głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
schokolade moje. http: moblo.pl w 14090272 Zycie moze byc zajebiste tylko z przyzwyczajenia wmawiam moje. http: moblo.pl w 13386236 Nie umiesz beze mnie zyc Przyznaj sie C

schokolade

schokolade.moblo.pl
moje. http: moblo.pl w 14090272 Zycie moze byc zajebiste tylko z przyzwyczajenia wmawiam
Chciałabym napisać jak bardzo... teksty

schokolade dodano: 21 sierpnia 2012

Chciałabym napisać jak bardzo jestem zakochana, ile dla mnie znaczy Twoja obecność i jaki jesteś wspaniały, ale wybacz mi, mam tylko 17 lat i nie potrafię porządnie napisać wypracowania, a co dopiero pisać o swoich miłosnych "doznaniach". Musisz po prostu wiedzieć, że nie potrafię Ciebie nie mieć. ;)

Z każdym dniem coraz bardziej... teksty

schokolade dodano: 16 luty 2012

Z każdym dniem coraz bardziej przekonuję się jak życie może nas zaskoczyć. Jak wszystko co do tej pory uważaliśmy za pewnego rodzaju sens istnienia może obrócić się w gorzkie wspomnienia. Niesamowite jest to, jak bardzo człowiek potrafi czemuś ulec, wykazując się przy tym brakiem asertywności wobec samego siebie, a właściwie to swoich pragnień.

Szczęście zależy od naszego... teksty

schokolade dodano: 1 luty 2012

Szczęście zależy od naszego podejścia. Chcesz czegoś? Zaryzykuj. Do odważnych świat należy.

Kochane życie  serce mnie boli  już... teksty

schokolade dodano: 18 grudnia 2011

Kochane życie, serce mnie boli, już nie daję rady.

I nie mogę zaprzeczyć. Nie mogę... teksty

schokolade dodano: 16 listopada 2011

I nie mogę zaprzeczyć. Nie mogę powiedzieć, że nie tęsknię. Szczerze? Tęsknię cholernie.

Nie cierpię tego bólu  który... teksty

schokolade dodano: 16 listopada 2011

Nie cierpię tego bólu, który rozrywa mi serducho na małe kawałki każdego wieczoru, tego bólu, który tworzy takie małe szklaneczki w moich oczach. Nie cierpię tego bólu, który zabiera mi siły i nie pozwala się ruszyć. Tkwię wtedy w jednym miejscu (fizycznie oczywiście, bo psychicznie już od dawna nie ogarniam) i zastanawiam się 'co ze mną jest nie tak? czy jestem aż taka zła?'.

Mogłabym powiedzieć  że bolą mnie... teksty

schokolade dodano: 16 listopada 2011

Mogłabym powiedzieć, że bolą mnie wspomnienia. Tylko.. czy to prawda? Na pewno prawdą jest to, że pogodziłam się z rzeczywistością - nie, nie pasujemy do siebie, i tak po prostu miało być. Z dnia na dzień staram sobie to tłumaczyć innymi słowami i zrozumieć. Staram się jak mogę. Czy jest ciężko? Zdecydowanie jest. Chciałabym powiedzieć, że najgorsze jest za mną, ale boję się, że rzucę słowa na wiatr.

Każdego wieczoru przypominam sobie... teksty

schokolade dodano: 16 listopada 2011

Każdego wieczoru przypominam sobie jak było pięknie, i jak wszystko się spieprzyło. Każdego wieczoru przypominam sobie Jego zapach. Każdego wieczoru przypominam sobie jak mnie przytulał i szeptał, że mnie kocha. Każdego wieczoru przypominam sobie Jego pocałunki: te delikatne, którymi mnie całą obsypywał, dzięki którym czułam się całkowicie bezpieczna i kochana, które zdawały się mówić, że jestem całym Jego światem, że zawsze będę do Niego należeć, że jestem Jego oczkiem w głowie; i te namiętne, które zastępowały miliony niewypowiedzianych słów, pocałunki, które zdawały się szeptać te wszystkie niegrzeczne rzeczy, które chciał ze mną robić, pocałunki, które mnie pożerały psychicznie i fizycznie, które sprawiały, że pożądałam Go jak nikogo innego na świecie.

Życie ma słodko gorzki smak Jacka... teksty

schokolade dodano: 11 listopada 2011

Życie ma słodko-gorzki smak Jacka Danielsa z Colą / o.s.t.r

Mówią 'nie daj się tak traktować... teksty

schokolade dodano: 7 listopada 2011

Mówią 'nie daj się tak traktować, to nie jest tego warte', a tak naprawdę nie wyobrażają sobie tego jak się czuję nawet w najmniejszym stopniu.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 65 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV