głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Bogowie grają w kości i nie pytają wcale czy chcesz przyłączyć się do gry. Jest im obojętne że właśnie porzuciłeś kogoś dom pracę karierę czy marzenia. Bogowie

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Bogowie grają w kości i nie pytają wcale czy chcesz przyłączyć się do gry. Jest im obojętne że właśnie porzuciłeś kogoś dom pracę karierę czy marzenia. Bogowie kp
Bogowie grają w kości i nie pytają... teksty

rebelangel dodano: 25 września 2011

Bogowie grają w kości i nie pytają wcale, czy chcesz przyłączyć się do gry. Jest im obojętne, że właśnie porzuciłeś kogoś, dom, pracę, karierę czy marzenia. Bogowie kpią sobie z twojego poukładanego życia, w którym każde pragnienie można osiągnąć wytężoną pracą i wytrwałością. Bogowie nie przejmują się zbytnio ani naszymi planami na przyszłość, ani oczekiwaniami. Gdzieś we wszechświecie rzucają kości, i przypadkiem wypada twoja kolej. I odtąd zwyciężasz lub przegrywasz – to tylko kwestia szczęścia.

Z życiem jest jak z malowaniem... teksty

rebelangel dodano: 24 września 2011

Z życiem jest jak z malowaniem paznokci: łatwiej ukryć błąd po kolejną warstwą lakieru, niż zmywać wszystko i zacząć od początku.

Chciałabym iść do sklepu  wydać... teksty

rebelangel dodano: 24 września 2011

Chciałabym iść do sklepu, wydać 1.50 zł na tymbarka, usiąść spokojnie na chodniku, otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'.

  Gdzie jesteś?   Na placu zabaw.... teksty

rebelangel dodano: 24 września 2011

- Gdzie jesteś? - Na placu zabaw. - Co ty kurwa mać robisz na placu zabaw o drugiej w nocy? - Bawię się życiem mamo!

Gdy zgubiłam telefon pierwszą... teksty

rebelangel dodano: 24 września 2011

Gdy zgubiłam telefon pierwszą myślą, która przyszła mi do głowy nie było to, że rodzice będą źli, czy że nie będę miała, jak dzwonić. Ja pomyślałam o tym, że już nigdy nie będę mogła przeczytać Twoich słodkich esemesów, których nigdy nie potrafiłam usunąć, choć były tak bardzo nieaktualne.

Bądź ciągle obok  bądź przy mnie... teksty

rebelangel dodano: 24 września 2011

Bądź ciągle obok, bądź przy mnie nawet kiedy przestanę być sobą.

Pamiętasz tę noc gdy zakryłaś... teksty

rebelangel dodano: 24 września 2011

Pamiętasz tę noc gdy zakryłaś się po czubek swojego nosa kołdrą, łzy płynęły po policzkach bez opamiętania, wargi przygryzałaś z całych sił a pięści zacisnęłaś tak mocno, że na wewnętrznej stronie dłoni były wbite paznokcie? Na pewno pamiętasz, przecież to był wczorajszy wieczór - nie oszukuj się. Kochasz Go i nic tego nie zmieni. Nie udawaj już takiej silnej. Jesteś słaba, naiwna i w tej sytuacji bezbronna. Jeszcze trochę pocierpisz, spokojnie z czasem Ci przejdzie.

Była zachwycona. Miała władzę nad... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Była zachwycona. Miała władzę nad jego duszą i ciałem, całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona przez całą noc robiła to samo, można było powiedzieć, że spędzili ją razem.

Co jest najlepsze w byciu dzieckiem?... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Co jest najlepsze w byciu dzieckiem? - nieświadomość.

Bo jest jedna WARTOŚĆ na świecie... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Bo jest jedna WARTOŚĆ na świecie, Która oddaje wszystko co ma, Która rozumie, wspiera, pomaga , Która w zamian niczego nie wymaga. Jest taka jedna, co życie by oddała za drugiego człowieka, która leżącego nigdy nie kopała, ale jak mogła to go wspierała. Jest ona jedna, która odbiera telefon o każdej porze, mimo że przez niego zasnąć nie może. Na imię ma PRZYJAŹŃ i myśl co chcesz, ale ona najważniejsza w życiu jest.

Czasem musisz być daleko od ludzi... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Czasem musisz być daleko od ludzi których kochasz, ale to wcale nie oznacza, że kochasz ich mniej.

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy wszystko we mnie krzyczy. Czasem nieufna by za chwile nie okazać się naiwną. Czasem zbyt bardzo...chce. Czasem nie potrafię przyznać się do błędu- bo tak łatwiej. Czasem smutna, bez powodu. Czasem wredna, mam wyrzuty sumienia. Czasem mówię nie, chcąc powiedzieć tak. Czasem nie pewna siebie. Czasem zamknięta w sobie, a tak wiele chce powiedzieć. Czasem nieposłuszna, wbrew własnej naturze. Czasem zazdrosna, mimo woli. Szukam wciąż siebie i wciąż się gubię. Za mocno chcę kochać...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV