głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Bo z facetami droga pani to jest jak z psami ! czyli ? jak za nimi gonić zawszę będą uciekać.to udowodnione. Ale jak się samemu zacznie uciekać pies natychmiast

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Bo z facetami droga pani to jest jak z psami ! czyli ? jak za nimi gonić zawszę będą uciekać.to udowodnione. Ale jak się samemu zacznie uciekać pies natychmiast
Bo z facetami  droga pani to jest jak... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Bo z facetami, droga pani to jest jak z psami ! - czyli ? -jak za nimi gonić - zawszę będą uciekać.to udowodnione. Ale jak się samemu zacznie uciekać, pies natychmiast biegnie za panią.

Myślę  że większość ludzi po... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Myślę, że większość ludzi po prostu potrzebuje złudzeń tak samo jak powietrza do oddychania. Życiowy realizm jest ciężarem nie do udźwignięcia.

Mam tylko jedną prośbę. Przytul... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Mam tylko jedną prośbę. Przytul się do mnie – choć na 5 sekund. Poczuję Twój zapach, dotknę Ciebie, przez chwilę będziesz mój. Potem, obiecuję już nie przeszkodzę Ci w życiu.

Wolę Twoje 'postaram się' niż... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Wolę Twoje 'postaram się' niż kłamliwe 'obiecuję'.

Kolejny raz przyszłam do domu w... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Kolejny raz przyszłam do domu w złym humorze. Naburmuszona i pełna złych emocji które w żaden sposób nie potrafiły znaleźć upustu. Kolejny dzień z rzędu mnie zranił. Kolejny dzień się na nim zawiodłam. Pomału zaczynałam tracić jakąkolwiek nadzieje, że on zbierze w sobie odwagę i podejdzie do mnie, racząc mnie łaskawym `cześć`. Niemal nic nie mówiąc zbiegłam po spiralnych schodach wprost do swojego pokoju. Odłożyłam torbę pod biurko i rzuciłam się bezsilnie na łóżko, niczym szmaciana lalka. Nie miałam siły by podnieść się czy chociażby zmienić pozycje. Pragnęłam by wszelkie władające mną emocje wypłynęły wraz z potokiem łez jednak nie mogłam się rozpłakać. Wzbudziło by to podejrzenia domowników a przecież pragnęłam spokoju i w tym momencie, odrobiny samotności. Leżałam więc bezwładnie na łóżku z zamkniętymi oczami a w moim umyśle huczało od wrzasków, niewypowiedzianych słów i tłumionych emocji. / rebelangel

Mężczyźni są tacy trudni do... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Mężczyźni są tacy trudni do ogarnięcia. / rebelangel

Traktowałam go jak przyjaciela. On... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Traktowałam go jak przyjaciela. On podobno też mnie tak traktował. Zwierzał mi się, wspierał w trudnych momentach, sprawiał, że jak głupia śmiałam się godzinami bez konkretnego powodu. Potrafił mnie słuchać bądź po prostu ze mną milczeć. Wszystko to odbywało się gdy byliśmy sami. Tylko ja i on. Wśród znajomych był `niedostępny`. Udawał, że nie jestem nikim ważnym, że jestem tylko kumpelą. Chciał by tak to wyglądało. Bolało mnie jego niezdecydowanie w sprawie naszej przyjaźni. Z jednej strony chciał być moim przyjacielem ale z drugiej strony przejmował się tym, co powiedzą kumple gdy spotkają go w moim towarzystwie. / rebelangel

Znajdujesz pośród książek stary... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Znajdujesz pośród książek stary pamiętnik czytasz go i już w połowie uświadamiasz sobie jak bardzo twoje życie zdążyło się zmienić.

 To on  przecież winny jest... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

`To on, przecież winny jest wszystkich cichych łez, które skrywają w sobie duszę zranionych kobiet. / K. Cerekwicka.

Tylko kobieta jest w stanie w... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Tylko kobieta jest w stanie w największym idiocie odnaleźć mężczyznę swojego życia.

Tak  znów katuje się naszym... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Tak, znów katuje się naszym archiwum na gg. Ale tym razem nie płaczę. Po prostu pragnę odtworzyć wszystkie Twoje słowa i wciąż nie mogę uwierzyć, że tak szybko się to skończyło.

Chcesz ze mną być? Świetnie. Masz... teksty

rebelangel dodano: 29 września 2011

Chcesz ze mną być? Świetnie. Masz mnie w dupie? Przeżyje. Ale kurwa, błagam powiedz mi to, wykrzycz mi to w twarz choćby na przystanku pełnym ludzi, nie każ mi katować się domysłami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV