głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sadquen Kształtują nas słowa przeżycia i miejsca. Do jednych chcesz wracać a drugie to ciężar. Zabolało. Paradoksalnie dopiero kiedy zostałam odrzucona zrozumiałam jak

sadquen

sadquen.moblo.pl
Kształtują nas słowa przeżycia i miejsca. Do jednych chcesz wracać a drugie to ciężar.
Kształtują nas słowa  przeżycia i... teksty

sadquen dodano: 20 kwietnia 2016

Kształtują nas słowa, przeżycia i miejsca. Do jednych chcesz wracać, a drugie to ciężar.

Zabolało. Paradoksalnie dopiero... teksty

sadquen dodano: 14 kwietnia 2016

Zabolało. Paradoksalnie dopiero kiedy zostałam odrzucona, zrozumiałam, jak bardzo jestem zakochana i jak ważne jest dla mnie, żeby właśnie ten, a nie inny człowiek był obecny w moim życiu.

Myślę o sobie jako o dość smutnej... teksty

sadquen dodano: 14 kwietnia 2016

Myślę o sobie jako o dość smutnej osobie. Bo na zewnątrz, w kontakcie z ludźmi, robię dużo hałasu, zamieszania, jestem dość intensywna i pogodna. Natomiast tak naprawdę mam raczej smutną, melancholijną naturę.

Przyznaję się  czasami chciałabym... teksty

sadquen dodano: 11 kwietnia 2016

Przyznaję się, czasami chciałabym, żeby pozwolili mi być słabą. Żeby ktoś po prostu mnie przytulił, ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru, lepszych ocen, szczuplejszego ciała i szczerszego uśmiechu. Pozwoliłby mi się wypłakać i przez tą jedną chwilę mogłabym się rozpaść w czyichś ramionach. Potem wstać taka jak zawsze, ale każdy z nas potrzebuje takiego momentu. Kompletnego upadku, całkowitej akceptacji otoczenia i wtedy, kiedy jest się najbardziej żałosnym człowiekiem jakiego się zna, odbija się od dna i znowu jest się silnym. Czasami pozwól komuś umrzeć na swoich rękach.

Nie ma dwóch takich samych ludzi... teksty

sadquen dodano: 9 kwietnia 2016

Nie ma dwóch takich samych ludzi, więc porównując kogoś do kogoś kiedyś Ci bliskiego z twojej przeszłości, zastanów się czy po prostu nie tęsknisz za tym kimś. Czy jesteś w takim razie z odpowiednią osobą ? Jeżeli ciągle wspominasz tego kogoś.

Noc to taka pora  w której każda... teksty

sadquen dodano: 9 kwietnia 2016

Noc to taka pora, w której każda zraniona dusza wspomina, płacze, chce lepsze jutro. Noc jest dla tych, których zniszczyło życie.

Każdy z nas chowa w sobie jakąś... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Każdy z nas chowa w sobie jakąś historię. Każdy z nas przeszedł swoje większe czy mniejsze piekło. Każdy z nas przeżył swój większy czy mniejszy koniec świata. Nikt nie ma życia idealnego.

W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. innych, zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć, ale to robisz.

Nosimy w sobie stare rany. Kładziemy... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Nosimy w sobie stare rany. Kładziemy się z nimi spać i wstajemy z nimi.

Bark mi Jego dłoni na moim ciele... teksty

sadquen dodano: 30 marca 2016

Bark mi Jego dłoni na moim ciele, Jego głosu w moich uszach, Jego warg na moich ustach, Jego uśmiechu w moich oczach. Brakuje mi Jego.

Najgorsze jest  gdy przyśni Ci się... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Najgorsze jest, gdy przyśni Ci się nadzieja - to na co wciąż jeszcze czekasz, ale wiesz, że się nie spełni. Wtedy bardzo ciężko jest podnieść z łóżka, zaparzyć kawę i normalnie funkcjonować. Bo jak ? Gdy przed sekundą miałeś/aś przy sobie wszystko o czym marzysz, co daje Ci sens życia, a chwilę potem okazało się, że to tylko sen.

Powinniśmy zacząć robić w życiu... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Powinniśmy zacząć robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiemy się z łóżka z uśmiechem. Coś, co będzie podtrzymywać nas przy życiu, kiedy ktoś złamie nam serce. Coś, co pozwoli nam utwierdzić się w przekonaniu, że jesteśmy absolutnie wyjątkowi i bez nas codzienność straciłaby kilka istotnych barw. Po prostu, zapomnijmy o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV