głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sadquen Każdy z nas ma swoją ławeczkę. Nawet nie jedną. Mamy takie miejsca do których potrzebujemy wracać nawet jeśli pamięć o nich budzi w nas tęsknotę. Miejsca które

sadquen

sadquen.moblo.pl
Każdy z nas ma swoją ławeczkę. Nawet nie jedną. Mamy takie miejsca do których potrzebujemy wracać nawet jeśli pamięć o nich budzi w nas tęsknotę. Miejsca które opowi
Każdy z nas ma swoją ławeczkę.... teksty

sadquen dodano: 29 marca 2016

Każdy z nas ma swoją ławeczkę. Nawet nie jedną. Mamy takie miejsca, do których potrzebujemy wracać, nawet jeśli pamięć o nich budzi w nas tęsknotę. Miejsca, które opowiadają naszą historię, piękne chwile z tymi, których kiedyś byli nam bliscy. To podwórka naszego dzieciństwa, domy naszych rodziców, pierwsze pocałunki, spacery, obietnice, wyznania, rozczarowania. Gorycz rozstań. To piosenki, które razem słuchaliśmy, słowa, których nie chcemy zapomnieć. Często łapiemy się na naiwnej wierze, że może one wcale nie były ulotne i musimy jeszcze trochę poczekać ?

Zawsze będzie kimś więcej  niż... teksty

sadquen dodano: 28 marca 2016

Zawsze będzie kimś więcej, niż tylko wspomnieniem. Wniósł do mojego życia największy pierwiastek szczęścia jaki tylko mógł. Poznałam najpiękniejsze oczy na świecie i zaznałam najsłodszego smaku ust. Już nigdy nie będzie tak jak dawniej. Przecież nic nam się nie zdarza dwa razy, w sercu nigdy nie zakleimy pustego miejsca po stracie tej ważnej osoby.

Człowiek mimo wszystko potrzebuje... teksty

sadquen dodano: 27 marca 2016

Człowiek mimo wszystko potrzebuje drugiego człowieka. Przytulenia w smutku, obrony w niebezpieczeństwie, pewności, że ktoś będzie, gdy wszystkich zabraknie. Osoby, która otrze łzy, wysłucha bez oceniania za błędy, stanie za naszymi wyborami. Doceni, że ma właśnie nas i nikogo więcej nie zapragnie.

Nie żałujemy tego co było  tylko... teksty

sadquen dodano: 27 marca 2016

Nie żałujemy tego co było, tylko tego, że teraz tak nie jest.

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV