głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Przyjaźń coś najważniejszego w życiu. Bez niej jest bardzo ciężko. Kiedy kobietę trzyma przy życiu czyjaś miłość i nagle ta miłość zostaje jej odebrana żeby nie

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Przyjaźń coś najważniejszego w życiu. Bez niej jest bardzo ciężko.
Przyjaźń   coś najważniejszego w... teksty

rebelangel dodano: 7 października 2011

Przyjaźń - coś najważniejszego w życiu. Bez niej jest bardzo ciężko.

Kiedy kobietę trzyma przy życiu... teksty

rebelangel dodano: 7 października 2011

Kiedy kobietę trzyma przy życiu czyjaś miłość i nagle ta miłość zostaje jej odebrana, żeby nie umrzeć, musi zamienić to uczucie na inne, równie silne: nienawiść.

Kawa  herbata czy ja? teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Kawa, herbata czy ja?

Miłość jest jedna. W siedemnastym... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Miłość jest jedna. W siedemnastym roku życia czy w czterdziestym siódmym doprowadza ludzi do takiego samego stanu ogłupienia. Mają krótką pamięć. Kiedy miłość się kończy, człowiek nie może się nadziwić, że był taki niepoważny. Wyśmiewa się z zakochanych bez względu na nich wiek. Ma krótką pamięć. Własnym złudzeniom ulega się łatwo, ale cudzym nie dowierza.

Teraz stale było jej zimno. Jakby... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Teraz stale było jej zimno. Jakby zamarzała od środka. I to ciągłe zmęczenie. Już rano musiała walczyć ze sobą, żeby wstać z łóżka, a potem było jeszcze gorzej. Z każdym dniem było gorzej, a ona nie umiała tego powstrzymać.

O trzeciej nad ranem krew płynie w... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

O trzeciej nad ranem krew płynie w żyłach wolniej niż zwykle, a sen jest wyjątkowo głęboki. Dusza jest wówczas albo pogrążona w błogosławionej nieświadomości, albo miota się rozpaczliwie, rozglądając się z przerażeniem wokół siebie. Nie istnieją żadne stany pośrednie. O trzeciej nad ranem świat, ta stara dziwka, nie ma na twarzy makijażu i widać, że brakuje mu nosa i jednego oka. Wesołość staje się płytka i krucha, jak w zamku Poego otoczonym przez Czerwoną Śmierć. Nie ma grozy, bo zniszczyła ją nuda, a miłość jest tylko snem.

Ciszę próbuje zabić szum laptopa.... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Ciszę próbuje zabić szum laptopa. Gwiazdy próbują przebić się przez ciemne chmury. Trzęsące się ręce próbuję uspokoić melisą. Zbyt głośny telewizor cichnie po przytrzymaniu przez chwilę odpowiedniego przycisku na pilocie. Ból w klatce piersiowej ukoiłam za pomocą tabletek. Dzwoniący co chwila telefon uciszyłam rzucając nim o ścianę. Myśli? Na to za chuja nie mam żadnego sposobu.

W ogóle nie jest moim ideałem.... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

W ogóle nie jest moim ideałem. Wymarzonym i wyśnionym chłopakiem. Ma brązowe oczy a nie niebieskie. Jest brunetem a nie blondynem. Jest sympatyczny, cierpliwy, kochany i opiekuńczy a zarazem bywa arogancki, chamski i niekulturalny. Ale mimo tych sprzeczności mam do niego słabość. / rebelangel

  Co mamy potem?    Ja pierdole.... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

- Co mamy potem? - Ja pierdole. - Aha . Czyli matmę.

Kiedyś M M's  teraz L M. teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Kiedyś M&M's, teraz L&M.

Ja nadal pamiętam ten chłodny... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Ja nadal pamiętam ten chłodny sobotni wieczór kiedy wraz z moją przyjaciółką i jej kuzynem wracaliśmy wtuleni w siebie do domu. Pamiętam ciepło Twoich ramion i smak ust. Mimo iż próbuję zabić w sobie to wspomnienie ono czasem uderza we mnie niespodziewanie. Wtedy mimowolnie na moich wargach pojawia się lekki uśmiech a umysł machinalnie przedstawia obraz tamtego wieczoru. Czasem kiedy mijam Cię na szkolnym korytarzu przypomina mi się tamten moment i w moich niebieskich oczach pojawiają się iskierki. / rebelangel

Królewna Śnieżka w dwudziestym... teksty

rebelangel dodano: 6 października 2011

Królewna Śnieżka w dwudziestym pierwszym wieku zamieniła jabłko na żubrówkę z sokiem jabłkowym. Rzekomy sen, w jaki po owym jabłku zapadła był tylko urwanym filmem. A książę? Pijackie omamy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV