głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rezerwowy I wiesz? Uwielbiam cię denerwować uwielbiam robić Ci żarty uwielbiam budzić się z myślą o Tobie uwielbiam... chwila chwila przecież Ja uwielbiam każdą czynność

rezerwowy

rezerwowy.moblo.pl
I wiesz? Uwielbiam cię denerwować uwielbiam robić Ci żarty uwielbiam budzić się z myślą o Tobie uwielbiam... chwila chwila przecież Ja uwielbiam każdą czynność
I wiesz? Uwielbiam cię denerwować... teksty

rezerwowy dodano: 16 maja 2013

I wiesz? Uwielbiam cię denerwować, uwielbiam robić Ci żarty, uwielbiam budzić się z myślą o Tobie, uwielbiam... chwila, chwila, przecież Ja uwielbiam każdą czynność, jaka tylko jest z Tobą związana.

Odnoszę wrażenie jakbyśmy się od... teksty

rezerwowy dodano: 15 maja 2013

Odnoszę wrażenie jakbyśmy się od siebie oddalali. Wiem, że mam huśtawki nastroju. Wiem, że za bardzo przeżywam każde twoje słowa, że odczuwam wszystko milion razy mocniej niż powinienem. Wyciągam rękę w twoim kierunku, łapiesz mnie, lecz to nie ten sam uścisk, co wcześniej. Jest on coraz bardziej obojętny, coraz bardziej ranisz mnie nie okazując zaangażowania. I boli mnie to, że z każdym twoim chłodnym kontaktem, moje serce zaczyna płonąć coraz bardziej i bardziej. W końcu spalisz je żywcem, a wraz z nim moje uczucia. Pozostanę pustą kukłą, którą schowasz do skrzynki z innymi zużytymi przedmiotami. Tak, to tego się boje najbardziej.

Siedząc przy oknie wpatruje się w... teksty

rezerwowy dodano: 14 maja 2013

Siedząc przy oknie wpatruje się w bezchmurne niebo. Złociste gwiazdy i księżyc oświetlają pustą ulice. Zatracam się w swoim się wymarzonym świecie. Każde słowo wypowiedziane z twoich ust, każdy dotyk twoich dłoni, zapach perfum i to spojrzenie, które budzi we mnie zapomnianą już iskierkę nadziei, że to wszystko może się udać. Dopiero, co pojawiłaś się w moim małym świecie, a już zmieniłaś w nim więcej niż mógłbym sobie wyobrazić. Rozpal to uczucie, niech zacznie mnie ogrzewać, bo zbyt długo trwa tu sroga zima. Potrzebuję tego… inaczej zamarznę.

to Ty jesteś świetna :  teksty rezerwowy dodał komentarz: to Ty jesteś świetna :) do wpisu 13 maja 2013
Chciałbym wiedzieć  że jestem dla... teksty

rezerwowy dodano: 2 maja 2013

Chciałbym wiedzieć, że jestem dla Ciebie tylko tym jedynym. Gdy jesteś daleko, wydaje mi się, że to wszystko Ci się znudzi. Smutne, ponieważ jesteś moją pierwszą i ostatnią myślą w ciągu dnia. Najgorsze, że nie umiem Ci tego powiedzieć. Gdy dochodzi do sytuacji, kiedy wpatrujesz się we mnie i zastanawiasz się, nad czym tak myślę, głupio mi powiedzieć, że zdarza mi się wątpić w Twoje uczucia. Przy Tobie jestem przekonany, że to wszystko ma sens. Idiota ze mnie. Przecież wszystko będzie dobrze, tak?

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV