witam... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Chcesz poznać moją psychikę? Witam w ruinach, kiedyś było tu pięknie.

Decydując się na znajomość z... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

Wiesz co najbardziej boli? Idziesz w... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Wiesz co najbardziej boli? Idziesz w te same miejsca, ale bez tych samych ludzi

Gdy upadasz  tak trudno jest się... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Gdy upadasz, tak trudno jest się podnieść. Gdy płaczesz, tak trudno się otrząsnąć. Gdy kochasz, tak trudno przestać.

taki to już jest ten świat. to... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

taki to już jest ten świat. to jedna wielka mafia. raz jesteś na szczycie, a zaraz już Cię tam nie ma. jesteś w formie, zbierasz laury. jednak jej brak daje odwrotne efekty. ale liczy się to kim jesteś. co masz w środku. to, że walczysz, że się nie poddajesz. bo zwycięstwo jest przecież dla ludzi. ono jest w Tobie. musisz tylko w nie uwierzyć. świat nie zrobi nic dla Ciebie. Ty musisz coś zrobić dla świata. bo praca nad sobą, wiara i determinacja to klucz to sukcesu. raz na wozie, raz pod wozem. liczy się to kim jesteśmy.

Mieliśmy być poważni. Tak pięknie... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Mieliśmy być poważni. Tak pięknie to wygląda tylko w wyobraźni. Wiesz, tak przy okazji - kurwa, dziś zostawisz mnie po raz ostatni!

Od dawna bolą mnie żebra i twarz  a... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Od dawna bolą mnie żebra i twarz, a z każdym oddechem jestem bliżej diabła. Znów jestem sam jak palec. Już dzisiaj wiesz wpadłem powiedzieć tylko parę słów, znikam. Na sercu kamień, z ust cisza. I znów się nie znamy, i mijamy wśród pytań. Myślisz, że będzie spoko? Wątpię. Nie obchodzi mnie co mówisz o mnie.

Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość. Nie ma nas, pewnie ciężko to przeżyć. Nie ma szans by to mogło się zmienić.

Nie widzisz nic  kiedy tak patrzysz... teksty

semprelavosta dodano: 11 sierpnia 2013

Nie widzisz nic, kiedy tak patrzysz mi w twarz, nie czytasz z moich oczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV