głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie a on nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu . i to wszystko przez tą cholerną słabość do niego oraz głupią nadzieję że coś z tego będzie . Twierd

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
a on nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu . i to wszystko przez tą cholerną słabość do niego oraz głupią nadzieję że coś z tego będzie .
a on nie ma pojęcia ilu chłopakom... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

a on nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu . i to wszystko przez tą cholerną słabość do niego oraz głupią nadzieję, że coś z tego będzie .
Autor cytatu: ansomia

Twierdzisz  że jesteś pewna co to... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

Twierdzisz, że jesteś pewna co to ból. A wiesz jak boli pękające serce dziecka, gdy matka wyraźnie daje do zrozumienia, że było niechciane.? Wiesz jaki ból towarzyszy łamaniu się szczęki pod naciskiem uderzenia.? Wiesz jak boli wewnątrz wszystko, gdy słyszysz rozbijane o podłogę talerze, bo znowu nie możecie się porozumieć.? Wiesz jak boli dumę, płaski lądujący na Twoim policzku.? Wiesz jak boli siedmiogodzinny trening, po którym nie możesz podnieść się z parkietu.? Wiesz jak bolą słowa "to nie ma sensu" słyszane od ukochanej osoby.? Wiesz jaki to ogromny ból, gdy dowiadujesz się o śmierci przyjaciela.? Wiesz jak boli, gdy On mówi, że nie wraca do domu, bo nie ma sił na ten związek.? Wiesz jak boli dorosłość, presja, i oczy wpatrzone w Ciebie, czekające tylko na Twoje potknięcie.? Nie wiesz. Więc nie p*****l mi, że o życiu wiesz już wszystko.

Dajesz mi miłość  ja daję Ci... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

Dajesz mi miłość, ja daję Ci wszystko co mogę!

jedynym chłopcem   za którym będę... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

jedynym chłopcem , za którym będę biegać będzie mój synek bawiący się ze mną w berka .

Wiesz dlaczego nie przerywam tego... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

Wiesz dlaczego nie przerywam tego milczenia? Bo mam swoją dumę, która nie pozwala mi zrobić kroku w jego kierunku.

Niektórzy są źli  bo nie kochają... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

Niektórzy są źli, bo nie kochają siebie. Inni bywają trudni, bo wiele wycierpieli i chcą za to ukarać cały świat. Jeszcze inni dali się oszukać i sądzą, że zapewnią sobie lepszą ochronę, jeśli będą niemili dla otoczenia. Zdarzają się i tacy, którzy zaznali gorzkich rozczarowań, więc zamknęli serce, mówiąc sobie, że nie przeżyją takich przykrości ponownie, jeśli nie będą niczego oczekiwać. Inni są egoistami, ponieważ uważają, że wszyscy tacy są i będą szczęśliwsi, jeśli postawią siebie na pierwszym miejscu. Tych wszystkich ludzi łączy jedno  jeśli takiego pokochasz, zaskoczysz go, bo on się tego nie spodziewa. Większość zresztą nawet nie zechce w to początkowo uwierzyć, bo wyda im się to nienormalne. Ale jeśli wytrwa się i udowodni im, że to prawda, na przykład poprzez bezinteresowne czyny, można nimi tak wstrząsnąć, że odmieni się ich wizje świata, a przy okazji relacje między wami.

Paradoks  kiedy słowa 'Nie chcę... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

Paradoks, kiedy słowa 'Nie chcę cię ranić' ranią najbardziej.

Nie chcę zalotnych spojrzeń... teksty

selektywnie dodano: 29 maja 2013

Nie chcę zalotnych spojrzeń wszystkich mężczyzn świata. Wystarczy mi jedno, byle, by było Twoje.

Przerażenie w naszych oczach było... teksty

selektywnie dodano: 28 maja 2013

Przerażenie w naszych oczach było nie do opisania ,a myśli które nam towarzyszyły były jeszcze gorsze niż poprzednio.

Ludzie w trudnych chwilach sięgają... teksty

selektywnie dodano: 28 maja 2013

Ludzie w trudnych chwilach sięgają po alkohol, tancerz po prostu włączy muzykę i zacznie tańczyć...

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

selektywnie dodano: 28 maja 2013

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję . Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha . Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc si&ę z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje . Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku . Nie , Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną , lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję . Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku . Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie . Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno  kocham Cię mała  jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Niektórzy powinni zwracać sie do... teksty

selektywnie dodano: 26 maja 2013

Niektórzy powinni zwracać sie do mnie 'Pani', bo mimo wieku cholernie przeważam nad nimi inteligencją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV