głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rexona1234 Jej oczy zaszkiły się już po raz ostatni jej serce po raz ostatni już pokochało na jej twarzy po raz ostatni pojawił się uśmiech a jej usta po raz ostatni wypow

rexona1234

rexona1234.moblo.pl
Jej oczy zaszkiły się już po raz ostatni jej serce po raz ostatni już pokochało na jej twarzy po raz ostatni pojawił się uśmiech a jej usta po raz ostatni wypowiedz
Jej oczy zaszkiły się już po raz... teksty

rexona1234 dodano: 12 listopada 2010

Jej oczy zaszkiły się już po raz ostatni, jej serce po raz ostatni już pokochało, na jej twarzy po raz ostatni pojawił się uśmiech, a jej usta po raz ostatni wypowiedziały jego imię, ona sama już po raz ostatni patrzyła na ten popieprzony świat./kolorowyhorrormarzen

nie ty mówisz do mnie mała  nie... teksty

rexona1234 dodano: 12 listopada 2010

nie ty mówisz do mnie mała, nie twoich palców moje palce chcą dotykać, nie moja walka ale twoja przegrana, ale nie zostawiaj mnie bo jestem twoja nadal

ona wstaję  każdego deszczowego... teksty

rexona1234 dodano: 7 listopada 2010

ona wstaję, każdego deszczowego dnia i żyje. bez ciebie. nie jest jej łatwo, ale udaje szczęśliwą i idzie jej całkiem nie źle. najgorzej jest, kiedy jest sama ze sobą. nie ma przed kim udawać, nie oszukuje samej siebie. staje przed lustrem i zaczyna płakać z bezsilności. wszystko za twoją zasługą.

  Po co dzwoniłeś i wypytywałeś... teksty

rexona1234 dodano: 26 października 2010

` Po co dzwoniłeś i wypytywałeś gdzie i z kim jestem skoro Ci nie zależało . ? dlaczego ciągle chciałeś się ze mną widywać skoro miałeś wylane . ? dlaczego mnie całowałeś , przytulałeś , dotykałeś skoro podobno nic nie czułeś . ? dlaczego pozwoliłeś , żebym się w tobie za...kochała , skoro wiedziałeś , że nie chcesz ze mną być . ?

 Wiem  że w takiej chwili wszystkie... teksty

rexona1234 dodano: 25 października 2010

-Wiem, że w takiej chwili wszystkie pocieszenia wydają się głupie i bezsensowne. Ale zobaczysz, on jeszcze zatęskni za Tobą. -a jak nie zatęskni..? skąd masz taką pewność. -jak nie zateskni to jest skonczonym dupkiem, ktory nie wie co traci! Kretynem ktory nie potrafi docenić, że na wyciągnięcie ręki ma tak wspaniałą osobę... -tak wspaniała.. phi. nie żartuj sobie ze mnie, ok? -a Ty może w końcu uwierzysz w siebie, co? tak jesteś wspaniała, a wiesz czemu?! Po pierwsze nigdy nie widziałem tak zakochanej dziewczyny, po drugie myśle, że NIKT nie poświęca sie jak Ty. Jesteś uparta w dążeniu do własnych celów- zdobędziesz go z powrotem. tylko miej nadzieje, nie pozwól by Ci ją odebrano a wtedy możesz góry przenosić. ;)

tego samoluba  pewnego siebie... teksty

rexona1234 dodano: 25 października 2010

tego samoluba, pewnego siebie skurwiela, który przeklina i wrzeszczy, bije ludzi po mordach, bo ma temperament, nad którym nie potrafi zapanować? wiesz tego gnoja, który chleje jak świnia dla zabawy, który bawi się dziewczynami i dba tylko o swoje potrzeby, mając wszystkich innych w dupie. naprawdę nie chcę go znać.

Chcę znowu Cię zobaczyć  poczuć... teksty

rexona1234 dodano: 25 października 2010

Chcę znowu Cię zobaczyć, poczuć Twój dotyk i usłyszeć chociaż jedno słowo- po prostu chce żebyś tu był !!

Pomyślę o Tobie  kiedy będziesz... teksty

rexona1234 dodano: 25 października 2010

Pomyślę o Tobie, kiedy będziesz całkowicie pewien, że już dawno zapomniałam..

najpierw podoba Ci się   tylko tyle.... teksty

rexona1234 dodano: 20 października 2010

najpierw podoba Ci się - tylko tyle. później zauważasz , że obchodzi Cię to z kim gada , jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się , że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. w końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć , że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą , że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie , że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną ..

Dziękuję Ci za zapisanie wielu... teksty

rexona1234 dodano: 17 października 2010

Dziękuję Ci za zapisanie wielu stron w historii mojego życia .. Chwile spędzone z Tobą pisane są najpiękniejszą czcionką . Uczuciami.

teoretycznie jesteś dupkiem. ale... teksty

rexona1234 dodano: 17 października 2010

teoretycznie jesteś dupkiem. ale praktycznie.. całym moim światem.

Uwielbiam patrzeć na zaciągającego... teksty

rexona1234 dodano: 17 października 2010

Uwielbiam patrzeć na zaciągającego się papierosem faceta. Uwielbiam, gdy później wypuszcza ten trujący dym z taka gracją z jaką ja nigdy bym tego nie zrobiła. Uwielbiam patrzeć jak robi z tym dymem co tylko zechce. Uwielbiam patrzeć jak wkłada papierosa do ust, a później go odpala. I tak w kółko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV