głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
saymyname Jak Cię złapie to dziś będzie jutro . Dance me to the wedding now dance me on and on Dance me very tenderly and dance me very long Dance me to the end of love !

saymyname

saymyname.moblo.pl
Jak Cię złapie to dziś będzie jutro .
Jak Cię złapie to dziś będzie... teksty

saymyname dodano: 20 listopada 2012

Jak Cię złapie to dziś będzie jutro . ;)

Dance me to the wedding now  dance me... teksty

saymyname dodano: 7 listopada 2012

Dance me to the wedding now, dance me on and on Dance me very tenderly and dance me very long Dance me to the end of love !

I pobiorą się  i będą mieć dużo... teksty

saymyname dodano: 5 listopada 2012

I pobiorą się, i będą mieć dużo walniętych dzieci, i będą je bić, tak jak ich bito, a te rzucą szkołę, tak jak ich drodzy rodzice przed nimi, i będą ćpać, jak oni ćpali, i w końcu same spotkają swoich przyszłych współmałżonków podczas rzygania do rowu drogi gminnej o siódmej rano, skonsumują swój związek na miejscu, a potem ożenią się i będą mieć dużo walniętych dzieci i tak dalej, aż do końca.

Jeździmy po ulicach Paryża 200 km... teksty

saymyname dodano: 28 października 2012

Jeździmy po ulicach Paryża 200 km/godz., mieszamy alkohol z trawką, trawkę z koką, kokę z extasy; faceci dymają kurwy bez gumek, a następnie szczytują w koleżankach swoich siostrzyczek, które puszczają się na wszystkie możliwe sposoby od rana do wieczora. !

zatrzymywałem się miejscach  które... teksty

saymyname dodano: 28 października 2012

zatrzymywałem się miejscach, które w innych okolicznościach nie byłyby świadkami klęski naszego związku, miejsce pierwszego pocałunku, okno, przez które wyglądała godzinami, by zobaczyć, czy nie lepiej jest na zewnątrz, łazienka i to lustro, które tyle razy było świadkiem naszych bezsennych nocy, naszych kłótni, pobłażliwych spojrzeń.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

saymyname dodano: 25 października 2012

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, abyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Możemy wszystko zrobić  wszystko... teksty

saymyname dodano: 25 października 2012

Możemy wszystko zrobić, wszystko mieć, ponieważ możemy wszystko kupić.

Nie wiadomo dlaczego  ale wszystko na... teksty

saymyname dodano: 25 października 2012

Nie wiadomo dlaczego, ale wszystko na świecie zaczyna się w poniedziałek.

Rozmowa była zbędnym wysiłkiem. I... teksty

saymyname dodano: 16 września 2012

Rozmowa była zbędnym wysiłkiem. I tak nie opisalibyśmy sobie tego, o co nam chodzi, nie chciałoby nam się tego w ogóle słuchać.

Najbardziej brakuje nam alkoholu.... teksty

saymyname dodano: 16 września 2012

Najbardziej brakuje nam alkoholu. Oddałabym wszystko, aby teraz się upić. Aby wypić piwo, butelkę wina, pół litra. Oddałabym wszystko za bimber, za tanie wino, za amol, za wodę kolońską. Alkohol. W tej sytuacji najlepszy byłby podgrzany, pity powoli. Gorąca herbata z wódką. Gorąca herbata z łyżeczką cukru, cytryną i żołądkową gorzką. Albo z rumem. cholera, jakikolwiek alkohol, może być po prostu ciepła wódka, duszkiem, bez złagodzeń. Marzę o tym, wyobrażam sobie, że wlany do środka trochę by mnie schłodził, zmniejszył panikę do poziomu tolerowanego przez serce i żołądek.

Przeszła kurs przygotowawczy do... teksty

saymyname dodano: 12 września 2012

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.

Wykąpmy się jeszcze raz w tych... teksty

saymyname dodano: 12 września 2012

Wykąpmy się jeszcze raz w tych spranych gestach, kawałach i docinkach, wypijmy jeszcze kilkadziesiąt ślepych bruderszaftów, by następnego dnia po południu, umyci i ogoleni, ze zmiażdżoną głową, po czterech kawach stawić czoło dojrzałości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV