głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rozdziewiczonaa On się starał Ona odpychała On odpuścił Ona pokochałaa demoty http: www.youtube.com watch?v=Yh6 mT3W5OM feature=topvideos Jest mnóstwo ludzi na świecie którzy p

rozdziewiczonaa

rozdziewiczonaa.moblo.pl
On się starał Ona odpychała On odpuścił Ona pokochałaa demoty
On się starał  Ona odpychała   On... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 11 marca 2011

On się starał ,Ona odpychała , On odpuścił, Ona pokochałaa /demoty

Jest mnóstwo ludzi na świecie... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 9 marca 2011

Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz.. , a ty musisz.. Po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'. ;)

' pobawimy się jak dzieci . ja... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' pobawimy się jak dzieci . ja będę krzyczeć , tupać i obrażać się , a ty kupisz mi colowego chupa - chupsa , pocałujesz w policzek i znowu będzie okey .

' przyjaciel .. to nie ktoś   kto... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' przyjaciel .. to nie ktoś , kto mówić ci to , co chcesz usłyszeć , ale ktoś , kto przyp_erdoli ci jak zaczniesz rujnować swoje życie .

' game over   wszystkie serduszka... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' game over , wszystkie serduszka wykorzystane , nie licz na restart .

' siadając na ławce czekała na... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć . stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna . '

  była przekonana o tym   że na... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

" była przekonana o tym , że na dłuższą metę ich związek nie ma sensu , ale każdego dnia , wbrew sobie przywiązywała się do jego osoby bardziej niż powinna . "

' czasem naprawdę jest mi go szkoda... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' czasem naprawdę jest mi go szkoda . zwłaszcza wtedy , kiedy już po pierwszej godzinie lekcyjnej , na której razem siedzimy on zacznie stękać , wkurwiony na maksa moim którymś z kolei wrednym tekstem , albo ripostą : - nie kuuurwa , zacznę chodzić do kościoła . - ale po co kochanie ? . - modlić się o siły do ciebie .

' a kiedy patrzę na niego z... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' a kiedy patrzę na niego z niewinnym wyrazem twarzy starając się wmówić , jaki to ze mnie anioł , on ze śmiechem kwituje to krótko : - anioł , jaaa pierdole . lucyfer też był aniołem podobno . - po czym szepcze mi do ucha o tym , jak kurewsko pociągają go diablice .

' ludzie nauczyli się tłumić... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

' ludzie nauczyli się tłumić wszystkie swoje uczucia głęboko w sercu . rzadko kto pozwala im ujrzeć światło dzienne . nie chcą mówić co ich boli i niepokoi , bo przecież tak jest lepiej i łatwiej , nie sądzisz ? na okrągło mówić : - wszystko jest okej . - gdy widać , że krew z serca leci .

http:  www.youtube.com... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 8 marca 2011

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV