głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sadquen W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. innych zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych zastanawiasz się czy kiedykolwiek

sadquen

sadquen.moblo.pl
W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. innych zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych zastanawiasz się czy kiedykolwiek myś
W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. innych, zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć, ale to robisz.

Nosimy w sobie stare rany. Kładziemy... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Nosimy w sobie stare rany. Kładziemy się z nimi spać i wstajemy z nimi.

Bark mi Jego dłoni na moim ciele... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Bark mi Jego dłoni na moim ciele, Jego głosu w moich uszach, Jego warg na moich ustach, Jego uśmiechu w moich oczach. Brakuje mi Jego.

Najgorsze jest  gdy przyśni Ci się... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Najgorsze jest, gdy przyśni Ci się nadzieja - to na co wciąż jeszcze czekasz, ale wiesz, że się nie spełni. Wtedy bardzo ciężko jest podnieść z łóżka, zaparzyć kawę i normalnie funkcjonować. Bo jak ? Gdy przed sekundą miałeś/aś przy sobie wszystko o czym marzysz, co daje Ci sens życia, a chwilę potem okazało się, że to tylko sen.

Powinniśmy zacząć robić w życiu... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Powinniśmy zacząć robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiemy się z łóżka z uśmiechem. Coś, co będzie podtrzymywać nas przy życiu, kiedy ktoś złamie nam serce. Coś, co pozwoli nam utwierdzić się w przekonaniu, że jesteśmy absolutnie wyjątkowi i bez nas codzienność straciłaby kilka istotnych barw. Po prostu, zapomnijmy o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie.

Uparcie będę obstawiać przy tezie... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Uparcie będę obstawiać przy tezie, że na niektóre zachowania nie ma pozwolenia. Nie ma pozwolenia na to, aby ktoś uderzył Cię "ten jeden raz". "Ten jeden raz" Cię zdradził, oszukał, obraził. Nie ma pozwolenia dla określeń typu "każdemu może się zdarzyć". Większości z nas się nie zdarza, więc dlaczego miałoby jemu/jej ?

Każdy z nas ma swoją ławeczkę.... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Każdy z nas ma swoją ławeczkę. Nawet nie jedną. Mamy takie miejsca, do których potrzebujemy wracać, nawet jeśli pamięć o nich budzi w nas tęsknotę. Miejsca, które opowiadają naszą historię, piękne chwile z tymi, których kiedyś byli nam bliscy. To podwórka naszego dzieciństwa, domy naszych rodziców, pierwsze pocałunki, spacery, obietnice, wyznania, rozczarowania. Gorycz rozstań. To piosenki, które razem słuchaliśmy, słowa, których nie chcemy zapomnieć. Często łapiemy się na naiwnej wierze, że może one wcale nie były ulotne i musimy jeszcze trochę poczekać ?

Zawsze będzie kimś więcej  niż... teksty

sadquen dodano: 28 marca 2016

Zawsze będzie kimś więcej, niż tylko wspomnieniem. Wniósł do mojego życia największy pierwiastek szczęścia jaki tylko mógł. Poznałam najpiękniejsze oczy na świecie i zaznałam najsłodszego smaku ust. Już nigdy nie będzie tak jak dawniej. Przecież nic nam się nie zdarza dwa razy, w sercu nigdy nie zakleimy pustego miejsca po stracie tej ważnej osoby.

Człowiek mimo wszystko potrzebuje... teksty

sadquen dodano: 27 marca 2016

Człowiek mimo wszystko potrzebuje drugiego człowieka. Przytulenia w smutku, obrony w niebezpieczeństwie, pewności, że ktoś będzie, gdy wszystkich zabraknie. Osoby, która otrze łzy, wysłucha bez oceniania za błędy, stanie za naszymi wyborami. Doceni, że ma właśnie nas i nikogo więcej nie zapragnie.

Nie żałujemy tego co było  tylko... teksty

sadquen dodano: 27 marca 2016

Nie żałujemy tego co było, tylko tego, że teraz tak nie jest.

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV