głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sadquen Nie liczy się to z kim rozmawiasz w ciągu dnia. Liczy się to o kim myślisz przed snem ponieważ właśnie tam jest twoje serce. Kształtują nas słowa przeżycia i mi

sadquen

sadquen.moblo.pl
Nie liczy się to z kim rozmawiasz w ciągu dnia. Liczy się to o kim myślisz przed snem ponieważ właśnie tam jest twoje serce.
Nie liczy się to z kim rozmawiasz w... teksty

sadquen dodano: 20 kwietnia 2016

Nie liczy się to z kim rozmawiasz w ciągu dnia. Liczy się to o kim myślisz przed snem, ponieważ właśnie tam jest twoje serce.

Kształtują nas słowa  przeżycia i... teksty

sadquen dodano: 20 kwietnia 2016

Kształtują nas słowa, przeżycia i miejsca. Do jednych chcesz wracać, a drugie to ciężar.

Zabolało. Paradoksalnie dopiero... teksty

sadquen dodano: 14 kwietnia 2016

Zabolało. Paradoksalnie dopiero kiedy zostałam odrzucona, zrozumiałam, jak bardzo jestem zakochana i jak ważne jest dla mnie, żeby właśnie ten, a nie inny człowiek był obecny w moim życiu.

Myślę o sobie jako o dość smutnej... teksty

sadquen dodano: 14 kwietnia 2016

Myślę o sobie jako o dość smutnej osobie. Bo na zewnątrz, w kontakcie z ludźmi, robię dużo hałasu, zamieszania, jestem dość intensywna i pogodna. Natomiast tak naprawdę mam raczej smutną, melancholijną naturę.

Przyznaję się  czasami chciałabym... teksty

sadquen dodano: 11 kwietnia 2016

Przyznaję się, czasami chciałabym, żeby pozwolili mi być słabą. Żeby ktoś po prostu mnie przytulił, ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru, lepszych ocen, szczuplejszego ciała i szczerszego uśmiechu. Pozwoliłby mi się wypłakać i przez tą jedną chwilę mogłabym się rozpaść w czyichś ramionach. Potem wstać taka jak zawsze, ale każdy z nas potrzebuje takiego momentu. Kompletnego upadku, całkowitej akceptacji otoczenia i wtedy, kiedy jest się najbardziej żałosnym człowiekiem jakiego się zna, odbija się od dna i znowu jest się silnym. Czasami pozwól komuś umrzeć na swoich rękach.

Nie ma dwóch takich samych ludzi... teksty

sadquen dodano: 9 kwietnia 2016

Nie ma dwóch takich samych ludzi, więc porównując kogoś do kogoś kiedyś Ci bliskiego z twojej przeszłości, zastanów się czy po prostu nie tęsknisz za tym kimś. Czy jesteś w takim razie z odpowiednią osobą ? Jeżeli ciągle wspominasz tego kogoś.

Noc to taka pora  w której każda... teksty

sadquen dodano: 9 kwietnia 2016

Noc to taka pora, w której każda zraniona dusza wspomina, płacze, chce lepsze jutro. Noc jest dla tych, których zniszczyło życie.

Każdy z nas chowa w sobie jakąś... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Każdy z nas chowa w sobie jakąś historię. Każdy z nas przeszedł swoje większe czy mniejsze piekło. Każdy z nas przeżył swój większy czy mniejszy koniec świata. Nikt nie ma życia idealnego.

Nosimy w sobie stare rany. Kładziemy... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Nosimy w sobie stare rany. Kładziemy się z nimi spać i wstajemy z nimi.

Bark mi Jego dłoni na moim ciele... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Bark mi Jego dłoni na moim ciele, Jego głosu w moich uszach, Jego warg na moich ustach, Jego uśmiechu w moich oczach. Brakuje mi Jego.

Powinniśmy zacząć robić w życiu... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Powinniśmy zacząć robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiemy się z łóżka z uśmiechem. Coś, co będzie podtrzymywać nas przy życiu, kiedy ktoś złamie nam serce. Coś, co pozwoli nam utwierdzić się w przekonaniu, że jesteśmy absolutnie wyjątkowi i bez nas codzienność straciłaby kilka istotnych barw. Po prostu, zapomnijmy o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie.

Uparcie będę obstawiać przy tezie... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Uparcie będę obstawiać przy tezie, że na niektóre zachowania nie ma pozwolenia. Nie ma pozwolenia na to, aby ktoś uderzył Cię "ten jeden raz". "Ten jeden raz" Cię zdradził, oszukał, obraził. Nie ma pozwolenia dla określeń typu "każdemu może się zdarzyć". Większości z nas się nie zdarza, więc dlaczego miałoby jemu/jej ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV