głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Byłem kim byłem jestem kim jestem stanę się kim zechce. Może dziś bylibyśmy razem gdybyśmy mieli trochę więcej odwagi. Kto dzwonił? Przeznaczenie. I jeśli to

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Byłem kim byłem jestem kim jestem stanę się kim zechce.
Byłem kim byłem  jestem kim jestem... teksty

selektywnie dodano: 7 kwietnia 2013

Byłem kim byłem , jestem kim jestem , stanę się kim zechce.

Może dziś bylibyśmy razem... teksty

selektywnie dodano: 7 kwietnia 2013

Może dziś bylibyśmy razem, gdybyśmy mieli trochę więcej odwagi.

  Kto dzwonił?  Przeznaczenie.... teksty

selektywnie dodano: 7 kwietnia 2013

 - Kto dzwonił? - Przeznaczenie. I jeśli to dobrze rozegramy, może okazać się naszym ratunkiem.

 Była dla Ciebie stworzona. teksty

selektywnie dodano: 7 kwietnia 2013

"Była dla Ciebie stworzona."

I możliwe że w pewien wieczór... teksty

selektywnie dodano: 7 kwietnia 2013

I możliwe, że w pewien wieczór zatęsknisz za mną. Przez Twoją głowę przejdą wspólne chwile niczym film w kinie, ale wiesz - film można odtworzyć raz jeszcze. Nas "raz jeszcze" już nie będzie.

Nadchodzi dzień kiedy robisz... teksty

selektywnie dodano: 6 kwietnia 2013

Nadchodzi dzień, kiedy robisz makijaż tylko dlatego, że jest on zdecydowanie najmocniejszym argumentem na to, aby powstrzymać się przed płaczem.

Kochanie  jeśli chcesz poznać moja... teksty

selektywnie dodano: 6 kwietnia 2013

Kochanie , jeśli chcesz poznać moja przeszłość , to poczytaj moje wpisy na moblo , bo sama Ci tego nie opowiem . Za dużo wspomnień , za dużo łez i za dużo uczuć .

Chciałabym Ci tylko powiedzieć że... teksty

selektywnie dodano: 6 kwietnia 2013

Chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważna twoja uroda a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz w najgłębszym wnętrzu i wiesz co? wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z twoimi zaletami.

Nie żeby coś  ale jeśli masz... teksty

selektywnie dodano: 5 kwietnia 2013

Nie żeby coś , ale jeśli masz dalej zamiar tak sobie ze mną pogrywać , to wybacz , ale ja już chyba wolę przecierpieć jeszcze kilka miesięcy bez Twojej obecności , nie będę upokarzać się przed wszystkimi , po prostu będę udawała że nic między nami nie było , jakbyśmy się po prostu nie znali , ale na pewno nie będę okłamywać nikogo że nic do Ciebie nie czułam i czuję , nie chcę wyjść na taką która 'kocha' przez kilka tygodni lub miesięcy a potem kompletnie nic nie czuję będąc obok Ciebie. Tylko to trochę boli , jak patrzę na Ciebie i wiem że zrobiłam chyba wszystko co w mojej mocy by być z Tobą , by być dla Ciebie kimś ważnym , ale po prostu mi nie wyszło .

Zamęt który nigdy się nie... teksty

selektywnie dodano: 5 kwietnia 2013

Zamęt, który nigdy się nie kończy. Nocą samotność i iluzje. Zamykające się ściany, serce bijące w rytmie wiszącego zegara. Stoisz sam na sam z myślami. Nie możesz się uwolnić od przeszłości. Czujesz, ze nie dajesz rady. Ogarnia cię niemoc, przeciwstawienia się temu wszystkiemu. Zatrzymujesz się na skraju przepaści. Przeklinasz te wszystkie niewykorzystane możliwości, zastanawiasz się czy to nie aby cześć terapii. Cicho szepczesz, ze wymiękasz. To koniec, nie możesz już dalej ciągnąc tej dziecinady, wolisz zginąć, mając zarazem nadzieje, ze trafisz tam, gdzie zawsze dojść chciałaś. Nie ma nic porównywalnego. Rozkładasz ramiona, oddajesz się chwili, rozdzierają cie emocje, nie możesz opanować uczuć. Tłumaczysz się sama sobie, z popełnionych błędów. Nie jesteś w stanie uronić łzy. Zamykasz oczy, starasz się przemilczeć istotne zdanie, ze nadal ci zależy, ale na koniec zachowujesz swoja dumę, godność i resztki honoru. Śmierć czeka na oswojenie, skaczesz, czuje sie wolny a nagle sie budzisz.

człowieku czego ty jeszcze ode mnie... teksty

selektywnie dodano: 5 kwietnia 2013

człowieku,czego ty jeszcze ode mnie chcesz? dostałeś moją miłość,coś co od mojej osoby trudno zdobyć,bo nie jestem łatwowierna. a tobie zaufałam,tobie pozwoliłam na więcej niż jakiemukolwiek kolesiowi. tak na prawdę nie mam więcej do zaoferowania,bo jestem wyczerpana walką z życiem. a uwierz,walczę dzielnie o każdy dzień. męczy mnie obsesyjne myślenie o tobie i wspominanie wspólnie spędzonych chwil. nienawidzę cię za to,że teraz milczysz,że nie chcesz ze mną rozmawiać,a ja naiwnie wierzę,że to chwilowe. udaję,że wszystko dobrze,paradoksalnie uśmiecham się do ludzi pokazując,że wcale nie przeszkadza mnie twój brak. mam nadzieję,że też się tak męczysz i,że któregoś dnia pojmiesz,że mogłeś mnie mieć,a ja,jeżeli okaże się wystarczająco silna,już o tobie zapomnę.

Gdyby nie to że nasze plany... teksty

selektywnie dodano: 5 kwietnia 2013

Gdyby nie to, że nasze plany utonęły w planach I tak ci powiem "przepraszam", bo nie chciałem tego mówić głośno I próbuję się ogarniać, ogarniać, ja wciąż żyję miłością, tak Udowodnij swoją wyższość jeszcze raz Jakbym kurwa nie wiedział w co grasz Gdy byliśmy razem, to myślałem, że damy radę A co myślą o nas ci, dla których zawsze byliśmy przykładem? Ty, jakie inne? Kolejna i jeszcze jedna I teraz wiem, jak to życie można łatwo przegrać Muszę wytrwać, więc znikaj, proszę cię A ta arytmia może mnie zabije kiedyś, a może nie I najgorsze, że ta historia jest prawdziwa Tak jak to, że chciałem żebyś tu była szczęśliwa Ale ze mną, żebyś dzieliła tą codzienność...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV