głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
samotna96 Mogłabym ci wiele dać to za czym tęsknisz mogłabym za tobą stać uczynić wielkim gdybyś naprawdę chciał powiedział to głośno a karma jest zołzą pokaże ci samotno

samotna96

samotna96.moblo.pl
Mogłabym ci wiele dać to za czym tęsknisz mogłabym za tobą stać uczynić wielkim gdybyś naprawdę chciał powiedział to głośno a karma jest zołzą pokaże ci samotność.
Mogłabym ci wiele dać to za czym... teksty

samotna96 dodano: 11 maja 2015

Mogłabym ci wiele dać, to za czym tęsknisz, mogłabym za tobą stać, uczynić wielkim, gdybyś naprawdę chciał, powiedział to głośno, a karma jest zołzą pokaże ci samotność.

Idę po swoje bo to nie wstyd gonić... teksty

samotna96 dodano: 11 maja 2015

Idę po swoje, bo to nie wstyd gonić marzenia, przebijając głową nieba błękit.

No więc ona mówiła że wyszła... teksty

samotna96 dodano: 11 maja 2015

No więc ona mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł i gdyby tak się nie stało, otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu.

Żądza wciąż gna mnie miłość... teksty

samotna96 dodano: 11 maja 2015

Żądza wciąż gna mnie, miłość mnie prowadzi, a przywiązanie niesie- lecz ku czemu? Nadzieja schlebia i pociechą gładzi, rękę podaje sercu zmęczonemu.

Choć często bolą one tak bardzo... teksty

samotna96 dodano: 10 maja 2015

Choć często bolą one, tak bardzo chce je mieć, choć ciągle zawodzą, trzeba jednak po nie biec. Mimo wielu porażek trzeba wstawać dzień w dzień. Ambicje pomagają by to wszystko miało sens.

Żadnych adresów imion dat.... teksty

samotna96 dodano: 10 maja 2015

Żadnych adresów, imion, dat. Wyznań na zawsze, na tysiąc lat. Bez planów, marzeń Ty i ja. Jedno jest ważne, chwila co trwa.

To co mogę Ci dać to co się już... teksty

samotna96 dodano: 10 maja 2015

To co mogę Ci dać, to co się już nie powtórzy. To co mogę Ci dać, nie odnajdziesz sam. To co mogę Ci dać, to co się już nie powtórzy. To co mogę Ci dać, ostatniej nocy smak.

Zapomnieć chcę smak Twoich ust.... teksty

samotna96 dodano: 10 maja 2015

Zapomnieć chcę smak Twoich ust. Powiedzieć że nie kocham już. Zapomnieć chcę Ty pomóż mi. Więc zamknij dziś za sobą drzwi.

Życie jest jak talia kart. Nie znasz... teksty

samotna96 dodano: 7 maja 2015

Życie jest jak talia kart. Nie znasz miejsca ani dnia. Kochaj ile siły masz. Póki twoje szczęście trwa.

Pożądaj całuj czułości swej nie... teksty

samotna96 dodano: 26 kwietnia 2015

Pożądaj całuj, czułości swej nie żałuj. Ja kocham Ciebie za nic, do końca i bez granic. Mów do mnie jeszcze, chcę poczuć słodkie dreszcze, by rozpalone ciało bez końca tak szeptało.

Dzieli nas bicie serc które nie... teksty

samotna96 dodano: 26 kwietnia 2015

Dzieli nas bicie serc, które nie może się zsynchronizować.

Żebyś robił mi kakao jak mi... teksty

samotna96 dodano: 25 kwietnia 2015

Żebyś robił mi kakao, jak mi zimno. I kawę na śniadanie. I całował we włosy po przebudzeniu. I na dobranoc. I pisał głupie wiadomości z dalekich podroży. I zabierał na spacery w sobotnie popołudnie. I czytał książki koło mnie przed snem. I mówił, że boli, że nie wiesz, że przemija, i że nie umiesz. I całował w kinie. I leżał ze mną na słońcu nad wodą. I mnie dotykał. I podziwiał nową sukienkę. I mówił, że beze mnie to bez sensu. I głaskał po policzku. I robił mi zdjęcia. I oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną. i przytulał, kiedy płaczę, bo ja ciągle płaczę. Więc przytulaj mnie ciągle. I zabierał na koncerty. I leżał ze mną na ławce w parku. I przynosił mi kwiaty. I nie pozwalał rozpadać się na kawałki. I tańczył ze mną. I żebyś za mną tęsknił, kiedy mnie obok nie ma. I żebyś już wiedział, żebyś był pewny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV