głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rexona1234 Bo każde serce dla kogoś bije. Bo każda łza przez kogoś płynie.. Na umierającą miłość nie ma lekarstwa.Można tylko odejść.Próbować zapomnieć.Nie żyć złudzeniami

rexona1234

rexona1234.moblo.pl
Bo każde serce dla kogoś bije. Bo każda łza przez kogoś płynie..
Bo każde serce dla kogoś bije. Bo... teksty

rexona1234 dodano: 27 grudnia 2010

Bo każde serce dla kogoś bije. Bo każda łza przez kogoś płynie..

 Na umierającą miłość nie ma... teksty

rexona1234 dodano: 27 grudnia 2010

"Na umierającą miłość nie ma lekarstwa.Można tylko odejść.Próbować zapomnieć.Nie żyć złudzeniami.Przestać się oszukiwać.Wstawać rano,jeść samotnie śniadanie.Pracować.Nie czekać.!"

Kryształowe łzy spłynęły po... teksty

rexona1234 dodano: 27 grudnia 2010

Kryształowe łzy spłynęły po policzkach dziewczynki, kiedy zauważyła, że to był tylko sen...

Stwierdziłeś  że wiesz o mnie... teksty

rexona1234 dodano: 12 grudnia 2010

Stwierdziłeś, że wiesz o mnie wszystko. Owszem. Znałeś mój ulubiony kolor, wiedziałeś co mnie denerwuje, a co uspokaja, znałeś na pamięć utwory w mojej mp3, wiedziałeś gdzie znajduje się mój pamiętnik, ale nigdy nie poznałeś jego zawartości. Nigdy nie wiedziałeś co czuję kiedy odchodzisz, kiedy się pokłócimy. Ile razy już obiecywałam sobie, że dam sobie z Tobą spokój i jak cierpiałam. Nie wiesz tego, więc proszę nie wmawiaj mi, że wiesz o mnie wszystko..../madulekx3

Gdy już zaczynałam zapominać   on... teksty

rexona1234 dodano: 9 grudnia 2010

Gdy już zaczynałam zapominać , on po raz kolejny napisał ... Wiedziałam , że nie powinnam odpisywać , ale chęć dowiedzenia się jak tam u niego była większa..choć to tak strasznie bolało..

padnę na ziemię poddając się... teksty

rexona1234 dodano: 1 grudnia 2010

padnę na ziemię poddając się życiu. bezwładna i cierpiąca pozwolę teraz zrobić ze sobą wszystko. bo nie zależy mi już na ani jednym kroku. mam gdzieś, czy los poprowadzi mnie na szczęśliwą ścieżkę, czy na tą zupełnie odwrotną. przecież sama i tak potrafię zrujnować sobie najlepsze szczęście.

' Obudziłam się o 3 nad ranem.... teksty

rexona1234 dodano: 1 grudnia 2010

' Obudziłam się o 3 nad ranem. Przytuliłam mocno powietrze i rozpłakałam się bez powodu.'

Morał tej bajki jest krótki i... teksty

rexona1234 dodano: 26 listopada 2010

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany: faceci to chuje, a i tak ich kochamy

Myślisz  że wspomnienie rozbite na... teksty

rexona1234 dodano: 22 listopada 2010

Myślisz, że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem ? a może ma się wtedy zamiast jednego, tysiąc wspomnień ? jeśli tak, to myślisz, że teraz każde z tego tysiąca wspomnień będzie bolało z osobna ?

A może właśnie tak miało być... teksty

rexona1234 dodano: 14 listopada 2010

A może właśnie tak miało być,może miała się w nim zakochać bez wzajemności, żeby zrozumieć, że nie zawsze to czego pragnie może należeć do niej? Przecież ona była tylko zwykłą, małą dziewczynką, która zakochała się w jego błękitnych oczach, w tym jego uśmiechu, w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie. A on był tylko zwykłym małym - małym to może nie, 180 zobowiązuje - chłopcem, który nie wiedział, że jest jej marzeniem, pragnieniem i ukochanym człowiekiem. I nigdy już nie był w stanie tego pojąć.

mam tego dość.. Przez Ciebie nie... teksty

rexona1234 dodano: 13 listopada 2010

mam tego dość.. Przez Ciebie nie mogę się skupić nawet na głupiej pracy domowej! Cały czas myślę tylko Tobie. Ty, ty i jeszcze raz Ty.. Cholerna obsesja na Twoim punkcie..

przysuwasz się. oblewasz moją... teksty

rexona1234 dodano: 13 listopada 2010

przysuwasz się. oblewasz moją szyję płonącymi pocałunkami. nie odsuwam się, wręcz przeciw swojej woli zbliżam twarz ku twoim ustom. - jesteś moim światem - szepczesz, łapczywie chwytając oddech. twoje usta lądują na moich, a Twoje słowa nie chcą wylecieć z mojej głowy. odsuwam Cię, poprawiam sukienkę i uciekam, mówiąc Ci, że jesteś nikim. że dla mnie, nie znaczysz nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV